Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בחישוב משכורת עם וללא רכב

Bigmx
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כתבתי, אם יש פער לא יקבלו ובגלל זה מעסיקים מעדיפים לא לשלם מעבר למקסימום הקבוע בחוק.

בשביל מעסיק ללכת להתעסק עם תביעה של עובד בגלל דבר כזה עולה הרבה יותר ממה שהיה עולה לו קיבל את המקסימום הקבוע בחור והיתרה כשכר גם אם עבד את המקסימום שניתן לתבוע רטרואקטיבית.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש פער מהותי בין הרכיב להוצאה בפועל עדיף לא לנפח את רכיב הוצאות נסיעה לחינם, אבל אם זה מה שהעובד אכן מוציא על נסיעות בפועל אני לא רואה סיבה למה לא לתת רכיב שכר נסיעות מעבר לתקרה הקבועה בחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנהג לילה אומר (וצודק) זה שהבירור הזה שהרכיב נסיעות באמת תואם להוצאה בפועל לרוב יתברר בבית המשפט, וזה יעלה למעסיק כסף ולא מעט.

מה שאבא שלי עשה בזמנו זה הלך להסתדרות (למרות שהעובדים שלו לא היו מאוגדים, קל וחומר חברי ההסתדרות), ביקש חוו"ד שלהם, העובד צריך להגיע מ-X ל-Y כל יום, הם הוציאו מכתב חתום שבו כמה אלטרנטיבות - אוטובוסים, מוניות, שילוב, חופשי חודשי וכו' והסכומים לכל אחד ומה לדעתם המועדף (מוניות למרות שזה היה מעט יקר יותר בגלל חסכון מאוד משמעותי בזמן), ומכיוון שהייתה זו תחנת מוניות הם גם כתבו שאם הוא דואג למונית שתיקח את העובד ותחזיר אותו אז אין צורך להוסיף רכיב נסיעות בתלוש.

את המכתב הוא צירף לחוזה ההעסקה כנספח וזה חסך פעם או פעמיים להגיע לבית הדין לעבודה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...