Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"היה בבעלות אישה/זקן/רופא/סבתא שלי" מה הקטע?

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 2177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דעתי בזה...

לגביי "רופא" גם בארגנטינה היה את הקטע הזה, זה כאילו שרופא נוסע הביתה עבודה, עבודה הביתה, זה מה שהבנתי לפחות.

כל השאר.. זה סתם מה שאנשים כותבים, בתכלס, רובם זה סתם, נראה לי שרק אני באמת נוסע עבודה הביתה, הביתה עבודה ופה ושם עוד משהו, חחח, בשנתיים בחודש עם הרכב הקודם הגעתי ל23 אלף ק"מ, זה פחות מ1000 בחודש, חחח

בנוסף, קשה להאמין שבאמת היה "נהג יחיד ברכב" כי אם הוא יד שנייה או שלישית, זה כבר לא נכון, חח, ולך תדע אצל מי היה ומה היה באמת.

אם הייתי מחפש רכב יד 2 והייתי רואה את הדברים האלה בכל מקרה לא הייתי מאמין בשיט והייתי בודק את כל הרכב...

"נהגת יחידה" אני משחק משחק עם העצמי כאשר אני לבד ברכב, כל פעם שאני רואה איזה רכב עושה שטות, אומר "בחור או בחורה" רוב הזמן זה בחורות, חחח

"זקן/זקנה" סביר להניח שהרכב שרום על סבא/סבתא אבל מישהו אחר נוהג ברכב, מכיר לא מעט אנשים שעושים את זה.

וכמו שכתבת "כל מיני ידים נהגים יחידים" אם זה יד 2/3, זה אומר פחות 2/3 אנשים נהגו, אז זה כבר לא נהג יחיד, חחח

שמע, השוק יד 2 של רכבים מאוד קשה היום בגלל כל ההלוואות בכמעט כלום רביעית שאתה מקבל, אז בן אדם בא ואומר "אני יכול לקנות רכב חדש עם כסף לא שלי שאני מחזיר ו5 שנים ב70 אלף, או לחסוך איזה 40 אלף (שאי אפשר לדעת כמה זמן ייקח) ולקנות רכב יד 2 ולא לדעת מה ייקרה עוד חודש" אז רוב האנשים יחליטו לקנות חדש, אז קשה מאוד למכור ביד 2, אז מפרסמים כל מיני דברים כדי למשוך עיין למודעה שלהם.

את הרכב הקודם שי מכרתי בפחות מ המחירון, ובאמת הייתה חדשה, כתבתי, 23 אלף בשנתיים בחודש, טופל רק במורשה ובלי תאונות, רק דפיקות של חניות שאנשים אחרים עשו, ועדיין היה מאוד קשה למכור :(

טוב, חפרתי מספיק, חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יד ראשונה זה רכבים הכי שחוטים, מדבר על רכבים בני 8 ומעלה, בהתחלה מתחזקים טוב, אחרי 3 שנים מתחזקים בתחזוקת שבר, ומי שקונה אחרי 8 שנים, נופלים עליו כל התיקונים.

וזה סתם סלנג של סוחרים, ייהנו הרכב שמור, תתפלא יש כאלו עוד שמאמינים לזה.

והאלה השרוטים שמפלים את עצמם, ''רכב לא יצא מהעיר''.

''רכב חמש דקות לסופר'',''רכב עבודה ולבית''.

בג'יפים,''רכב לא ראה שטח'', ובתמונות כולו בוץ מיגונים. או על איזה סלע עם גלגל באוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא גאלון של פז.

מה מביא אותך למסקנה ש"גאלון של פז" נחות מדרישות הרכב?

שלא לדבר על השימוש התלוש במונח "גאלון".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מרצה במכללה שהוא רופא במקצועו, הניסח זאת כך:

״ יד ראשונה מרופא זאת השטות הכי גדולה ששמעתי. אנחנו תמיד ממהרים ואין לנו באמת זמן לטפל ברכב. בחיים אל תקנו אוטו מרופא״

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמן הרבה יותר גרוע מפז/דלקול.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסופק אם יש בפורום זה מישהו שבאמת מבין בשמני מנוע ונוזלי רכב.

