Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרבות ה"יש לך את זה ביותר גדול?" - פוסט פריקה

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמת.

אני זוכר את הימים ההם היטב. מוצרים התיישנו הרבה יותר.

מחשב High-End בשנת בשנות ה-2000 הפך לזבל תוך 2-3 שנים.

היום מחשב מודרני יכול לסחוב נהדר -5-6-7 שנים ללא צורך בשדרוג מהותי.

טלפון סלולרי אין באמת סיבה לשדרג 3-4 שנים אלא אם הוא נשבר.

upgrade cycle התארך משמעותית.

היום יצרנים צריכים לחשוב כיצד לגרום לאנשים לשדרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה קונה טלוויזיה כדי לראות ערוץ 12 ולהירדם אז כן, 75 זה יותר מדי, אבל לכל שימוש אחר כמה שיותר יותר טוב. אני עכשיו עם 55 ממרחק של כ3.5 מטרים וזה פשוט קטן מדי. הטלויזיה הבאה תיהיה לפחות 75.

אתה פשוט טועה לגבי האופניים. גלגל 29 אולי מאיץ טיפה יותר לאט אבל חוץ מזה עדיף בהכל על 26- יציב יותר, שומר על מהירות, מדלג בקלות על מכשולים וכו...

אם אתה נמוך יחסית ו29 מרגיש גדול עליך אז יש 27.5.

בכללי אופני 29/27.5 עם גאומטריה ומכלולים מודרניים מאפשרים לך לעשות הרבה יותר ממה שהתאפשר בעבר-הם זריזים, יציבים, מטפסים נהדר ויורדים אפילו יותר טוב.

לגבי הג'יפונים מסכים איתך- לא מבין כל כך את המשיכה לרכבים האלה אך שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה. דווקא בשנה וחצי האחרונות יש הרגשה שהמירוץ אחרי הג'יפונים נבלם ושרוב המכוניות החדשות שעולות על הכביש הן משפחתיות היברידיות (איוניק/נירו/קורולה) ורכבים קטנים כגון I10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו ששוכחים לגבי טלוויזיות - בתחילת ימי המסכים השטוחים המקור עדיין היה שידורי טלוויזיה במקרה הנפוץ ו-dvd במקרה הנדיר, ובשניהם האיכות על הפנים על מסך גדול.

כיום, המקור בשידורי טלוויזיה רגילים בארץ עדיין מזעזע, אבל שידורי ספורט מועברים באיכות מספיק גבוהה כך שאפשר בשקט להגדיל את המסך עד לקצה שדה הראייה בלי "לראות ריבועים", ועם נטפליקס ושות' מהפכת המקור הושלמה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני, רק רציתי... לפרוק :shock:

מבטיח לעבור על הכל בראשון. ולא אני לא הולך כמו כולם. הכי לא עדר שיש

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי TV של 40" בסלון כי אני לא באמת משתמש הרבה במוצר הזה. ראיתי משחקי הכס אצל חבר על 65" ממרחק 2 מטר.

חוויה. כאשר ארצה לשדרג את הזקנה שלי אני לגמרי הולך לקחת את ההכי הרבה אינטצ' שיכנסו בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי משחקי הכס אצל חבר על 65" ממרחק 2 מטר.

מקווה שלא את הפרקים האחרונים [emoji33]

לי יש 43" הייסנס שקר כלשהו, ובשביל יוטיוב, נטפליקס וקצת סרטים היא סבבה לגמרי.

קניתי אותה רק מהסיבה שחייב אמצעי בידור כלשהו בבית, חוץ מלשבת על הרצפה ולהסתכל על קיר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהר יותר גבוה יותר היתה תכנית הספורט של הטלויזיה הישראלית (הערוץ היחיד) בשנות ה-70 המוקדמות.

