Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום רכשתי צמיגים חדשים והתרשמתי לרעה מ"בעלי המקצוע" בהם נתקלתי

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלק של "אבל מה שיש לך כרגע זה סיני", הזכיר לי שכאשר הלכתי להחליף צמיגים ללאון שהייץה לי, אבא שלי קפץ איתי ורצה לדעת כמה כולה רביעיה לרכב שלו (ספארק 2011), לפי מה שהבנתי, המקורים של הרכב הם קונטיננטל, הבחור אמר לו "זה יעלה לך (לא זוכר בדיוק, אבל משהו כזה) 350 ₪ לצמיג, חלב כל הכסף, תשים סינים ב250₪"...

כאילו, אם כל הכבוד לך... מי אתה שתגיד לי מה לעשות?

צמיג זה חלק צאוד חשוב בבטיחות של הרכב לדעתי, אני רוצה להשקיע 400₪ יותר, שאם מחלקים ל3 שנים יוצא כולה 11₪ לחודש...

חוץ מזה, שקצת מעצבן, המקום די בסדר, מחירים בסדר (אני בודק בכמה מקומות גם באינטרנט וגם בחו"ל לפני שאני קונה) ו המחירים שלו בסדר גמור תכלס, אבל הקטע הזה ממש מעצבן.

בסופו של דבר, יש את המשפט המפורסם, הזול עולה יקר, החך לך חצי יום בגלל במצבע של אוטודיפו, תדע לפעם הבא.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לצערנו יש מקומות כאלה בארץ אבל אחרי שמצאתי מקום טוב עם מחירים מעולים אני ייסע שעה לכל כיוון רק כדי שלא יבלבלו לי ת'מוח. לתיקון פ'נציר אני הולך לאדם מבוגר שלא מעז למכור סינים אלה רק מותגים.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין.

למה צריך לשקר לי? להגיד לי לבוא שיש דגם X ובפועל זה דגם Y.

למה להגיד שפאלקן זה גם סיני.

למה להגיד לי שהאורגינל של האוטו זה סיני.

למה לעשות ממני סתום ולספר לי שהצמיג שאתה מציע לי - שזה בול מה שהציעו במקום אחר בהרבה יותר זול זה צמיג אחר.

למה?

זה מה שקורה כשאין תודעת שירות צרכנית ברמת הכלל - בעלי העסק עובדים בשיטה של short term gains: ״עקוץ ושתה כי מחר נמות״.

או כמו שזה נקרא בעגת הרחוב - שיטת המצליח.

אם הצליח לעקוץ אותך, אחלה.

אם לא, ימתין ללקוח הבא.

הוא לא מצפה ממך לחזור אליו אחרי החלפת צמיג, והוא לא מצפה שהחברים שלך יגיעו, והוא יודע שלשירות הקלוקל לא יהיו השלכות כי אין מערכת ביקורת בשימוש נרחב - אז למה לא לנסות..?

מבאס מאוד.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לא קראת.

את הגודייר הזמנתי ברשת.

באוטו דיפו, וזאת הטעות הראשונה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלב כל הכסף, תשים סינים ב250₪"...

כאילו, אם כל הכבוד לך... מי אתה שתגיד לי מה לעשות?

למרות שהצמיג הסיני הוא הכי זול, עבור המוכר הוא מספק את הרווח הגדול. אז הוא גם דואג שתצא בזול וגם הוא מרוויח טוב - win win, כולם יוצאים מורווחים (חוץ מהילד שקפץ לכביש, שהפסיד בגדול).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהצמיג הסיני הוא הכי זול, עבור המוכר הוא מספק את הרווח הגדול. אז הוא גם דואג שתצא בזול וגם הוא מרוויח טוב - win win, כולם יוצאים מורווחים (חוץ מהילד שקפץ לכביש, שהפסיד בגדול).
אם הבנתי אותך נכון (תתקן אם לא), אתה אומר בגדול ש המוכר מרוויח יותר עם המכירה של הדגמים הכי זולים??

אם זה ככה, אצל סיאט אמרו לי אותו דבר, שלמשל הם מרווילים יותר עם מכירה של איביזה רפרנס מאשר על איביזה FR, גם בשברולט אותו דבר אגב, אמרו גם שזאת הסיבה שיכולים לעשות יותר הנחות.

