Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן גראנד קופה דגם intense אוטומט דיזל 1.5 שנת 2019 חדש מהחברה

sportcar123
שימו לב! השרשור הזה בן 1725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מעוניין ברכישת רנו מגאן גראנד קופה 2019 החדש. החדש מגיע עם 7 הילוכים אוטומט ועם כל אבזור הבטיחות.

-מערכת בקרת סטייה מנתיב

-חיישני רוורס+מצלמת רוורס

-חיישנים קדמיים

-מוביליי ועוד...

-מגיע עם הרכב 2 מפתחות חכמים. אפשר לפתוח ע״י טאץ בידיות של הדלת או פשוט למשוך את הידית.

אפשר לפתוח את הבגאז עם הרגל.

-חלונות ומראות חשמליים.

הרכב מאובזר במערכת מולטימדיה 9 אינץ עם אפשרות חיבור של קארפליי לאייפון.

הכל טוב ויפה ואני אצטרך לנסוע המון עם הרכב. חיפשתי רכב שיפנק אותי גם בנוחות (עשיתי נסיעת מבחן ונהניתי מכל רגע על הכביש) וגם באיכות החומרים יש רכב יחזיק גם בקילומטר גבוה.

שמעתי בעבר על בעיות ברנו במכוניות שונות של קרסו והחברה אבל בכל זאת החלטתי לנסות בפעם הראשונה בחיי ללכת על גראנד קופה 2019 דגם אינטנס ולבדוק איך האוטו באמת לצרכי עבודה(עבודה רבה בגרסת דיזל.)

מעבר לכל חיפשתי רכב איכותי עם איכות חומרים גבוהה מבפנים למשל ריפודי עוד משולב בד , מסך מולטימדיה גדול , כל מערכות הבקרה, לדים פנימיים בדלתות קדימה ואחורה.

5 מצבי נסיעה וכל מצב צבע שונה ומשנה את הלדים בתןך האוטו.

ככה ״מרגרינה״ ברמה גבוהה (צורת הגה ספורט).

לסיכום הרכב הזה נראה לי מעולה ולפי הביקורות עליו ברחבי האינטרנט בארץ ובעולם נשמע וניתן לו ציון גבוה מאוד בכל החלקים והמכלולים.

האם אני עושה טעות שאני חושב לקנות את הרנו גראנד קופה 2019? הבנתי ש2017 ו2018 היו עם 6 הילוכים ופחות אבזור ואיכות מאשר ה2019.

דעתכם? אשמח לתשובות כנות וטובות כי אני כמעט סגור ברכב הזה! תודה רבה לכולם

עריכה אחרונה על ידי sportcar123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מומלץ, יותר מומלץ לקנות את הרכב באחת חברות הליסינג בהנחה משמעותית מאוד.

אז מבחינתך אתה ממליץ על הרכב...? שנת 2019 זאת שנה עם הרבה הרבה שינויים ברכב הזה. אני אומר לך חקרתי בכל האתרים שאלתי מלא אנשים ובאמת אפשר להגיד שמרוצים מהרכב אם כי יש מלא ״שונאי רנו״ אני קורא להם שהם כלכך יוצאים נגד האוטו כי בשנים אחורה היו להם תקלות ו/או שירות לא טוב מהמוסכים. מה שכן יש לי חבר שעובד בהילוך שישי ויהיה לי את השירות הטוב ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מבחינתך אתה ממליץ על הרכב...? שנת 2019 זאת שנה עם הרבה הרבה שינויים ברכב הזה. אני אומר לך חקרתי בכל האתרים שאלתי מלא אנשים ובאמת אפשר להגיד שמרוצים מהרכב אם כי יש מלא ״שונאי רנו״ אני קורא להם שהם כלכך יוצאים נגד האוטו כי בשנים אחורה היו להם תקלות ו/או שירות לא טוב מהמוסכים. מה שכן יש לי חבר שעובד בהילוך שישי ויהיה לי את השירות הטוב ביותר.

בעיקרון חודש הבא אני קונה רכב.

יכול להגיד לך שעשיתי הרבה נסיעות מבחן ובדקתי לא קצת, הגרנד קופה בהחלט הרכב הכי טוב בתקציב הזה מבחינתי.

אם לא אכפת לך נושא של ירידת ערך, לך על זה.

לא הבנתי רק דבר אחר, למה INTENSE? אתה קונה 0 ק"מ?

כי אם אתה לוקח מהחברה עדיף כבר להוסיף כמה אלפים ולקחת את הטופ עם הג'נטים והסאנרוף- להבדיל את עצמך מכל יוצאי ליסינג.

עריכה אחרונה על ידי Vadim Baranov
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג על הדיזל, רכב נחמד מאוד, אם כי היה לי טיפה מתרסק על כביש משובש, והאמת ציפיתי ליותר מזה מרכב צרפתי,

אך כמובן שזה לא קריטי, או דיל ברייקר, כי מעבר לזה מדובר ברכב מרשים,

אם יהייתי קונה פרטי, הייתי הולך אך ורק על הexecutive בלי לחשוב פעמיים, זה עולה 2000 ש"ח יותר, הג'נטים 18, מראות נגד סנוור והגג הפנורמלי החשמלי שווים את ההפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוספת של 2000 שקל מקבלים את כל זה? :shock:

בלי שום קשר, יש לרכב הזה DNA מעולה ומוכח כסוס עבודה בגרסת הדיזל.