מירוץ ההחלטות? שירוצו אחרים. טלויזיה "40 בסלון? מספקת את אשתי כבר 6 שנים, לא מוכנה להחליף. היום קיבלתי רכב מהשכרה - הסתפקתי הפיכתו 308. ויתרתי על סדרה 2 התוספת 35 שח ליום.

יגיע יומה של הטלוויזיה? השבוע את הראש. מן הסתם תשאר מתחת "50. גם כך הדבר הזה יותר מדי דומיננטי בסלון.

וחוץ.מזה, הנקודה החשובה ביותר - המחשבה על העתיד. צפויים ארועים ומצבים חשובים ויקרים. חובה להתכונן אליהם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי רכב מהשכרה - הסתפקתי הפיכתו 308. ויתרתי על סדרה 2 התוספת 35 שח ליום.

חבל מאוד, שנים שניסיתי לשכנע את ההורים להפסיק להתקמצן על רכבים בטיולים שלהם ולקחת משהו טוב. הצליח לי בטיול האחרון (טיגואן) , וואלה פתאום "באמת חבל לחסוך על רכב".

למי שחוסך על הטלפון, תזכרו שזה המכשיר שנמצא הכי הרבה בשימוש, מכול המכשירים שיש לכם, בגלל זה העצה ללכת על הכי טוב (או לדעתי יותר נכון: מה שהכי מוצא חן בלי קשר למחיר. רוצה ללכת עם טאבלט 13" כטלפון? תפאדל - זה מוזר אבל אם נוח לך...)

לגבי רכבים:

מנועי טורבו - תגיד תודה, לפחות אמור לחסוך קצת בזיהום, לא עושים את זה כי זה טרנדי אלא כי זה הפתרון הכי פשוט וזול שיש כדי להתאים לדרישות זיהום אוויר.

רכבים שקטים? זה רע? תקנה לצורך השעשוע רכב בן 20+ וסע איתו לנסיעה ארוכה לכיוון אחד, תחזור חזרה ברכב מודרני. שקט יותר = פחות מעמיס עליך כנהג, פחות מעייף.

מסכי מחשב גדולים זה פשוט נוח, לא יודע לגבי טלוויזיה, כרגע ההודעה נכתבת ממסך 15" , ברגע שאני מגיע למסך בגודל נורמלי (23"+) העיניים שלי אומרות תודה. שלא נדבר על זה שאם אתה עובד אפשר לדחוף זוג חלונות או יותר בנוחות על המסך.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מירוץ ההחלטות? שירוצו אחרים. טלויזיה "40 בסלון? מספקת את אשתי כבר 6 שנים, לא מוכנה להחליף. היום קיבלתי רכב מהשכרה - הסתפקתי הפיכתו 308. ויתרתי על סדרה 2 התוספת 35 שח ליום.

יגיע יומה של הטלוויזיה? השבוע את הראש. מן הסתם תשאר מתחת "50. גם כך הדבר הזה יותר מדי דומיננטי בסלון.

מצטער לאכזב אותך, אבל טלוויזיות נורמליות כלומר לא מותג מדבקה סיני או דגם נחות ביותר של יצרן נורמלי מתחילות מ-55 אינץ' ואפילו 65 אינץ'.

זה כמו שהיום לא ניתן למצוא טלפון סלולרי מתקדם עם מסך קטן מ-5.8 אינץ'.

צרכנים דורשים מסכים גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי אותה רק מהסיבה שחייב אמצעי בידור כלשהו בבית, חוץ מלשבת על הרצפה ולהסתכל על קיר.

אתה חייב להפסיק להצחיק אותי בכאלה שעות. אני מעיר את כל המשפחה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהמירוץ הוא החלפת ציוד תקין שמספק את הצרכים. למה להחליף טלוויזיה תקינה, שממילא משמשת רק לצפיה בערוצים של יס? מבחינתי גם המכשיר הזה מיותר, כמעט לא צופה בו.

