Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלבים לאוטם צבע

שימו לב! השרשור הזה בן 1871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, יש לי אוטם צבע של CG Jetseal109 מה השלבים שצריך לעשות כדי למרוח אותו?

* יש לי שמפו של Scholl,

* להורדת הגנות קודמות Panel Wipa

* אפליקטור ומטלית מיקרופייבר.

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייבש את הרכב עם מטלית בלבד לאחר panel wipe בלי שטיפה? ואז ליישם את

האוטם?

וראיתי שיש כאלה שאומרים שאפשר לדלג על הפלסטלינה, גם בגלל שאפשר לגרום נזק ללכה(חובבנים כמוני) וגם בגלל שPW מנקה מספיק טוב עד כמה זה נכון?

עריכה אחרונה על ידי Avicohen1261a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לאחר פלסטלינה לעבר ישר עם Panel Wipa. אפשר גם לבצע שטיפה לפני.

אישית מבצע את התהליך לפי זמני הפנוי, ושל מי הרכב, ומקום הביצוע. ( מתחזק רכבים של בני הבית, ולפעמים של חברים/משפחה בכיף שלי)

מניסיוני, Panel Wipa לא מהווה תחליף לפלסטלינה. מקבלים משטח נקי אמנם - אבל אין את חלקות משטח הצבע

כמו אחרי פלסטלינה.

נזקים מפלסטלינה? אפשרי בהחלט. במידה ולא יודעים את הטכניקה.

כללי יסוד:

- שימוש מרבי בנוזלי סיכוך. (כל הזמן משטח רטוב, אסור שהפלסטלינה תתקע בצבע)

- מעבר לאורך ולרוחב (לא במעגלים)

- שימוש בפלסטלינה עדינה עד בינונית.

- הפעלת כוח מינימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע, השלבים הם כאלה; 1.פלסטלינה 2. שטיפה ויבוש. 3. Panel wipe ניגוב ויבוש. 4. ישום Jetseal109 המתנה 20 דק וניגוב?

תודה וסליחה על הבורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

שים לב שאתה עובד עם הפלסטלינה עם חומר סיכוך,ובשום פנים ואופן לא להפעיל לחץ על הפלסטלינה מטה כלפי הצבע,רק תנועות ישרות ללא לחץ בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

לפני חודשיים וחצי ישמתי אוטם צבע של CG Jetseal109.

אם אני רוצה למרוח שוב פעם את אותו אוטם צבע שהשתמשתי מקודם, אני צריך להוריד הגנות(panel wipe...)

או שמפסיק רק לשטוף את הרכב וליישם את האוטם. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתוצאה טובה שתחזיק מעמד, אתה חייב להתחיל את התהליך מחדש. כלומר פלסטלינה/API/אוטם צבע.

יש אפשרות ליישם אוטם צבע זהה - לאחר חודש חודשיים מקסימום. ( במידה ולחוצים בזמן/מקום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בן 5. בחיים לא עבר פלסטלינה. הצבע נראה טוב אפילו מאוד מרגיש חלק. כדי לעשות לפלסטלינה או שאפשר לדלג?? הבנתי שהוא מוריד שכבה מהלכה והצבע נראה טוב בנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ ביותר, פלסטלינה לא מוריד שכבה מהלכה, הוא מוריד את המזהמים וכל הלכלוך על הרכב שלא יורד בשטיפה רגילה.

חפש ביוטיוב מדריכים How to clay bar, תראה כמה ותתחיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...