Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקיצת עקרב אדום (התחדשתי ב 500 אבארט)

Anatoli999
שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חמודה, אבל לא נראה לי שהיא מתאימה לנסיעות בין עירוניות, לצורך העניין היתה לי פעם סוזוקי איגניס 2005 ובנסיעות בין עירוניות כשהיתה קצת רוח צידית הרגשתי כאילו עוד שניה ממריאים, אבל במובן הפחות בטיחותי אם אתה מבין למה אני מתכוון.
זה אכן לא רכב לשיוט בינעירוני.
אבל לדעתי מה שאתה מתאר כאן לגבי האיגניס לא רלוונטי לרכב המדובר כאן בשרשור

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, avnercohen כתב:

חמודה, אבל לא נראה לי שהיא מתאימה לנסיעות בין עירוניות, לצורך העניין היתה לי פעם סוזוקי איגניס 2005 ובנסיעות בין עירוניות כשהיתה קצת רוח צידית הרגשתי כאילו עוד שניה ממריאים, אבל במובן הפחות בטיחותי אם אתה מבין למה אני מתכוון.

שאתה נוהג ברכב אתה לא מרגיש שאתה ברכב קטן, הרכב מאד מאד יציב.

הרכב דבוק לכביש, זה הקטע שלו..

לפני 4 שעות, Doron_Z כתב:

תתחדש! נראית חמודה מאוד. 

הביטוח לרכב הזה יקר? 

וסתם מסקרנות, אפשר ליישב בני אדם במושבים האחוריים בדבר הפצפון הזה? :)

האמת שמשלם פחות מעל הלאון :)

טכנית יש מקום לשני אנשים, מעשית לא חושב שנוח שם.. הסעתי בן אדם אחד מאחורה הוא לא התלונן חחח

עריכה אחרונה על ידי Anatoli999
  • רעיון טוב! 1

Chevrolet aveo 2006 - sold, Seat leon fr 2014- sold, abarth 500c 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אחזקה - יקרה בהחלט. לא משנה אם תטפל בסמל"ת, אוטואיטליה או כל סדנא מוכרת אחרת.
החלפים עצמם מתומחרים באופן די מוגזם, בעיקר השמן המקורי (אליו יש פתרונות).

לגבי שיוט בינעירוני, עשרות פעמים ביצעה את הקו נס ציונה-רמת הגולן, בלי שום בעיות שהן.
הגרסאות שלאחר מתיחת הפנים נוחות (ואוחזות) מאלו טרום המתיחה וגם המושבים שופרו, כך שאפילו היה יחסית נוח בנסיעות ארוכות.

לגבי מושב אחורי - לא הכי נוח שם, אבל אפשרי לאכלס בו שניים בנוחות סבירה. עדיף לנסיעה קצרה יחסית.
אני לקחתי עימי יותר מפעם אחת חבר במושב האחורי (לנסיעה ארוכה אל הצפון) והוא שרד אותה ויצא די בסדר 😅

לפני 11 שעות, רק מיאטה כתב:

איך לדעתך הקומפטציונה ידנית ?

אגב איזה גימור ומנוע שלך ?

איזה גרסה שלה, ה-160 או ה-180?

לא נהגתי ב-180 טרום המתיחה, כן נהגתי ב-180 שלאחר מתיחת הפנים.

הריקליינר אומנם סופר תומך ומחבק, אך לי הוא היה מעט נוקשה מידי.

זריזה למדי, הדיפ' המכני מורגש באופן יחסית מתון והיא נשמעת מעולה.

• מעניין 1

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדליק וכיפי במיוחד! 

החזקתי את עצמי בשיניים לא לקנות אחת ואני עד היום תוהה לעצמי אם זו היתה בכל זאת טעות שלא קניתי. 

בגרסאת ה160 ועוד אחרי שיפור ל180 הרכב הוא פשוט רוקט פוקט וכל לחיצה על הגז משחררת צחוק וחיוך ענק - תוסיף לזה את הגג הנפתח, רעש האגזוז, האיטל דיזיין וזה פשוט לתת למוח בעיטה וללב חיבוק. 

אבל היא גם דיילי דרייבר לא קלה במיוחד במקביל - תנוחת הישיבה בה רחוקה מלהיות נוחה והבולמים והמתלים בכל זאת נוקשים מאוד לנהיגה יומיומית - לי זה היה נראה מעייף וזה היה אחד משני הסעיפים שהביאו אותי למצב שהייתי מסוגל לקבל את ההחלטה שלא לקנות. 

השניה זה שלא רציתי להושיב ברכב הזה ילדים במושב האחורי. 

ועדיין - אני כמעט בטוח שבסוף תהיה לי אחת בחניה. 

• מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, RS כתב:

לגבי מושב אחורי - לא הכי נוח שם, אבל אפשרי לאכלס בו שניים בנוחות סבירה. עדיף לנסיעה קצרה יחסית.
אני לקחתי עימי יותר מפעם אחת חבר במושב האחורי (לנסיעה ארוכה אל הצפון) והוא שרד אותה ויצא די בסדר

זה יותר נסבל מנגיד ב BRZ לצורך השוואה? (במידה ויצא לך לבדוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תתחדש. מודה שלפעמים אני מתגעגע לקפצון הזה.

דורון, בברז יותר קשה להתמקם ופשוט אין מקום לכפות רגליים, הן נעולות מתחת למושב הקדמי. מצד שני ברגע שיושבים זה בסדר.

באבארט קל להיכנס והנוחות סבירה, המושבים לא מדהימים אבל זה לא משהו מתעלל מדי. 

• אהבתי 2

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! הבעיה הכי גדולה ברכב הזה ממה שהבנתי זה המתלים הנוקשים. כל במפר קטן סוטר חזק לעמוד השדרה שלך..

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתרסקות לבורות היתה עד 2013. הרכבים החל מ 2013 הרבה יותר נוחים במובן הזה. ברור שזה לא סיטרואן אבל כן יש הבדל מורגש, בעיקר בסקורפיונה הבסיסית. 

אגב, היתה לי איגניס ישנה וגם אבארט 2013 סקורפיונה ידנית. האחרונה דווקא ה-רכב לנסיעות בין עירוניות. בגירסת הבסיס, האחיזה היתה מעולה, פשוט כיפית לנהיגה ולא הרגשתי רוחות צד בכלל, כמו לנהוג ברכב משפחתי במובן הזה. אגב, גם קרקושים ועניינים לא היו לי. אולי כי לא נגעתי בה מבחינת שיפורים וכו והיא נשארה כמו שהיא על 135 סוסיה עד שנמכרה. אפילו קודן לא הסכמתי שיתקינו בה. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, system_x כתב:

מאריאל?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

נכון

לפני 6 שעות, Bob Ross כתב:

תתחדש! הבעיה הכי גדולה ברכב הזה ממה שהבנתי זה המתלים הנוקשים. כל במפר קטן סוטר חזק לעמוד השדרה שלך..

האמת שהיא נוחה לי הרבה יותר מהלאון עם הגאנט 19 בחתך 35 שהייתה לי :)

לפני 4 שעות, dr6633 כתב:

ההתרסקות לבורות היתה עד 2013. הרכבים החל מ 2013 הרבה יותר נוחים במובן הזה. ברור שזה לא סיטרואן אבל כן יש הבדל מורגש, בעיקר בסקורפיונה הבסיסית. 

אגב, היתה לי איגניס ישנה וגם אבארט 2013 סקורפיונה ידנית. האחרונה דווקא ה-רכב לנסיעות בין עירוניות. בגירסת הבסיס, האחיזה היתה מעולה, פשוט כיפית לנהיגה ולא הרגשתי רוחות צד בכלל, כמו לנהוג ברכב משפחתי במובן הזה. אגב, גם קרקושים ועניינים לא היו לי. אולי כי לא נגעתי בה מבחינת שיפורים וכו והיא נשארה כמו שהיא על 135 סוסיה עד שנמכרה. אפילו קודן לא הסכמתי שיתקינו בה. 

הרכבת באמת נוח !

שאתה נוהג אתה לא מרגיש שאתה נוסע ברכב קטן מימדים

מה שחסר לי ברכב הוא ההילוך השישי בשיוט נינוח בבין עירוני

עריכה אחרונה על ידי Anatoli999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבת באמת נוח !

יצא לי לראות אותה כמה פעמים, נראת טוב!

תהנה!

Sent from my MI 9 using Tapatalk

• אהבתי 1

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Anatoli999 כתב:

הרכב באמת נוח !

תנסה לסוע באחת אחרי המתיחת פנים (17 ומעלה), שם שופרה מהותית נוחות הנסיעה והיא הפכה הרבה יותר נעימה ליום יום.

לגמרי איתך, חסר הילוך 6. פשוט לא היה מקום פיזי לתיבה כזו 😅

• מצחיק 1

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חם מהיום:

הקירקושים המעצבנים שהיו נבעו מהכיסא מאחורה,

המשענת פשוט הייתה משוחררת... 😅

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

גם בלוסו 2010 מתלי בטונאז' שהיתה לי, הקרקושים היחידים באו מהחוליות שלי. הפלסטיקים ושאר האוטו היו גיבורים והדוקים.

• מצחיק 2

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...