דרך אגב, לגבי שכירת רכב, המוטו שלי הוא "דרכה אחת מעל הצרכים". אני לא יוצא לטיולים נהיגה, והרכב משמש כאמצעי תחבורה נטו. בודאי במדינה עם ריכוז המצלמות הגבוה בעולם. אז נכון שמדובר בסכום זניח, אבל גם אותו אעדיף לשים במקום אחר. החסכונות הקטנים האלה מצטברים לעוד טיול כל שנה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה - אני בן אדם שחי פחות או יותר על קו האמצע

אוהב עסקאות שנותנות תמורה מקסימלית למחיר ששילמתי - אני אוהב למקסם ערך, לצמצם מחיר.

גובהי 1.83 יחסית לאירופאים נמוך יחסית לארץ אפילו נחשב גבוה.

הייתי בן אדם מאוד תחרותי בעברי הרחוק ומהר מאוד הבנתי שברגע שהתחרות נהיית רצינית אני פשוט מפסיק להנות וכך עם השנים הפכתי לבן אדם שעושה דברים כל עוד הוא נהנה לעשות אותם.

למשל האפניים - הייתי רוכב בכל רגע נתון 20 קילומטרים במהירות ממוצעת נוחה - היו לי אופני כביש והיום לי אפני הרים במקביל ובסופי שבוע הייתי עושה מסעות של עד 80 קילומטרים ופשוט בשלב מסויים הפסקתי עם זה ונשארתי רק עם אפני ההרים ולא, רכבתי עליהם בעיר קצת ביער לא מעבר ואז ישר עברת מאפניים של הארו שיכוך מלא כן עם 26 אינטש לאפניים של הארו עם זנב קשיח - ופשוט הפסקתי להנות - כן היה קל יותר לטפס מכשולים, כן היה יותר מומנטום בירידות ומישורים ארוכים אבל גם הרגשתי שבעליות אני בקושי זז - הפסקתי להנות ושם זה נגמר עד עכשיו.

טלוויזיות - יש לי כפי שציינתי 55 טובה מאוד בסלון והיא מספיקה לי ממרחק 4 מטרים ובמרפסת יש 65 מטרים ושם יש לי מרחק עצום אז אם באותה תקופה הייתי יכול לרכוש 75 הייתי וזה לא היה יותר מיידי בגלל מרחק הישיבה - אבל היום אם תשאלו אותי אם הייתי טורח בכלל? לא... ה65 מספיקה לי מעל ומעבר.

לגבי רכבים - יש בבית שני רכבים גדולים שזה יותר מאילוצים מאשר הרצון - האשה לא מוכנה להתפשר על רכב קטן ואני גם לא רוצה ממש להושיב ילדים ברכב קטן, מצד שני הייתי בטוח שנטייל עם הדודג' וזה לאחר שנה קורה אבל זה קורה לטיולים שהסובארו היתה מספיקה להם לרוב.

אז יוצא שזה קצת מיותר ואני בהחלט שוקל להחליף אותה לג'ימני - למה? כי אני לא צריך יותר מזה, כי זה מרגיש לי מיותר ומגוחך ואני לא מצליח להצדיק את הבעלות על זה.

מצד שני ראיתי לא מעט אנשים בעבודה, במשפחה פשוט הולכים וקונים SUV כי הם ממש רוצים אותם בגלל הגודל ואם תביטו בתרבות שלנו זה עוד בסדר ואז תביטו בתרבות שממנה אנחנו מעתיקים ומייבאים ועושים קופי פייסט - רכבי סדאן עם גלגלי 26 אינטש :-D

והיה לי טלפון שלא ממש נכנס לי לכיס כמו שצריך - אבל היה לזה צידוק בזמנו וזה השגעת של האודיו לרכב - הטלפון הזה החליף מחשב שהיה שם לפני והחליף גם טאבלט שהיה שם לפני ועכשיו - כשיצאו טלפונים עם מסכים צרים יותר רצתי להחליף כי זה פשוט נוח יותר, נכנס יותר טוב לכיס ולא נראה מגוחך.