לא מצליח להבין [emoji19]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצאתי לעצמי פנצ'ריה צפונית קבועה, בעל הבית לא מנסה למרוח והעובדים יסודיים. אני מוכן לשלם אצלו קצת יותר ושיזמין לי מה שאני מבקש בדיוק בלי כל בלבולי השכל במקומות אחרים.

בפעם היחידה שניסיתי את אוטודיפו לפני כמה שנים חסכתי אולי 50 ש"ח אבל המתקין היה לא מקצועי בעליל, שרט לי את שני הג'אנטים ברמה שגם נהג ממש מוכשר מול מדרכה לא היה מצליח, וגם לא ביצע איזון כמו שצריך וביום למחרת הייתי צריך ללכת לפנצ'ריה אחרת ולשלם על איזון.

את גלגלי המגן ניסיתי במקרה בשנה שעברה ביום סידורים כשהחלטתי שנמאס לי מהרעש של הצמיגים, השירות היה מהיר ויעיל, המחיר היה בסדר, לא ניסו לדחוף לי שום דבר ולא לשכנע אותי ונענו לבקשתי לסמן כל גלגל ולהחזיר אותו למיקום המקורי שלו, יצאתי מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לחלוק אתכם קצת ממה שעברתי היום.

רציתי להחליף רביעיית צמיגים לרכב. הסתכלתי קצת באתרים השונים. השוואתי מחירים.

ואז הגיע מבצע של אוטודיפו צמיג שני ב-60% הנחה ואח"כ הנחה נוספת של 5% על כל העסקה.

בקיצור - 4 צמיגים של גודייר אפישנט גריפ קומפקט עלו לי 900 ש"ח.

הזמנתי ביום חמישי ב-9 וחצי בבוקר ובאתר שאלו לאיזה יום אתה רוצה לתאם את ההזמנה - אז בחרתי ביום א'.

מפה לשם - במהלך הסופ"ש גיליתי 2 דברים:

1. שיש לי פנצ'ר באחד הצמיגים.

2. שהדגם שקניתי זה לא בדיוק האפישנט גריפ המהולל, אלא דגם קצת נחות יותר שלא ממש מצטיין במבחנים בביצועים על כביש רטוב ולמרבה ההפתעה דווקא צמיג של פאלקן מדגם 832 זוכה בביקורות מאוד טובות.

חשבתי עם עצמי והחלטתי שאולי כדאי לי לשדרג לפאלקן הזה.

חנות צמיגים מאוד מוכרת פירסמה את הדגם הזה באתר שלה ב-220 ש"ח לצמיג.

התקשרתי היום בבוקר- שאלתי אם הדגם הספציפי הזה קיים במלאי - הבחור שאל מישהו ואמר לי כן - תבוא.

אז נסעתי. בבוקר.

בדרך עצרתי בעוד 2 פנצריות - סתם לראות מה האופציות.

לראשון יש רק צמיגים סינים.

לשני יש במלאי גם רק סיני אבל הוא לפחות שאל אותי איזה צמיג אני רוצה - אמרתי לו פאלקן. אמר לי פאלקן?? זה גם סיני. אויש נו באמת...

בכל מקרה. הוא לא מחזיק את זה. הוא יכול להזמין לי דברים אחרים, מה שהיה פחות רלוונטי לי. והלכתי.

והגעתי. ואמרתי לו שדיברתי איתו.

וכמובן שאני שאלתי האם יש פאלקן 832 דירוג T ומה שהיה זה פאלקן 831 דירוג S.

אז אמרתי לו שאני לא מעוניין וכמובן שמייד הסבירו לי - " מה ההבדל? זה האורגינל של האוטו" - כמה פעמים חזרו על המנטרה הזאת.

אז אמרתי שאחד קיבל ציונים מעולים והשני לא. אז הוא אמר לי שהוא יבדוק אם בכלל יש את ה-832 אצל היבואן.

בדק במחשב - ואז עשה פרצוף - ואמר תשמע. יש בעיה. המחיר עלה. שיחק קצת במחשבון. במקום 220 זה יעלה 257 לצמיג. זה המינימום.

ואז שאל אותי איפה זה פורסם ב-220 כדי שיתקן את הטעות, אמרתי שבאתר שלו. ואז הוא אמר שהוא מחויב למחיר. אז הוא יעשה לי ב-240. זה המינימום.

