Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריחת גז מזגן

sunxuo
שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב שלי יונדאי i25 יש בריחה של גז לא מובנת מאיפה איך אפשר לדעת מקור הבעיה  הייתי אצל מומחה במזגן רכב קרוב ל4 שעות לא הצליח 

לגלות מאיפה הנזילה  הגז בורח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המזגניסט גם הוסיף זרחן לאיתור סימני נזילות?.

בדיקה נכונה זה רק לאחר כיום יומיים נסיעה כדי שסימני נזילות קטנות יראו

וזאת עם פנס ומשקפיים יעודיים שמבליטים את הזרחן שנראה אז זוהר.

כנראה שאתה צריך לנסות אצל מזגניסט רכב אחר.

מי והיכן ביצע הבדיקות?

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה דומה לפני כשנה, השלב הראשוני זה למלא גז עם חומר זרחני, אם הדליפה היא במקום נראה לעין אז ניתן לזהות בעזרת החומר הזרחני לאחר כמה ימים.
במקרה שלי היה זה לא עזר.
השלב הבא זה ללכת למומחה (אמיתי) שמכניס איזשהו חומר למערכת ומאתר את הדליפה עם פרוב מיוחד.
אצלי לקח להם בערך שעה להבין שהנזילה היא מהיחידה הפנימית - שזה מסתבר בעיה די נפוצה.

בשביל להחליף את היחידה הפנימית צריך לפרק את הדשבורד שזה סיפור יקר מאד (סה"כ עלה 3700).

באחד המוסכים אמרו לי שאם הדליפה היא קטנה מאד (כמה חודשים בין מילוי גז) אז יש חומר שאפשר לנסות להזרים למערכת ושיסתום את הדליפה - אבל בלי אחרוית. לא ניסיתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 4.8.2020 בשעה 10:10, nathun כתב:

השלב הבא זה ללכת למומחה (אמיתי) שמכניס איזשהו חומר למערכת ומאתר את הדליפה עם פרוב מיוחד.

היי, 

תוכל לשתף לאיזה מומחה פנית? מחפש מזגניסט מומחה בגלל בעיה דומה. 

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באזור המרכז אז אני טיפלתי אצל עמוס מזגנים בבני ברק ליד קניון אילון.

היה מקצועי ואמין וגם הומלץ כאן בפורום.

בהצלחה ותעדכן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...