Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק מוטורס התחילו לבצע שדרוג מערכת מולטימדיה במאזדה לתמיכה ב-Car Play/Android Auto

Johnik
שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר בירור מול החברה הם התחילו לבצע שדרוג לדגמים של מאזדה בהם מערכת מולטימדיה תומכת באפשרות זאת (ניתן לברר בטלפון) בעלות של 1500ש"ח כולל מע"מ. השדרוג כולל עדכון תוכנה והחלפת כניסת USB אשר תומכת בחיבור זה. זמן השדרוג 2-3שעות וכרגע ניתן לבצע רק במוסך ראשי בניר צבי (מרכז קבלת הרכבים של דלק מוטורס מול צריפין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשמע לי מאוד יקר בשביל פונקציה שכזו, אני אישית לא הייתי עושה במחיר הזה, חבר שיש לו מאזדה 3 אמר שהמערכת של הרכב בסדר גמור וכשעדכנתי אותו על האפשרות לשדרג ל AA בעלות של 1500 הוא אמר במילים עדינות שילכו לחפש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות שדרוג בארה"ב בחברה הוא סביבות 200$ ובאירופה 200Euro זה באף מקום לא חינם. התקנה של פורט USB אשר תומך בצורה יציבה דורש פירוק כל הדשבורד לכן אם יש רכב שעדיין באחריות לא הייתי עושה זאת לבד (אני לפחות). הזמנת קיט שדרוג והתקנה עצמית תמיד תהיה זולה יותר זה ברור בכמה בחצי אני משאר. יש היום באינטרנט אפילו סרטונים איך בדיוק לבצע זאת אבל שוב מכל מה שנאמר למעלה אני אישית לא היתי עושה זאת לרכב חדש באחריות.

בסוף כל אחד עושה את השיקול שלו האם זה יקר, שווה את ההשקעה האם המערכב ברכב "בסדר גמור" או לא :)

דבר אחד הוא לטעמי כן חשוב שכן ניתן לעשות זאת בצורה חוקית מבלי לאבד אחריות של הרכב ובמקום מסודר. האים העלות היא גבוהה כן ולא בהשווה ליבואנים אחרים ש"פותחים" את המערכב עם קוד בעלות כפולה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שאתה מתאר נכון אז העלות לא גבוהה במונחי ארץ ישראל. יפה גם שהיבואן מציע אותו, משאיר את המולטימדיה ברכבים האלה רלוונטית שנים קדימה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א המערכת עובדת נהדר. אני נציג מכירות במאזדה וכבר כמה וכמה לקוחות רכשו את האביזר והתפעול שלו פשוט נהדר.

וגם עם אנדרויד ניתן להפעיל אותה רק שצריך אפליקציה תומכת ( ANDROID AUTO )

מקס

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • ספונסר פורום

בוקר טוב!

כמה הבהרות:

1. אפשר לבצע את זה בכל מוסך מורשה :) גם אצלנו! עובד מעולה ברכבים שכבר יצא לנו להתקין בהם.

2. כרגע זה תומך (באופן רשמי לפחות...) רק באפל. אני גם ממתין לעדכון זמנים כדי שיתמוך גם באנדרואיד. עם ההתקנה אנחנו כבר משדרגים את הגרסה של המערכת, כמובן.

3. המק"ט הוא אכן זה שמופיע בתמונה האחרונה.

4. עלות החלק בארה"ב (בלי שתתפס במכס) היא סביב 700-800 ש"ח. מע"מ, עבודה וכו' מובילים ל-1,500 ש"ח. הוגן, לדעתי המשוחדת לפחות.

5. אנחנו מציעים את המערכת (לחברי הפורום בלבד) ב-10% הנחה על העבודה ועל החלק!

עדי

053-3405179

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אם אכן כפי שמישהו כתב לעיל ש"צריך לפרק את הדשבורד", אני אני לא הייתי מבצע את המהלך, לא רק בגלל המחיר - אלא גם בגלל החשש שפו''ה של דשבורד במוסכי ארצנו (מבלי לזלזל באיש. רק על סמך הניסיון) הם פתח לצרות עתידיות.

ב. רק אני לא מבין מה החשיבות הגדולה בצימוד הטלפון למסך הרכב? זאת אומרת כן, אם זה בא ככה זה נהדר, אבל כל עוד במערכת של הרכב יש וויז ודיבורית, מה אכפת לי להפרד מהטלפון שלי לזמן הנהיגה?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לכולם יש וויז שהותקנה בצורה פיראטית על ידי יבואני הרכב.

במאזדה ספציפית יש מערכת ניווט של הרכב, לפי מה שחבר שלי אומר היא סבבה ומספיקה לו.

בעיקרון אני מסכים עם ההודעה שלך בגדול, מרגיש שכל הפיצ׳ר הזה זוכה קצת להתלהבות יתר במיוחד שצריך לחבר עם כבל את הטלפון למערכת בכל נסיעה, מילא אם היה עובד אלחוטית ובצורה מיידית אז עוד היה על מה לדבר אבל במצבה הנוכחי והדי מסורבל, אפילו להדביק טלפון עם וויז שרץ זה לא כזה אסון ולא הייתי משלם 1500 ש״ח (למרות שזה מחיר הוגן אחרי שהתוודעתי למחיר בארה״ב) כדי שהוויז יעבור משם למסך של הרכב אבל כל אחד ושיקוליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון זה עובד במאזדה גם עם אנדרואיד. לא נתקלתי ברכב עם אפל קאר פליי שאנדרואיד אוטו לא עובד בו.

מה שכן במאזדה התפעול קצת מוזר כי בזמן הנסיעה צריך להשתמש בבקר הפיקוד שבין המושבים כדי לעבור בין הפונקציות ולא במגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כשנבצע על רכב שלנו, אבדוק פיראטית, פחות בא לנו לנסות על רכבים של לקוחות...

ובכל הרכבים שהתקנו להם עד עכשיו כל הדשבורדים מונחים היטב במקומם :)

ומסכים שהשימוש בה הוא עניין אישי.

אני, למשל, לא מבין למה אנשים בוחרים באפל מלכתחילה ;)

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה:

אני מתקין היום באחד ממוסכי מאזדה.

האם הניווט במסך ה Hud העליון בעזרת ווייז(אנדרואיד אוטו) יראה גם הנחיות בדיוק כמו במערכת הניווט המקורית?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...