אני גדלתי על קומודר 64 שבעיני עד היום זו קונסולת המשחקים ולא רק מחשב הכי מהנה שנוצרה אי פעם - ואז היה את הXT והAT באמת ה286 ה386 ה486 ואז הגיע הפנטיום המהולל והיום כבר יש מתומני ליבות רק שבאמת - הלפטופ של העבודה שלי כבר בן 8 ותכלס עדיין עושה את העבודה כשהצורך היחידי שלי להחליף אותו הוא יציאת HDMI וכונן SSD מהיר משמעותית - למחשב בן 8 זה כבר מצדיק החלפה.

אין לי מחשב נייח בבית - בכלל! כן, אני הייטקיסט וכן הדבר האחרון שאני רוצה לראות כשאני חוזר הביתה זה מחשב.

יש לי לפטופ לילדים - זה שאני כותב דרכו עכשיו של DELL - מסך מגע 15 אינטש שקניתי ב1700 שקלים לפני שנה וחצי מוחדש עם אחריות יצרן - אמיתי. הלפטופים צורכים מעט מאוד חשמל ואני לא רואה שום סיבה להחזיק מחשב נייח בבית - בטח כשאני לא גיימר בטח כשבבית אני מתרחק מזה.

אני פשוט נחרד מלראות את מרוץ ההתחמשות ואת כמויות הכסף שאנשים שופכים על חרא חדש שהם לא באמת צריכים עם הרגלים שאחכ יקחו אותם ישר לתהום כלכלית.

ומצד שני כן זה בהחלט כיף שיש צעצוע חדש שאני רוצה ולא בהכרח שאני צריך.

רק שבהרבה מאוד דברים יש נקודה מסויימת שבה הגבול בין מובן לברור לפשוט מגוחך נחצה ואני מתחיל לראות יותר ויותר את הגרוטסקא ובכמויות מעוררות דאגה.

אבל איזה כיף שאם אני רוצה מסך 32 אינטש לחדר שינה זה יעלה לי כמו מסך מחשב ישן בזמן שאני מקבל מוצר סופר איכותי.

איזה כיף ששוק הרכב יד2 מכיל כאלו מציאות מטרופות שרק מחכות שמישהו יבוא ויקח.

יש לי שלושה מסכי מחשב על אותו השולחן בעבודה ושלושתם 24 אינטש - אחד מהם אנכי ולא מאוזן לקריאת קבצי טקסט, אחד מהם ראשי לאימיילים ולעבודה מול לקוחות ואחד מהם לביצוע של ניתוח קבצי לוגים וכן - גם בשביל להריץ שם את הפורום, יוטיוב וכך הלאה וכולם על אותו המחשב.

קולגה לעבודה שחזרה אלינו קיבלה עכשיו שלושה מסכים שנראים משהוא כמו 26 או 28 אינטש ואני מודה שזה עדיין משהו שאפשר לעבוד איתו אבל זה כבר בקושי נכנס לשולחן... וכשאני מביט על זה אני פשוט אומר פאק - אין לי שום כוונה לבקש את השדרוג הזה - אפס!

זהו פרקתי - נהניתם? אתם רוצים תפוזים?

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מעל לעשור מקרן FHD שנותן תמונה של 90 אינץ', קניתי אותו אז כדי פשוט להנות מקולנוע ביתי איכותי ולא כחלק ממירוץ חימוש כלשהו.. מרחק של 3.5-4 מטר, מעולה. לא יודע אם טלוויזיה גדולה נסבלת מטווח כזה, בכל זאת תמונה ממקרן וטלוויזיה זה שונה.

נקנה עוד לפני שהתחתנתי, היום לא נראה לי שיש סיכוי לרכישה כזו, אז רק מקווה שישרוד כמה שיותר.:lol: בעצם, בדקתי עכשיו בזאפ, המחירים ירדו דרסטית מאז, אז לא תהיה בעיה להחליף. ממש מחירים ירדו פי כמה.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...