Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה כשהמוביילי שובק חיים?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מאמין שיבדקו בדיוק כמו שלא בודקים את ה-ESP ברכב או את המזגן (שתכלס די קל לבדוק) שניהם מערכות חובה ברכב חדש בישראל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מאמין שיבדקו בדיוק כמו שלא בודקים את ה-ESP ברכב או את המזגן (שתכלס די קל לבדוק) שניהם מערכות חובה ברכב חדש בישראל.

ESP, ABS, בלון מטפה בטנדרונים ומעלה, אפוד זוהר בכל רכב, כל אלה חובה שיהיו ברכב וטרם יצא לי שביקשו לבדוק את הימצאות הדברים האלה בבדיקה השנתית.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ESP, ABS, בלון מטפה בטנדרונים ומעלה, אפוד זוהר בכל רכב, כל אלה חובה שיהיו ברכב וטרם יצא לי שביקשו לבדוק את הימצאות הדברים האלה בבדיקה השנתית.

בטסט אצלי בודקים תמיד מטפה, לא רק בודקים שהוא קיים פיזית אלא בודקים שהשעון שלו באיזור הירוק. פעם אחת נכשלתי על זה ,השעון של המטפה היה מחוץ לאיזור הירוק. ואז צריך לקנות חדש או מילוי מחדש של הישן.

בודקים אפוד זוהר ובודקים שאין נורות דולקות ABS, ESP, Check engine בלוח שעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטסט אצלי בודקים תמיד מטפה, לא רק בודקים שהוא קיים פיזית אלא בודקים שהשעון שלו באיזור הירוק. פעם אחת נכשלתי על זה ,השעון של המטפה היה מחוץ לאיזור הירוק. ואז צריך לקנות חדש או מילוי מחדש של הישן.

בודקים אפוד זוהר ובודקים שאין נורות דולקות ABS, ESP, Check engine בלוח שעונים.

כנראה שאני ואתם חווינו דברים שונים.

כאשר היה לי טנדרון, לעיתים היו בודקים ולעיתים לא, אם היה לי מטפה כיבוי.

בנוגע לאפוד, מאז החוק, אני חושב שרק פעם אחת בדקו לי.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אתפלא אם באיזשהו שלב יתחילו לבדוק את התקינות של המובילאיי בטסט, או לפחות שהיא נדלקת.

כבר היום אפשר להכשל בטסט כאשר נורית אזהרה דולקת בלוח השעונים.

בטסטים יבדקו כל דבר שיש להם תרופת נגד כדי לתקנו. לא נראה לי שיתחיל לשבת מתקיםן מערכות מוביילי ליד כל מכון טסטים מעכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי שבוע שעבר באוטו חדש עם מובלאיי חדש. אחרי שהאוטו חנה הרבה זמן בשמש המובלאיי לא עבד איזה 10 דקות. אחרי זה חזר לעבוד רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בטסטים יבדקו כל דבר שיש להם תרופת נגד כדי לתקנו. לא נראה לי שיתחיל לשבת מתקיםן מערכות מוביילי ליד כל מכון טסטים מעכשיו.
למה לא? כמו שהם שולחים אותך לקנות תוסף כשמתחשק להם, ישלחו אותך לאיזה חשמלאי ליד המכון שישחק בזה קצת ויתן לך אישור שזה תקין תמורת כמה עשרות ש"ח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטסטים בודקים גם פח זבל לפעמים.

בקיצור - המובילאיי הזה מזכיר את גלאי הרברס הפשוטים שלאט לאט מתחילים להתפגר: מפסיק לצפצף (מצפצף רק בימים חמים ממש), אחר כך - נשרפים אחד אחד הלדים - מהאדום לצהוב ולירוק.

במובילאיי אני מניח שיש יותר אפשרויות נחמדות לתקלות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? כמו שהם שולחים אותך לקנות תוסף כשמתחשק להם, ישלחו אותך לאיזה חשמלאי ליד המכון שישחק בזה קצת ויתן לך אישור שזה תקין תמורת כמה עשרות ש"ח.

אם משרד התחבורה ינחה לבדוק את המובלאיי בטסט, אני מניח שיעשו בדיקה בסיסית. קיום + זה שהוא לא מציג הודעת תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מדבר

אמש 3 שנים עם מובילאיי והכל חלק!!

יש לכך 2 הסברים.

1. יש לך מוביילי תקול שלא מתנתקת ב70 מעלות חום.

2. אתה לא מחנה את רכבך תחת כיפת השמיים בימי הקיץ החמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכך 2 הסברים.

1. יש לך מוביילי תקול שלא מתנתקת ב70 מעלות חום.

2. אתה לא מחנה את רכבך תחת כיפת השמיים בימי הקיץ החמים.

1. לא מצחיק.

2. לא נכון.

המובילאיי עובד מעולה, חונה בבית יחסית מוצל (יחסית), ובעבודה תחת כיפת השמים יום יום מזה 4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...