עכשיו - גם ב-100 ש"ח לצמיג לא הייתי מתקין אצלו. אני לא אוהב שאומרים לי תבוא - יש במלאי ובסוף יש משהו אחר. רק רציתי לדעת אם יש אצל היבואן את המידה.

המשכתי משם לפנצ'ריה 2 - היו לו במלאי את הצמיגים על המדף והמחיר היה 250 ש"ח לצמיגים. בלי טובות. בלי הנחות. בלי כלום.

התלבטתי - אם לשלם 1000 ש"ח או כבר להמשיך לאוטודיפו ולהתקין את הגודייר שהזמנתי וזהו. יחסוך לי גם את ההתעסקות בביטול.

נסעתי לאוטודיפו - המקום היה עמוס מאוד. הלכתי לפקידה. היא אמרה לי שאדבר עם הצמיגן - אם יש במלאי - אז יתקינו לי. אם לא - אז אצטרך לבוא פעם אחרת. אחרי שהיא תתקשר אליי שהגיע.

הלכתי אליו. הבחור היה מאוד עצבני. שאלתי אותו אם יש. הוא מאוד התעצבן ואמר לי ללכת לפקידה ושהיא תחפש או תבדוק - משהו כזה.

חזרתי אליה שוב - והיא יצאה להפסקת סיגרייה.

חיכיתי איזה 10 דקות וחזרתי לצמיגן - יש לו 3 צמיגים.

חזרתי לפקידה והיא אמרה שאולי זה יגיע היום לקראת 12. השעה הייתה 11:20. הלכתי לעשות סידורים ליד.

נסעתי בדרך חזור לפאנצ'רמעכר נוסף. שאלתי אם יש משהו לא סיני במידה - אמר לי שכן. שאני אמתין שהוא יסיים עם רכב מסויים ואז יתפנה אליי.

סיים - ואז הצביע לי על הרכב ואמר - זה הרכב? וועלק האורגינל שלו סיני. אבל היה לו צמיג של KENDA למכור.

טוב, זה נגמר פה. אמרתי תודה והלכתי.

עצרתי אל עוד אחד בדרך. "יצא צדיק". מגיע. ושוב אני רואה. רביעיית פאלקן במידה. שאלתי כמה - אמר לי 370 ש"ח צמיג. אמרתי תודה והלכתי.

הלך אחרי לאוטו שאל מה קרה, אמרתי לו שיקר. אמר לי למה? בכמה מצאת? אמרתי לו ב-1000. עכשיו - באמת שלא רוצה להתמקח. שאתה דורש 370 על מוצר שהציעו לי ב-250 אני אומר תודה ומתקדם.

אמר חכה רגע. אל תכעס. תחייך. שבוע טוב. תן חיוך. חכה. בעל הבית יבוא אלייך.

בעל הבית הבא. שאל אותי בכמה מצאתי? אמרתי לו. שאל אותי אם זה היה כולל מע"מ. נו באמת...

אמר לי בוא רגע תראה. תסתכל על הצמיג שלך. הדגם שלו זה 831S. אני מוכר לך 832T.

עכשיו, אני יודע את זה. מה קשור מה הצמיג שלי עכשיו למה שהציעו לי.

בכל מקרה הוא אמר לי שהוא יעשה לי ב-1100 שאלוהים יודע איך זה היה אמור לשכנע אותי שהציעו לי ב-1000 את אותו הדבר.

השעה 12:00 עברה. חזרתי לאוטודיפו. די נמאס לי כבר מכל היום הזה, אני אתקין מקסימום את ה-2 קדמיים.

ושיגיעו עוד שניים אני אבוא שוב. רק לא להתעסק יותר עם צמיגאים.

חזרתי להמתין באוטודיפו - הצמיגאי הזועף טיפל במונית לפני שביקשה לראות איזה צמיג הוא מתקין - התשובה הייתה - "מה יש לך לראות. צמיג - זה עיגול שחור עגול עם חור באמצע."

טוב....

הגיע תורי סוף סוף. נכנסתי. רק ביקשתי לראות איזה צמיגים הוא מתקין לי.

עשה פרצוף. הביא אותם. תאריך ייצור 2318.

צמיגים בני שנה וחצי בערך.

לא רציתי.

הלכתי.

נסעתי חזרה לבחור שהציע לי 4 פאלקן ב-1000. התקנתי.

