Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בשנים האחרונות נמכרו בארץ מוניות מרצדס דיזל ידניות?

razi_pazi
שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוניות הידניות האחרונות שעלו על הכביש בישראל הן 19 מוניות מדגם B200 שעלו על הכביש בשנת 2018.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא מונית אבל במקרה נתקלתי במשהו נדיר לפני כמה ימים.
הייתי באיזה סידור ליד הבית, חנתה ליד הרכב שלי איזה מרצדס, נראית כמו סוג של E קופה, לא סגור על הדגם. לא עניינה אותי יותר מדי.
כשהלכתי לרכב ועברתי לידה בזוית העין משהו היה נראה לי מוזר. חזרתי שני צעדים אחורה, הגנבתי מבט פנימה ואכן גיר ידני!

לא יודע כמה רכבים כאלה יש בארץ אם בכלל, ונראה לי שגם בעולם למצוא מרצדס ידנית כזו שהיא לא מונית הופך למחזה נדיר.

merc2.jpeg

merc1.jpeg

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני צריך לבלות ברכב 12 שעות ביום בכבישים עירוניים, וקונה מרצדס בדיוק מהסיבה הזאת, למה שארצה בכלל גיר ידני?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מי שאוהב.

לא כולם בפקקים

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

המוניות הידניות האחרונות שעלו על הכביש בישראל הן 19 מוניות מדגם B200 שעלו על הכביש בשנת 2018.

תודה 

לפי האתר של היבואן, אין בכלל אפשרות לגיר ידני באף דגם של מרצדס שנמכר בישראל.  

https://www.mercedes-benz.co.il/mercedes_models

לא תמיד האתרים מדוייקים. 

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין. נהג מונית בדרום יכול לעשות 100,000 קמ בשנה בלי פקקים כמעט.

אין סיבה אמיתית להעדיף ידני כנראה. אבל עדיין יש מי שאוהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מרגיש לי מוזר לקנות מרצדס גדולה שתוכל לשהות בה בנוחות 12-14 שעות ביום, ולהזמין אותה עם גיר ידני.

רכב קטן דוגמת ריו/פאביה דיזל ידנית בשביל נהג שכיר (או עצמאי שרק מתחיל בתחום ורוצה לבדוק איך זה) זה הגיוני, כי אתה רוצה לחסוך, אבל מרצדס? נשמע לי תמוה.

גם יהיה יותר קשה למכור אותה אחר כך, במיוחד בתור מונית לנהג אחר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, vadim6385 כתב:

עדיין מרגיש לי מוזר לקנות מרצדס גדולה שתוכל לשהות בה בנוחות 12-14 שעות ביום, ולהזמין אותה עם גיר ידני.

מי שקנה את המוניות האלו הם נהגי מוניות וותיקים 30 שנה במקצוע שכל הזמן נהגו במוניות ידניות, הם רגילים לזה ולא מרגישים שום חוסר נוחות אחרי יום עבודה ברכב ידני לעומת אוטמטי. נהנים ממחיר קניה זול יותר, אמינות טובה יותר, תוזוקה זולה יותר ואולי גם כמה אחוזים חיסכון בדלק. 

אין הרבה אנשים כאלה אבל זה לא אומר שאין בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב קטן דוגמת ריו/פאביה דיזל ידנית בשביל נהג שכיר (או עצמאי שרק מתחיל בתחום ורוצה לבדוק איך זה) זה הגיוני, כי אתה רוצה לחסוך, אבל מרצדס? נשמע לי תמוה.

גם יהיה יותר קשה למכור אותה אחר כך, במיוחד בתור מונית לנהג אחר.
החשש מקושי במכירה קיים גם הרכבים פרטיים.
בעיני זה חשש שווא שבדכ קיין אצל מי שהרבה זמן לא מכר רכב ידני.
קל למכור רכב ידני.
הביקוש נמוך אבל ההיצע מזערי.
לא רואה סיבה שבמוניות זה יהיה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני כשעה, Buki כתב:

מי שקנה את המוניות האלו הם נהגי מוניות וותיקים 30 שנה במקצוע שכל הזמן נהגו במוניות ידניות, הם רגילים לזה ולא מרגישים שום חוסר נוחות אחרי יום עבודה ברכב ידני לעומת אוטמטי. נהנים ממחיר קניה זול יותר, אמינות טובה יותר, תוזוקה זולה יותר ואולי גם כמה אחוזים חיסכון בדלק. 

אין הרבה אנשים כאלה אבל זה לא אומר שאין בכלל.

יש לי דוד נהג מונית כבן 65, נוהג בתל אביב בערך 35 שנה, רק מוניות ידניות. הוא לא מרגיש את זה בכלל.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...