Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת שרטוט דירה קלה וחינמית

rafi_vk
שימו לב! השרשור הזה בן 1439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברצוני לעשות מעין סקיצה בשבילי לתכנון הדירה.

האם קיים משהו ברשת פשוט פשוט ללא תלת מימד וצבעים והרבה כפתורים -:) שאפשר להוריד ולתכנן?

אני מתכוון למשהו כמו בתמונה המצורפת (נלקח מגוגל באופן אקראי)

תודה 

msc_10135_1560866011.png

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים ומשהו הייתי באותה סיטואצייה. 

לא הצלחתי להסתדר עם התוכנה של איקאה, שהייתה הכי ידידותית מכל אלו שמצאתי- הרהיטים שלי ברובם הם בגדלים לא הכי סטנדרטיים, ובהחלט שונים ממה שיש בתכנה (שזה, מן הסתם, רהיטי איקאה בלבד).

לידיעה, יש גם אפליקציות שטוענות שיכולות לעשות את זה. 

קיצר,

מצאתי את עצמי עושה את זה אולד-פאשן: מודד. משרטט על קרטון בקנ"מ מוקטן ומחושב. חותך לגודל. מודד את הרהיטים, משרטט, חותך, ממקם. ובא לציון בועל.

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגוגל יש משהו שאפילו אדריכלים עושים בו שימוש. לא זוכר כרגע את שם התוכנה.

בכל מקרה, גיגול קצר יתן לך הרבה אופציות, כולל חינמיות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם בשנתיים אני מגיע לסיטואציה של ברווז, מתחיל להשתמש באיזה קשקוש חינמי מומלץ תורן,

נשבר כעבור 3 שעות וחוזר לדף, עיפרון, סרגל וזוויתן כלשהו.

כל כך, אבל כל כך יותר מהיר מכל שיטה אחרת. אה, ומדויק יותר. ויותר קל לשנות.

אם הופכים את הרהיטים לגזרי קרטון כמו שברווז ציין - אז בכלל, עוד יותר קל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדריכלית שתכננה לי את השיפוץ השתמשה בזה, והיה בסדר גמור.

כמובן שנייר משובץ יעשה את העבודה, עם טעם של פעם.

דרך אגב, נייר מילימטרי ונייר לוגריתמי עוד קיימים?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני לא מעודכן אבל מניסיון שעשיתי עם סקצ'אפ לפני כמה שנים היא לא הייתה ידודית במיוחד לתכנון של פרטים רבים (בטח כמו דירה או רהיט שהוא יותר מורכב משולחן).

השתמשתי כבר עבור כמה דירות באתר roomsketcher (אפשר לעבוד אונליין או להוריד תוכנה). לדעתי מאוד נוח. אומנם בוחרים ממגוון ריהוט קיים אבל אפשר לכווץ או למתוח אותו לאילו מידות שרוצים. האפשרות לקבל תמונה שכאילו צולמה מזווית מסוימת, מאוד שימושית בהחלטות מסוימות בתכנון הריהוט בדירה.

בתשלום ניתן גם לראות בתלת מימד את הכל אבל זה די מיותר.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...