Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק מוטורס התחילו לבצע שדרוג מערכת מולטימדיה במאזדה לתמיכה ב-Car Play/Android Auto

Johnik
שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

APK הוא הקובץ שאתה מוריד בטלפון הנייד,שכן אין תמיכה ב-AA בארץ ולכן ההורדה אינה זמינה בחנות האפליקציות.

במוסך צריכים לבצע עדכון תודה (אלא עם יש מערכות ישנות שאינן תומכות-לא מכיר) ובנוסף החלפה של שקע ה-USB שתומך ב-AA/CP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נעשה קצת סדר :)

1. גש לאחד המוסכים שכן מבצע את השדרוג בארץ לדוגמה כמו שנאמר כאן בפורום באשדוד או מוסך יבואן ראשי בניר צבי שיבדקו ויגידו לך האם ניתן בכלל לבצע שדרוג תוכנה ברכב לתמיכה של Car Play/Android Auto. ובמידה וכן תוכל לבצע אותו במקום בעלות של 1500ש"ח כולל מע"מ. (יכול להיות היום המחיר הזה השתנה אבל זה מה שאני שילמתי לפני חצי שנה).

2. הם יגידו לך מראש שאין התחייבות ש-Android Auto יעבוד כי רשמית אין לו תמיכה בארץ אבל זה עובד ב-100% אני אישית הראתי את זה לאחד המתקינים במקום לאחר סיום התקנה.

3. על מנת ש-Android Auto יעבוד עם הרכב על הטלפון חייבים להתקין אפליקציה שנקראת Android Auto (אייקון של חץ כחול כלפי מעלה) בגלל שבארץ אין תמיכה לא תראה את האפליקציה בחנות של גוגל לכן צריך פשוט להכנס לגוגל ולרשום בחיפוש Android Auto download אחד הלינקים הראשונים יהיה מאתר של apkmirror כנס ותוריד את הקובץ apk ותתקין אותו.

זה כל הסיפור.

אם יהיו לך שאלות פנה אליי בפרטי נשמח לעזור :)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשק מותאם לרכב בצורה שיצרני הרכב פשוט לא מגיעים אליה.

כל הדברים החשובים בטלפון נכנסים למולטימדיה ברזולוציה הגיונית ונוחה וזה גם מייתר את הצורך בסים קארד ברכב

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי,

אנחנו מבצעים את ההתקנה כיום במחיר 1,350 ש"ח כולל מע"מ.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי. עשיתי את השדרוג היום, התקנתי את הAA בטלפון, והצלחתי לחבר בין השניים והוויז הוצג לי על המסך של המאזדה.

לא הצלחתי אבל להציג את ההוראות של הוויז על הHUD, וגם המסך מגע סירב לעבוד בAA למרות שחניתי (אם יצאתי ממנו חזרה למסך של המאזדה אז הטאצ' עבד).

מישהו יכול להדריך אותי מה חסר לי בהגדרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אני התבאסתי שב HUD אין הנחיות כמו שבניווט בתוכנה שמגיעה עם הרכב. ניסיתי לחפש פתרונות בפורומים שונים בחו"ל, אין פתרון לסוגיה.

2.אין לי מושג לגבי הטאצ' בAA, אני לא משתמש בכלל בטאצ' כשהרכב חונה, וזהץ מכיוון שזה לא נוח, הצג כל כך רחוק שפשוט התרגלתי להשתמש בגלגלת, כשאתה מתרגל אליה זה עובד מצויין ואינטואיטיבי.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • ספונסר פורום

למיטב ידיעתי, אין דרך.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 26.1.2020 בשעה 11:37, amnonis כתב:

האם מישהו יודע איך גורמים למסך מגע לעבוד תוך כדי נסיעה?

הגלגלת הזו הורגת אותי

אולי זה נאסר מסיבות בטיחות? שלא תיגע עם אצבעות במסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...