הצטערתי שבזבזתי בוקר שלם. מה שכן - אני לגמרי יותר שלם עם ההחלטה שלי.

נכנסתי לאתר של אוטו דיפו לראות איך אני מבטל את ההזמנה.

יש שם כתובת מייל.

שלחתי. תוך דקה קיבלתי מייל חוזר שיש בעיה בכתובת ההיא והמכתב לא נמסר.

תענוג.

אני לא מבין.

למה צריך לשקר לי? להגיד לי לבוא שיש דגם X ובפועל זה דגם Y.

למה להגיד שפאלקן זה גם סיני.

למה להגיד לי שהאורגינל של האוטו זה סיני.

למה לעשות ממני סתום ולספר לי שהצמיג שאתה מציע לי - שזה בול מה שהציעו במקום אחר בהרבה יותר זול זה צמיג אחר.

למה?

הרי מבחינתי, כל כוכב כזה - אני לא אחזור אליו.

לא אכפת לי לשלם כמה שקלים יותר ולעבוד מול מקום הגון.

אם לא הייתה את ההזמנה הזאת של אוטודיפו מרחפת מעל הראש כבר ישר הייתי סוגר במקום השני.

סתם, בוקר של אכזבה מ"בעלי מקצוע".

כשקראתי לא הבנתי למה הלכת לאוטו דיפו אחרי ההצעה של פאלקן ב 1000.

אתה מתאר מצב מוכר וידוע ומצער.

חבל שיד2 נסגר. עזר לי מאוד.

בצמיגים אסור להגיע עם הרכב ולשאול. רק בטלפון מראש. חוסך הרבה כסף.

פעם דרך יד2 רכשתי צמיגים במחיר מצויין. הצמיגאי אמר לי בכנות שאם הייתי בא ושואל בלי טלפון מראש היה עולה בערך 30-40 אחוז יותר

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק אחרון של מה שכתבת זה מראה כמה חר* תכלס יש פה, מה זה משנה אם התקשרתי לפני או הלכתי לשם, אם הם אומרים לך בטלפון שX צמיג כולה 300₪, אבל אם לא התקשרת ובאת ישר אומרים לך "עולה 400₪"... מה זה אומר כל במקום???

אגב, אני תמיד בושק באינטרנט כמו שאמרתי לפני, ועדיין שואל "כמה עולה?", אם אומרים לי מחיר יותר גבוה, אומר להם מה כתוב באתר, עדיף כבר לבוא אם מצלמה נסתרת ולצלם הכל ולצלם גם מה כתוב באתר אינטרנט של המקום.

מה שקורה באמת לפעמים זה שהם כותבים "המחיר למכירה באינטרנט בלבד".. שלא יודע בדיוק למה יותר זול, יכול לנחש שאולי הם חוזכים? משהו שם, קיצר לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי אותך נכון (תתקן אם לא), אתה אומר בגדול ש המוכר מרוויח יותר עם המכירה של הדגמים הכי זולים?? [emoji19]

הבנת נכון. אחוזי הרווח ואפילו הרווח בשקלים יכול להיות גבוה יותר דוקא על המוצרים הזולים יותר. אם המוכר דוחף אותך לכיוון, זו כנראה הסיבה.

מה שקורה באמת לפעמים זה שהם כותבים "המחיר למכירה באינטרנט בלבד".. שלא יודע בדיוק למה יותר זול, יכול לנחש שאולי הם חוזכים?

ההסבר פשוט: תחרות. באינטרנט, האתר מתחרה בכל אתר אחר במרחק קליק ממנו. בשטח, הצמיגאי מתחרה בכל צמיגאי אחר במרחק נסיעה של כמה דקות ממנו. המאמץ מבחינתך "לבדוק עוד מקום" משתנה אם מדובר בקנייה אונליין או פיזית.

