Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת בולמי זעזועים ביונדאי אקסנט 2005

Eagle75
שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

יש לי יונדאי אקסנט 2005. בטיפול תקופתי גילו במוסך בין היתר שצריך להחליף כריות של בולמי זעזועים קדמיים.

לאחר שהסכמתי והתחילו בעבודה גילו שצריך להחליף גם את בולמי זעזועים עצמם, מכיוון שהם "תפוסים" כפי שאמר לי המוסכניק. הוא אמר שאי אפשר היה לראות את מצב הבולמים לפני שפירקו את הכריות.

העניין הוא שהם לוקחים את הרכב מהבית ומחזירים לי אותו לאחר הטיפול. שרות נוח מאוד מצד אחר, אך מאידך אינני יכול לראות במו עיניי ולאמת את דברי המוסכניק.

האם הסיפור נשמע הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של יחסי אמון בינך לבינו.

אני עבדתי עד שקניתי את הרכב האחרון עם איש מקצוע -אנחנו מכירים 16-17 שנים ואני יודע,שהבן אדם לא ירמה אותי.עדיין היום בעבודות מסויימות אני נעזר בשירותיו כי החלפת בלמים במורשה תעלה כמעט פי 2 ממה ששילמתי אצלו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אתה יכול לבקש שכל חלק שהם מורידים מהרכב שישמרו עבורך בשקית ברכב. עצה זו טובה תמיד ללא קשר למקרה הנ"ל. מעבר לזה, אם אתה לא מאמין, אתה יכול להיות נוכח בעת הטיפול. לגופו של עניין, אם אתה שואל האם ברכב בן 14 סביר והבולמים לא תקינים? לדעתי סביר בהחלט, אבל לי אין ניסיון בזה. בטח בפורום יש אנשים עם יותר ניסיון בהחלפת בולמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה עניין של אמון. פשוט ברגע שמדובר על מוסך גדול ולא על מישהו קטן ומאוד דואג על המוניטין שלו, קשה לתת אמון מלא..

מצ"ב הצעת מחיר שקיבלתי בהתחלה על העבודות שצריך לבצע. מה דעתך על המחירים (אם אתה מבין בזה)?Capture.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכנן להחזיק עוד הרבה זמן ברכב? כי אתה פה הולך לשים השקעה לא קטנה שמגיעה לעלות הרכב. מחזיר שמן גיר אחורי עד כמה הוא נוזל? זוג בולמים חליפי עולה כ 400 שח. כריות בולמים עולים זוג כ 200 שח. מחיר עבודה זה אתה מול המוסך אבל בכל מיקרה כדאי לבקש הצעות מחיר נוספות. אולי אפילו תאמר מאיפה אתה וננסה להמליץ לך על מישהו זול כמה שיותר ומקצועי כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום,

יש לי יונדאי אקסנט 2005. בטיפול תקופתי גילו במוסך בין היתר שצריך להחליף כריות של בולמי זעזועים קדמיים.

לאחר שהסכמתי והתחילו בעבודה גילו שצריך להחליף גם את בולמי זעזועים עצמם, מכיוון שהם "תפוסים" כפי שאמר לי המוסכניק. הוא אמר שאי אפשר היה לראות את מצב הבולמים לפני שפירקו את הכריות.

העניין הוא שהם לוקחים את הרכב מהבית ומחזירים לי אותו לאחר הטיפול. שרות נוח מאוד מצד אחר, אך מאידך אינני יכול לראות במו עיניי ולאמת את דברי המוסכניק.

האם הסיפור נשמע הגיוני?

אני מניח שבוצע התיקון. כמה עלו הבולמים ושל איזה יצרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...