Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם חוקי לבן אדם לשמור על חניה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא זו הכוונה של הדברים שלי.

הכוונה היא שהפתרון נמצא באכיפה קשה ולא פרופורציונלית, אחד כזה צריך להישפט למאסר עולם ללא קציבת עונש בנוסף לקנס שיגרום ליורשיו למכור את כל רכושו על פני האדמה לטובת הקורבן.

ככה מצד אחד הצעירים שלא הספיקו לצבור רכוש יפחדו להפסיד את ה-50-60 שנה שנותרו לחייהם, והמבוגרים יפחדו שלמשפחותיהם לא יישאר כלום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינת ישראל אנשים נהרגו על חוב של 10ש"ח, וויכוח על חנייה, רעש מתחת לבית, עקיפה בתור לקופה.

אנחנו חיים בסוג של ג'ונגל. צריך לדעת איזה מלחמות לבחור.

עריכה אחרונה על ידי Legend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, save כתב:

המדהים שהוא הסתובב חמוש אבל לא עובד באבטחה . לא גר בשטחים.
סתם עוד בחור מרמלה.

אני מבין מדבריך שכל תגובתך באה רק להנציח סטיגמות, כאילו חסרים פושעים או סתם נושאי נשק אשר לא עובדים באבטחה או גרים ביו"ש שאינם גרים ברמלה.

דרך אגב, ויקטור קטן הנו לודאי ולא רמלאי, הגם שמקום מגוריו אינם קשורים לנושא הנדון.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה: אני רואה שכבר דיברו על הרצח מקניון רמלה אז מחקתי.

כל מקרה, צריך לדעת לבחור את המלחמות שלכם כמו שאמרו מעליי,  תמיד יש עוד חניה,  חבל לחפש צרות איפה שאין.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל ברצינות , נניח אתה יוצא לקניות בקניון עזריאלי. יש סיבה שתיקח איתך אקדח ? למה בדיוק ? למקרה שלא תהיה חנייה ? לעזור לחיילים שם במקרה פיגוע מיקוח ?
כל הרצח ההוא בחנייה נראה לי סיפור עם חורים. תרתי משמע. אחרי הכדור הראשון ,שכבר ניטרל את חסדאי . ויקטור קטן ירה עוד כדור לוידוא הריגה .
והכי מצחיק בפברואר השנה, הוא כבר יצא מהכלא . חצי שנה . כי בית הכלא לא מצליח לייצב חולה לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים ש"עובדים" בארגוני פשע / משפחות פשע ומסתובבים חמושים תמיד. נשמע קצת כמו סרט, אבל זה קיים במדינה שלך.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, save כתב:

המדהים שהוא הסתובב חמוש אבל לא עובד באבטחה . לא גר בשטחים.
סתם עוד בחור מרמלה.

רק למי שמתגורר בשטחים יש אישור לשאת נשק? אתה רציני? 

גם ל"סתם" אדם מן היישוב, שלא עובד באבטחה וגר בתחומי הקו הירוק מותר לשאת נשק. 

לפעמים אני לא קולט באילו בועות אנשים חיים 🙄

לפני 5 שעות, save כתב:

אני שואל ברצינות , נניח אתה יוצא לקניות בקניון עזריאלי. יש סיבה שתיקח איתך אקדח ? למה בדיוק ? 

כי נמצאת כשיר לשאת נשק ולהשתמש בו בשעת הצורך. זה שיש אנשים מטומטמים שיורים סתם זו בעיה אחרת. אני לא רואה שום פסול בזה שאדם שיש ברשותו נשק יישא אותו, גם אם זה "רק" לעזריאלי. בין אם זה להיות מוכן לתרחיש חירום, ובין אם זה כדי לא להשאיר את הנשק לבד בבית. 

סליחה, גלשתי מעט מנושא השירשור המקורי

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • אהבתי 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, שביט כתב:

רק למי שמתגורר בשטחים יש אישור לשאת נשק? אתה רציני? 

גם ל"סתם" אדם מן היישוב, שלא עובד באבטחה וגר בתחומי הקו הירוק מותר לשאת נשק. 

לפעמים אני לא קולט באילו בועות אנשים חיים 🙄

רשיון נשק למרות השם המפוצץ לרפורמה עדיין מצריך תבחינים, כלומר סיבות, כדי לקבל אישור.

סתם אדם מן היישוב בלי סיבה ממש טובה לא יקבל אישור נשיאת נשק*

* מדובר על המצב ב-20 ומשהו שנים האחרונות, בשנות ה-90 מספיק למשל שהיית קצין בשירות הצבאי או שאתה יוצא לטיולי שטח כדי לקבל אישור.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי שנסעתי למרכז העיר עם אבא שלי ומצאנו חנייה פנויה, איך שבאנו להיכנס אליה מישהי נעמדה ו״שמרה״ אותה.

לא היינו מוכנים לוותר לה ועמדנו במקום עד שהיא תזוז, מאחורינו התחיל להיווצר פקק, שני רכבים מאחורינו הייתה ניידת משטרה,

בכרוז השוטר אמר לנו משהו בסגנון תמשיכו הלאה. לא עניין אותו שהיא שומרת חנייה בצורה לא חוקית...

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

רשיון נשק למרות השם המפוצץ לרפורמה עדיין מצריך תבחינים, כלומר סיבות, כדי לקבל אישור.

סתם אדם מן היישוב בלי סיבה ממש טובה לא יקבל אישור נשיאת נשק*

ברור שלא כל אחד יכול להיכנס לסבן אילבן ולקנות אקדח. מן הסתם צריך להימצא כשיר ולעמוד בקריטריונים. 

כוונתי ב"אזרח מן היישוב" הייתה אדם שהוא לא מאבטח ושגר בתחומי הקו הירוק, כמו שציינו כאן, כאילו שרק אלה יכולים לשאת אקדח. "סתם" הייטקיסט שגר ברעננה ושנמצא מתאים לשאת נשק

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Style כתב:

לא עניין אותו שהיא שומרת חנייה בצורה לא חוקית

גם לא עניין אותו שהיא עמדה על הכביש בניגוד לחוק, או ש-100 מטר אחרי כן מישהו חצה את הכביש שלא במעבר חציה.

שוטר לא עוצר ונותן דו״ח לכל עבירת תנועה שהוא רואה, הוא מתמקד שבמה שהגדירו לו מפקדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...