קראתי פעם כתבה מעניינת שרמי לוי מוכר מוצרים בקופה במחיר זול יותר מאשר כתובים על המדף. המחיר הנמוך והנכון מוצג באתר האינטרנט. בחנות, על המדף מוצג מחיר גבוה יותר. ושוב, הסיבה היא תחרות. כשאתה בבית, התחרות היא מול כל חנות אונליין אחרת. כשאתה מול המדף בחנות, התחרות כבר כמעט לא קיימת, וכדאי לדחוף אותך לקנות מוצר רווחי יותר לחנות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו ככאלה אשר מתעקשים להבין בצמיגים, מתעקשים לראות שנת ייצור וקוד מהיר מאד נדירים בנוף. תבין שחלק גדול מהלקוחות שלו באים אליו פשוט מבקשים את הדבר הכי זול. לא בודקים שנת ייצור, לא קוד מהירות ואפילו לא חברה. פתאום בא לו בן אדם, שגורם לו לעבוד יותר וגם מניב לו רווח קטן יותר. צמיגאי אמר לי פעם את זה מפורשות כאשר שאלתי למה רובם מנסים למכור סיניים.

לקח לי לא מעט זמן, אבל לבסוף מצאתי צמיגייה מוכרת וטובה שמכבדת את הלקוח ולא מנסה לעקוץ אותו. כזו שיודעת שלקוח מרוצה זה כמעט יותר חשוב מרווח מיידי.

לגבי נותני שירות בארץ זו מכה. מצד אחד זו שאלת הביצה והתרנגול. כל מי שעבד אי אפשר כנותן שירות לישראלי יוכל להעיד עלד כמה עם בלתי נסבל אנחנו. זה כבר עבר את הקטע של המצחיק, לדעתי מדובר במכה לאומית כבר. אנשים צועקים, מדברים מגעיל, תוקפים ומה לא. לגמריי אפשר להבין את השחיקה של נותני השירות במיוחד שהמשכרות פה (ביחס למחירים) לא גבוה בכלל. עובד פנצ'רייה שכיר מרוויח קצת מעל המינימום אם בכלל.

מצד שני, גם נותני השירות עצמם נכנסו לאיזשהי שאננות, כי המעסיק מנסה לחסוך כמה שיותר. ועובד קבוע שיודע את העבודה והעסק דופק על הגב שלו יותר משלתלם מאשר לנסוע לחפש עובד חדש להכשיר אותו וכדומה. כך יוצא שעובדים ממורמרים, לקוחות לא מנומסים ולא מחונכים, מחירים גבוהים ושכר נמוך נפגשים.

בגלל האוטומצייה שקוראת בכל העולם, מגע בין קונה למוכר עומד להיות מאוד נדיר בעתיד. אבל לדעתי ככזו גם תחושת האמפתיה והרצון לתקשר כמו בני אדם.

אני חוזר לצמיגים עכשיו. כאמור, הדבר החשוב ביותר זה למצוא פנצ'רייה שרוצה אותך בתור לקוח ויש לא מעט כאלה, לקח לי 3-4 פנצ'ריות וכמה ביקורות חיוביות כאן בפורום כדי למצוא את שלי. מקווה שגם לך בעתיד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פתחנו, אוטודיפו חוצות המפרץ, נכנסתי לא מעט פעמים כי את הקניות שהבועיות שלי אני עושה ממש ליד.

כניסה שלי לשם איסוף המוצר מהמדף והגעה לקופה לוקחת לי בדר"כ פחות מדקה.

המתנה בתור, תמיד, לא משנה מתי - לקוח אחד, 2 פקידות, יש תור. איך - לא ברור.

דעתי שלכל אדם שהזמן שלו חשוב לו - רק לדברים קטנים כמו מים לווישרים או ריחנית לרכב, בטח שבטח לא לצמיגים, או מוצרים שדורשים התקנה. וגם זה, רק אם הייתה בסביבה, כבר מצאת חנייה ויש לך תווים מהעבודה ל50% הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מישלין מקורי" ו-"דאנלופ מקורי" זה המשפטים הכי מעצבנים שלהם.

לי היו גם כל מיני הנפצות על חברות בת "גלורירייד זו חברת בת של מישלין,מייצרים במקום אחר פשוט".

כאילו שאין לי גוגל ביד לבדוק את זה.

בסוף,הכי קרוב לבית קיבלתי צמיג טוב ומחיר מעולה,

ושטיפה חינם כבונוס.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מקום בראשון, תמיד מזמין מראש בטלפון, תמיד מחיר הכי זול ממה שיש באינטרנט. "מתיישרים אליו".

מכירים אותי, שולח את כל המשפחה.

ביחס לשוק שאתה מתאר הם פנינה אמיתית, למרות שאני לא מרגיש את זה כשירות יוצא דופן

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...