בנוסף רכב יפה ומרשים, מאובזר בטיחותי וחסכוני. אם הקניה היא לטווח ארוך מדובר בבחירה נכונה.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נסעתי על אחד כזה לא מעט,

מה שכן מערכת המוטימדיה לא אינטואיטבית לדוגמא לא כיף לחפש איך להנמיך את עוצמת המזגן תוך כדי נסיעה.

לגבוהים מבנה הקונסולה המרכזית מפריע מאוד לרגלים,

לטעמי הסטיישן עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כל מה שידוע לי מדובר ברכב מצויין מהרמות הגבוהות של הקטגוריה, בזכות מחלת הג׳יפונים הוא מציע תמורה מעולה לכסף שלו.

הדבר היחיד שאני לא אוהב זה שהוא מגיע עם גיר רובוטי דו מצמדי, גם אם הוא לא בעייתי כמו של פולקסווגן זה עדיין לא גיר שאני סומך עליו אצל אף יצרן.

אולי בשילוב עם דיזל הוא יותר עמיד לאורך זמן? אני מקווה שכן.

חוץ מזה רכב ממש טוב ומומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות. קראתי המון ביקורות טובות על הרכב ואתם מחזקים לי את זה עוד יותר. מצד שני קראתי גם תגובות שליליות כגון ״רכבים צרפתיים לא קונים״ , ״רנו קנית וטעית״ ועוד כל מיני כאלה משפטים מוזרים על רנו. הרבה נהגי מוניות אומרים את זה שרנו זה חרא אוטו ולא להתקרב והכל שם לא טוב ומצד שני יש נהגי מוניות שאומרים שזה אחלה אוטו והוא מחזיק להם המון זמן עם קילומטר גבוה. אני מדבר על 2018-2019 ביחד. הרכב יהיה רכב לעבודה רבה ולכן אני מעדיף את האבזור הפשוט כי תכלס הוא אותו הדבר ואני לא צריך חלון בגג או 18״ סגסוגת. אז עדיין ההמלצות שלכם חמות על הגראנד קופה 2019? יכול להיות שהרבה בפייסבוק נהגים בעיקר טועים ומטעים כי הם נכוו בעבר מרנו הקודמים או סתם משירות לא טוב? גם לפני שחקרתי והתחלתי לחקור על הגראנד קופה 19 סלדתי מרנו ואמרתי ממש לא ואז ששמעתי את הרכב החדש עם 7 הילוכים החלטתי להמשיך לשמוע וזה קנה אותי העיצוב החיצוני וכמובן מה שיש בתוכו. אל תשכחו שאני הולך על הדיזל 1.5 טורבו. תודה רבה על התשובות ואשמח שתענו לי ותרגיעו אותי שהרבה אנשים סתם מבלבלים את המוח ומשקרים וישר אומרים לא לרנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סטיגמה חזקה כנגד כל הצרפתיות לא רק נגד רנו. מצד שני עם ישראל מחזיק מפולקסווגן/סיאט/ סקודה כמותגי איכות אמינים (הרי זה ״גרמני״) שאפשר לסמוך עליהם ואנחנו רואים בפועל כמה בעיות יש בקבוצת הרכבים הזאת.

בקיצור, הרוב סתם מקשקש, אני מסכים שיש עדיפות באמינות לאסייתיות (בעיקר יפניות) אבל מהאירופאיות לי נראה שדווקא הצרפתיות יותר אמינות מהשאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מה הכוונה רכב לעבודה?

נסיעות ארוכות מחוץ לעיר או קצרות עירוניות בפקקים?

לא הייתי מתייחס למספר ההילוכים, בשני המקרים מדובר בגיר רובוטי כפול מצמדים שמחזיק פחות קילומטרים בנסיעות עירוניות. תוסיף לזה גם מסנן חלקיקים בדגם הדיזל שגם הוא רגיש לסוג הזה של הנסיעות .

לדעתי, זאת הסיבה שחלק מנהגי מוניות לא מרוצים מאמינות הרכב ( עיקר התלונות על הגיר, יותר מדוייק מוח הגיר והמצמדים שמחליפים אותם בתדירות יחסית גבוהה ).

בקיצור, לדעתי כדאי להחליט לפי סוג העבודה וסוג הנסיעות. אם זה כמו מונית בת"א, הייתי בוחר ברכב האחר, גם הוא חסכוני ( כנראה היברידי עם גיר רציף - קורולה היברידית חדשה).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מה הכוונה רכב לעבודה?

נסיעות ארוכות מחוץ לעיר או קצרות עירוניות

בפקקים?

לא הייתי מתייחס למספר ההילוכים, בשני המקרים מדובר בגיר רובוטי כפול מצמדים שמחזיק פחות קילומטרים בנסיעות עירוניות. תוסיף לזה גם מסנן חלקיקים בדגם הדיזל שגם הוא רגיש לסוג הזה של הנסיעות .

לדעתי, זאת הסיבה שחלק מנהגי מוניות לא מרוצים מאמינות הרכב ( עיקר התלונות על הגיר, יותר מדוייק מוח הגיר והמצמדים שמחליפים אותם בתדירות יחסית גבוהה ).

בקיצור, לדעתי כדאי להחליט לפי סוג העבודה וסוג הנסיעות. אם זה כמו מונית בת"א, הייתי בוחר ברכב האחר, גם הוא חסכוני ( כנראה היברידי עם גיר רציף - קורולה היברידית חדשה).

היי, כן עבודות בתוך העיר ומחוצה לו. עבודות רבות לא 24/7 אבל רוב שעות היום נסיעות ממקום למקום כמו שליחויות או מעבר ממקום למקום. רכב פשוט וקל. זה יהיה בתוך ערים ויהיה גם בכבישים מהירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק קורולה סטיישן היברידית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...