אם אתה נותן אמון בבקרת האיכות של היצרן הרי שהשמנים תוצרת הארץ אמורים להתאים לדרישות יצרני הרכב.

וכרגיל, יש עניין של סטיגמות ישנות שלפיהן תוצרת הארץ נחותה (בכל תחום שהוא), ולא מעט עניין של מיתוג.

אמנם אין לי מושג ירוק בהנדסת שמנים ומנועים, אבל אם אני רואה את המכוניות שנוסעות רבע מיליון וחצי מיליון ק"מ תוך שהן מקבלות את הדלק והשמנים הישראליים הסטנדרטיים, כנראה שהמצב כאן לא כל כך נורא. אולי הפיינשמעקערים מבזבזים את כספם על שמנים באריזות מפונפנות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אין קשר לפיינשמקריות, יש קשר להתנסות ארוכת זמן.

במוסכי סמל"ת עובדים גם עם Agip וגם עם פז.

בזמן שעם Agip יש בכל העולם נסועה של המון מיליוני ק"מ,

עם פז יש לך בארץ בודדים שאפשר ללמוד איך השמן

מתנהג והאם משפיע לרעה - על אותו רכב בדיוק.

אין לי משהו נגד פז, פשוט אין ניסיון ואני לפחות לא מוכן להיות שפן ניסיונות על מכלולים יקרים.

ולגבי רופא/סבתא/דודה, נדמה שככל שהאישיות רחוקה יותר מצעיר פוחז, ככה מבטיחים שמצב הרכב טוב יותר.

בפועל דווקא לצעירים יש בד"כ יותר מודעות.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תעזור המודעות של הצעירים כשאין כסף

יש כמות עצומה של מבוגרים שמכניסים את הרכב למוסך מורשה ועושים מה שצריך

המוסכים אוהבים מכונאים עם עין טובה שיודעים לזהות תקלות צפויות שכמובן המבוגרים מוכנים לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא תעשו הפרדה, ולא תצליחו לזהות מתי המודעה אותנטית ומתי היא חירטוט, אתם תפספסו מכוניות מצויינות שיוצאות לשוק אבל לפי השיטה המזלזלת שלכם, לעולם לא תמצאו את המכוניות האלה.

קניתי לא אחת רכב שהיה ממבוגר/ים, והיה שמור בטירוף, עם טיפולים כמו שעון שוויצרי, שאתה מקבל את התיעוד שלהם, נחמץ לך הלב על איך שמנצלים אותם, אבל אתה קונה רכב במצב מדהים.

מכרתי רכב בן חצי שנה, (הקקטוס) עקב זה שהכריחו אותי לקחת רכב עבודה. הקונה, אבא של גולש באתר, קיבל רכב פשוט חדש, ופעל בחכמה רבה.

מי שקנה את הרכב הקודם של אישתי - קיבל רכב עם ק"מ מצחיק, טיפולים לפי הספר ו...כן. רק אישה נהגה בו, לא קרעה אותו, לא עשתה דריפטים, לא השתוללה. גם הרכב הנכחי שלה כזה. תפסלו אותו - זו בעיה שלכם.

אז זה אולי מצחיק לכתוב פרשנויות כאלה בפורום, ולכולם תחושה כייפית כזו של דאחקות, אבל בדרך אתם מפספסים גם מכוניות איכותיות שמורות ומטופלות.

כן, יש הרבה מודעות שהמידע המוצג בהן הוא אידיוטי. שיחת טלפון קצרה מבהירה את האמת ומאפשרת לכם להתמקד במודעות הנכונות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכונוה היא שזה לא מדד לרכב טוב או לא,

יש מבוגרים שלא דואגים לטפל ברכב שלהם ויש נשים שנוהגות בצורה מאוד אגריסבית - אני לא הצלחתי להבין את הקשר לסטיגמה ולמצב הרכב.

