Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בנעילה מרכזית- דלת אחת לא ננעלת\נפתחת

ROEI-A
שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

התחילה אצלי בעיה שאחת הדלתות האחוריות לא נפתחת או נסגרת לפי הנעילה המרכזית.

רואים לפעמים שהכפתור נעילה עושה תזוזה מאוד קטנה אבל לא נפתח או נסגר.

פעם בכמה עשרות ניסיונות הוא נסגר אבל נשאר במצב הזה(מקרה די נדיר, רוב הזמן זה גם לא קורה).

מה יכולה להיות התקלה?

מישהו מכיר בעל מקצוע אמין בחיפה לתקן תקלות מהסוג הזה?

הרכב הונדה אקורד 2005.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך או שהבוכנה שמזיז את המוט שמקושר למוט הנעילה סיימה את חייה או שפשוט השתחררו הברגים שתופסים את המוט.

אם יש לך ידיים וכלים אתה יכול לפרק את הדיפון של הדלת ולראות, ללחוץ על השלט ולראות אם זה זז או מנותק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשאתה לוחץ בשלט על נעילה/פתיחה הבוכנה זזה קדימה ואחורה?

אתה יכול במקביל לפרק את הדיפון הדלת שכן עובדת, לפתוח ולסגור עם השלט כדי לראות איך זה פועל כשזה תקין ולהשוות לדלת שלא עובדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הייתי לפני שבוע אצל מישהו שמתעסק עם התקנות של נעילה מרכזית ואביזרי רכב שבדק שמגיע חשמל לשם והוא גם חשב שצריך להחליף את המנוע.

בינתיים עדיין לא מצאתי אחד אחר אבל פתאום שמתי לב שזה חזר לעבוד אבל אחת לכמה ניסיונות זה מפסיק, אבל רואים שיש תזוזה כאילו שזה מנסה לנוע ולא מצליח ואם מנסים שוב אחרי כמה זמן זה כן זז.

יכול להיות שאחת לכמה ניסיונות המתח שהוא מקבל משאיר אותו למצב פתיחה קבוע או נעילה קבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב הרפתקאות ואוהב לנסות לפתור בעיות בעצמך הייתי עושה את הדבר הבא:

מחליף בין 2 מנועים של הדלתות כדי לוודא אם הבעיה במנוע או במתח שמגע אילו (מה שנשמע לי פחות סביר).

סט חדש של 4 בוכנות כולל מוח ו2 שלטים עולה סביב 150-250 ש"ח, מזמין ומתקין בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב הרפתקאות ואוהב לנסות לפתור בעיות בעצמך הייתי עושה את הדבר הבא:

מחליף בין 2 מנועים של הדלתות כדי לוודא אם הבעיה במנוע או במתח שמגע אילו (מה שנשמע לי פחות סביר).

סט חדש של 4 בוכנות כולל מוח ו2 שלטים עולה סביב 150-250 ש"ח, מזמין ומתקין בעצמי.

לא כדאי להתעסק עם סטים כאלה של "שלטי נוחות" לנעילה מרכזית.

קיים ברכב נעילה מרכזית מקורית עם שלט מפתח של הרכב.

המתקין שהייתי אצלו אמר שלא כדאי להתעסק עם חלקים אוניברסליים כי לכל רכב יש מנוע שהצורת התקנה שלו שונה ואוניברסלי צריך קצת התעסקות עם ההתקנה שלו כדי להתאים את המנוע והמליץ להשיג מקורי מפירוקיה שיצא זול יותר מאשר חדש שעלותו גבוה.

אי אפשר להחליף בין הצדדים כי המנוע בצורה שונה.

כנראה שאזמין אחד חדש שמתאים לרכב (העתק של המקורי) מ aliexpress.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...