Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן גראנד קופה דגם intense אוטומט דיזל 1.5 שנת 2019 חדש מהחברה

sportcar123
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי רכב לשליחויות בעבודה, יהיה לך נוח יותר עם רכב סטיישן, תצורת סדאן לא נוחה להובלה.

גם תחשוב טוב מה אופי הנסיעות שלך, רכב עם גיר רובוטי הייתי רוכש בתוואי של נסיעות ארוכות בינעירוניות ללא פקקים ועצירות רבות.

בתוואי אחר עליך לקחת בחשבון שיהיה לפחות בלאי מצמדים בייחוד ברכב שליחויות עם נסועה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קורן, גם במאזדה 3 יש לי ג'אנט 18 ואצלי הרכב ממש לא מתרסק על אותם מכשולים.

הא? מאזדה 3 עם 18" היא מהקשיחות בקטגוריה. היא לא מתרסקת כמו איוניק עם 17", אבל לא טובה ממנה בהרבה מהבחינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מציע לך להחליף צמיגים, אצלי זה מה שהיה עם הצמיג הסיני שהיה על הרכב בקניה, היום עם דאנלופ MAXTT, לא מתרסקת, אפילו הנוחות די מפתיעה לרכב עם ג'נט כזה, ותתפלא, בנסיעת המבחן שעשיתי על המגאן שכללה גם נסיעה בחוף הכרמל בחיפה על פסי האטה הגרועים מול המרידיאן, היא היתה לי הרבה יותר מתרסקת מאשר ב3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ברשותי שנה וחודשיים. עד עכשיו 20K (נסעתי פחות מהמצופה עקב מחלה). צריכת דלק ממוצעת 70% בינעירוני מסתובבת סביב 22 ק''מ לליטר ממשאבה למשאבה עם מזגן.

חוויית נהיגה טובה. ההגה קל מאד ולא כל כך מתקשר אבל מתרגלים. הרכב מאובזר אופטימלית ונוח מאד.

לשאלתך הקודמת לא הייתי משקיע בדגם המפואר עם חלון בגג. אין בזה צורך.

לא היו לי תקלות ברכב והוא עבר טיפול אחד בתום שנה להחלפת שמנים. טיפולים בזמן זה דבר מובן מאליו.

לא יודע להגיד לגבי האוראה.

צריך להתרגל להפעלת המזגן דרך המולטימדיה. הדרך להתמודד היא הפעלתו על מצב אוטומט בקור ובחום.

קח בחשבון שהמזגן לא "מקפיא" ואם זה חשוב מבחינתך יש לשקול.

שוב בהצלחה

אוקיי תודה רבה על תשובתך הארוכה והטובה. להשתלט על המזגן דרך המולטימדיה גם אני לא כזה הייתי להוט על זה בהתחלה אבל מתרגלים...מקפיא זה תלוי באיזה רמה אתה שם ואיך. אבל בסדר נתרגל גם לזה :)

הרכב לא יהיה להובלת דברים. הוא פשוט יהיה לנסיעות בתוך העיר ומחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בפורמים צרפתיים דווקא ממש לא מרוצים מכיר של ה7 הילוכים.

http://forum-auto.caradisiac.com/marques/renault/sujet115007.htm

תראה פה למשל,

מה שמגיע לארץ שונה ממה שיש בצרפת. הרבה שינויים מגיעים לארץ ולחלק אחר של מדינות באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמגיע לארץ שונה ממה שיש בצרפת. הרבה שינויים מגיעים לארץ ולחלק אחר של מדינות באירופה.

מה למשל?

זה רכב לא נפוץ כל כך אצל אנשים פרטיים אז גם לא רואים יותר מידי תלונות וכתוצאה מכך אין מידע, לא מוצא בכלל סימוכין כל שהוא לנושא הגיר יבש/רטוב.

אני גם בכיוון חשיבה מאוד דומה לשלך כרגע ורגע לפני קנייה ומתבלט...

אם זה גיר בעייתי ללא ספק שעדיף VAG לפחות בשבילי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל המעודכן מגיע בלי מובילאיי, מישהו מהעבודה שלי קנה אותה וראיתי שאין לו מובילאיי.

למי שהמליץ על הסטיישן, למיטה ידיעתי היא עדין נמכרת עם המנוע טרום העדכון ובלי מערכות בטיחות, מי שרוצה סטיישן שיחכה שיגיעו הדגם המעודכן יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה למשל?

זה רכב לא נפוץ כל כך אצל אנשים פרטיים אז גם לא רואים יותר מידי תלונות וכתוצאה מכך אין מידע, לא מוצא בכלל סימוכין כל שהוא לנושא הגיר יבש/רטוב.

אני גם בכיוון חשיבה מאוד דומה לשלך כרגע ורגע לפני קנייה ומתבלט...

אם זה גיר בעייתי ללא ספק שעדיף VAG לפחות בשבילי..

ו VAG מייצרת גירים איכותיים ועמידים לעומת זאת?

זה הגיוני כמו לבחור ללטף פיטבול במקום להסתכן עם חתול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל המעודכן מגיע בלי מובילאיי, מישהו מהעבודה שלי קנה אותה וראיתי שאין לו מובילאיי.

למי שהמליץ על הסטיישן, למיטה ידיעתי היא עדין נמכרת עם המנוע טרום העדכון ובלי מערכות בטיחות, מי שרוצה סטיישן שיחכה שיגיעו הדגם המעודכן יותר.

נכון לעכשיו אין סטיישן דיזל במלאי, ולא ברור מתי יגיע מלאי חדש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שמישהו פה רשם שהיא מעדיף וחושב שעדיף גירים של VAG...אז כנראה חלק מהאנשים פה חושבים שהם מבינים משהו והם סתם מטעים. הגירים של הגרמניות הכי גרוע שיש...סתם שתדעו. הדיזל החדש 2019 מגיע ללא מוביליי בגלל כל מערכות בטיחות האבזור שיש ברכב ולא חסר. בין הרכבים היחידים שקיבלו ממעון 5 באבזור בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...