Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחממות גיר דו מצמדי (רובוטי) ברכב חדש (קיה)

Becky
שימו לב! השרשור הזה בן 394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 9.3.2019 בשעה 18:02, ליפיגו כתב:

השילוב של הגיר לעיל עם מנוע ה 1.6 טורבו של היצרן, ידוע כבעייתי.

אחד ממייסדי עיתונות הרכב בחן את הקונה 1.6, והרכב ביקש ממנו לעמוד בצד ולהמתין שיתקרר הגיר.

צרת רבים...

https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/rJEakXbWw

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 9.3.2019 בשעה 16:10, Becky כתב:

רק רוצה להגדיש שלא נדלקה שום נורה ולא הייתי במצב שמצריך עצירה בצד, ראיתי שזה מתקדם לכיוון החם והלא מומלץ ופשוט יצאתי מהפקק.

האם יש לכם חידוד לגבי נהיגה במצב הזה?

למשל כן חיכיתי שיווצר מרווח לפני שהתקדמתי אבל לא תמיד יצא שעברתי להילוך שני. הפקק היה ברובו עומד ולא מתקדם בעליה.

אני פשוט תוהה אם אני זאת שהגזימה במודעות יתר או שזה באמת מצב לא נורמאלי :roll:

תודה למי שניסה להרגיע וגם למי שלא :)

גם גיר ידני מתחמם בעליה.  רק שיש שליטה מלאה על שחרור ונעילת המצמד, ונהג טוב יכול להקטין את ההתחממות.

א. רצוי לעבור למצב ספורט, הגיר ישאר בהילוך 1  זמן ממושך יותר.

ב. ההתחממות\שחיקה מתרחשת מעמידה עד מהירות כ-8 קמ"ש, לכן

רצוי לזחול כמה שפחות, וזינוק מבצעים בצורה אסרטיבית(לא פראית) תוך פיקוח על שעון הסל"ד(לא לתת לשעון לקפוץ).

נשמע מסובך?  לא לדאוג,  מהר מאוד מתפתחת מיומנות.

• רעיון טוב! 1

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.2.2019 בשעה 09:06, Becky כתב:

קיבלתי רכב חדש לפני פחות מחודש.

אתמול נסעתי בפקק ארוך ואיטי שחלקו היה בעליה רצינית (תענוג), קראתי בספר הרכב שיש לעקוב במצבים כאלה אחרי הטמפרטורה של הגיר.

ניסיתי להשתמש כמה שיותר בבלם (שזה מלחיץ בפני עצמו בפקק צפוף בעלייה) ולתת למרווח להיווצר לפני לפני שהתקדמתי ובכל זאת הטמפרטורה של הגיר מאוד עלתה (9 מתוך 16 כאשר 10 כבר מוגדר כחם ולא ממולץ).

מרוב שנבהלתי פשוט התפרססתי ונסעתי הביתה, זה עצוב שרכב חדש מגביל אותי.

יש משהו שניתן לעשות? (חוץ מלהימנע מפקקים)

זה תקין ברכב חדש לגמרי? שווה לקחת אותו לבדיקה במוסך?

המון תודה מראש על העזרה.

הזוי

לשנות תכנון נסיעה עקב בעיה ברכב חדש 

ברשותי פלואנס דיזל רובוטית בת 9  עם 75K ומעולם לא נתקלתי בבעיות מסוג זה למרות שלפעמים הגיר לא סגור על עצמו איזה הילוך לשלב בעיקר כשהמנוע עוד קר וגם לי יוצא הרבה להזדחל בפקקים.

אז לא הכל מושלם אך לא נורא ומעולם לא נאלצתי לשנות מסלול נסיעה עקב חשש מבעיה ברכב הזה

במקומך הייתי "נוסע חופשי" יש לך אחריות ואין שום סיבה שבעולם לשנות מסלול נסיעה במיוחד כשהרכב חדש

מה שכן אם את נוסעת קבוע בתנאים כאלה היית מתפטר מהרכב לפני תום האחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק .....רכבים שעולים 150-140 אלף חחח לא יכולים לנסוע בפקק כך גם סקודה וואג וכל החבורה,זה למה הישראלים והרגולטור לא עושים כלום.

גירים רטובים כמו שסין הציבה תנאי למכירת הגירים האלה אצלה רק רטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...