Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית מצערת - פולקסוואגן ג'טה 2011

kobis60
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי המוסך שבדק והאם הוא מכיר היטב את דגם מכוניתך והוא מקצועי טוב?

לא מזמן פנתה אלי מישהוא שרצתה להחליף גיר רציף בפיאט פונטו ספייס בגלל שלא הצליחה למצוא כזה.

לאחר שתחחקרתיה על מהות התקלות אמרתי לי שהמוסך טועה והתקלה הנה רק חוסר הארקה בפנס אחורי ימין.

היא תיקנה את הארקת הפנס במוסך באזור מגוריה בעלות של 110 (מאה ועשרה) ש"ח והבעיה נפתרה.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך הוא מורשה פולקסווגן, אני ממש לא יודע את הקוד של התקלה, כשנותנים קיק האוטו נחנק וניתקע על הילוך ולא מחליף הילוך, בנסיעה רגילה לא מורגש שום שינוי רק בנסיעה מהירה יותר, וכן בירידות האוטו ניתקע על הילוך ולא מחליף הילוך ואני צריך לשחק ידני בידית הילוכים. כיוון שבנסועה רגילה זה לא כ"כ מורגש הזנחתי את זה עד עכשיו , אבל אני מתכנן למכור את הרכב ולא מעונין למכור אותו קח, יש לציין שפירקו לי את המצערת על מנת לנקות אותה אבל היא היית נקייה,ולכן כנראה יש בעיה בפתיחה ובסגירה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שכדאי לך לתאם עם רון, המומחה למכוניות קונצרן פולקסווגן ולגשת אליו,

"מוסך רון" שברח' ישראל ב"ק 18 ת"א, טל' 053-8094403 ובתקוה שאצלו יהיה 

פתרון טוב וסביר.

בברכה  -  רפי לין

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מוזר, אלא שי הרבה מקרים שטועים באיבחון או לא מפרשים נכון 

תוצאות בדיקה (קורה גם ברפואה ובעוד מקצועות) ומכיוון שלא מדובר 

בכסף קטן, לפעמים כדאי לקבל חוות דעת נוספת.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 13.3.2020 בשעה 11:43, kobis60 כתב:

המוסך הוא מורשה פולקסווגן, אני ממש לא יודע את הקוד של התקלה, כשנותנים קיק האוטו נחנק וניתקע על הילוך ולא מחליף הילוך, בנסיעה רגילה לא מורגש שום שינוי רק בנסיעה מהירה יותר, וכן בירידות האוטו ניתקע על הילוך ולא מחליף הילוך ואני צריך לשחק ידני בידית הילוכים. כיוון שבנסועה רגילה זה לא כ"כ מורגש הזנחתי את זה עד עכשיו , אבל אני מתכנן למכור את הרכב ולא מעונין למכור אותו קח, יש לציין שפירקו לי את המצערת על מנת לנקות אותה אבל היא היית נקייה,ולכן כנראה יש בעיה בפתיחה ובסגירה שלה.

בהמשך להנ"ל הייתי שוב במוסך תוצאות הבדיקה במחשב העלה את התקלות הבאות:

1.מצערת

2.חיישן מפעיל טורבו

3.חיישן חמצן אח'

יש לציין שאני לא כ"כ מעונין להשקיע על הרכב לכן מישהו יודע לכוון אותי איפה בדיוק הבעיה של  הנסיעה, למה נחנק לי בהילוך כשנותנים יותר גז,ולא עובר את ה 3000 סל"ד

נ.ב.

לגבי ההמלצות על מוסך רון ,אין באפשרותי להגיע לשם כרגע.

עריכה אחרונה על ידי kobis60
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב

דבר ששמתי לב ביומיים האחרונים כשהרכב קראין את הבעיה אני יכול ללחוץ על הגז חופשי וההילוכים  עוברים חלק, רק לאחר כ10 דקות נסיעה חוזרת הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...