הכוונה היא שזה פשוט נשמע מגוכח כל התירוצים של ״למה אתה מחליף את הרכב״.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו אף אחד לא אמר לא לבדוק ולא לקנות אותם. פשוט בדכ מדובר בחרטה או שטות גמורה. לא כולם כמוך, אני בודק רכב לפי מצבו ולא פוסל בגלל מה שכתוב במודעה, פשוט ההצהרות האלו במודעות מטופשות וחסרות כל יתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד ראשונה מרופא (מנתח, בקבלנות ) כבר הופיע במערכון של הגשש החיוור "מגרש השדים". ככל הנראה המושג כבר היה קיים והם רק מיסמרו אותו עוד יותר לפנתאון. מסכים עם דיסקו, צריך לברור את המוץ מהתבן. למרות שאשתי לא השומרונית הטובה בכל הנוגע לאחזקת הרכב שלה, הוא עדיין מתוחזק פיקס על ידי...ובעבר ע"י חמי.

אני מוכר עכשיו את הטרנספורטר של אבא שלי. כתוב במודעה "מפנסיונר". פאק מי, הבנאדם יוצא לפנסיה בגיל 72 ורוצה למכור את המסחרית ולרכוש פרייבט, מה אני אמור לכתוב? מאסטרונאוט? האוטו מסחרי ועשה כ7000 ק"מ בשנה בשנים האחרונות, מה בדיוק ישקף את זה?

אז תמיד צריך לבדוק כל עניין לגופו ותמיד מומלץ לרכוש מחברי פורום...במיוחד טרנספורטרים...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לברור את המוץ מהתבן.

תמשיכו לברור את המוץ מהתבן, כולכם תשארו עם האשפה

ותשאירו לי את הבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
כל עוד לא תעשו הפרדה, ולא תצליחו לזהות מתי המודעה אוטנתית ומתי היא חירטוט, אתם תפספסו מכוניות מצויינות שיוצאות לשוק אבל לפי השיטה המזלזלת שלכם, לעולם לא תמצאו את המכוניות האלה.

כל התוספות האלה למודעה נותנות הרגשה של רוכל בשוק שמנסה לחרטט תיירים.

זה שנהגו ברכב זכר או נקבה מה זה מעניין אותי? הרכב של אישתו של הבוס שלי עובר תאונה קטנה כל חודש, אז?

מה אכפת לי אם נהג ברכב צעיר או ישיש?

למה העיסוק של בעל הרכב וזה שהוא עומד לעשות רילוקיישן צריך לעניין אותי? אני לא לשכת העבודה ולא ביטוח לאומי.

הדבר היחיד שמעניין זה מצב הרכב והנתונים שלו. את הדברים האלה אפשר לבדוק ולאמת.

אם הרכב במצב טוב, המוכר מתברר כטיפוס אמין והמחיר מתאים לי, מה אכפת לי מהשטויות האלה.

אני לא אפסול רכב בגלל כמה מילים במודעה. אבל כשאגיע לראות אותו אני אהיה חדשן יותר כי מנסיוני הדל, כשאנשים מתחילים ללכת סחור סחור ולסטות מהנושא, הם מסתירים משהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים מטומטמים עם ביטחון עצמי?.

יש משפט ברוסית, "אין דבר יותר גרוע מטיפש עם יוזמה" :-)

"יד ראשונה מרופא" הוא משפט משנות ה50 וה60, אז רוב הרופאים היו ייקים, אם לא במוצא אז לפחות באופי, והייקיות הזאת התבטאה בכל תחומי החיים, גם בדרך בה הם שמרו על רכבם.

יש אנשים שחייבים להסביר ו/או לקבל הסברים והתנצלויות לגבי רכב העומד למכירה.

למכור רכב בן 7, סתם כי רוצים להחליף אותו באחד יותר חדש, מצטייר כ"חשוד" והקונה מרגיש שהוא חייב לדעת מדוע הרכב נמכר ואיפה הקאץ' :shock:

כורדי אחד רצה למכור את רכבו. התייעץ עם חברו, והחבר אמר לו לכתוב "רכב מעולה, מצב מיכני וקוסמטי מצויין, טיפולים לפי הספר" וכולי.

כעבור שבועיים הם נפגשים, שואל החבר את הכורדי "נו, מכרת את הרכב?"

ענה הכורדי "השתגעת? רכב כזה טוב , לא חבל?"

מסכים עם סלואורייד, יש מספיק דרכים לדעת אם שמרו על הרכב או אם חירעו לא את האמאמא. מאישה, מפנסיונר, מקרדיולוג או משען חירש לוקה בדמנציה, זה כבר לא משנה.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...