Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"היה בבעלות אישה/זקן/רופא/סבתא שלי" מה הקטע?

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 2177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה יכול לעמוד בעלויות, לא רעיון כזה רע.

כל רכב משומש היה חדש מתישהו.

אנחנו לא קונים רכבים חדשים(מתוך עקרון),

עד עכשו הוחלפו כבר 6-7 והפגינו אמינות מעולה(4 מתוכם עברו את ה200 אלף).

צריך לדעת מה קונים ואיפה,ולא לחפש את ה"מציאה" ואז להתפלא למה האוטו גמור.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200 אלף זה אמין?

רכבים היו בני 7-8 כשנמכרו ונסעו הרבה מעל הממוצע.

גם אין לי שום מידע על מצבם אחרי המכירה,מאמין שהמשיכו לסוע בלי בעיות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי לפני שנה רכב בטענת ״לרגל מעבר לחו״ל״ כי אכן עברתי לחו״ל. כמעט הרגשתי רמאי ):

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מכרתי את הרכב שלי בגלל קבלת רכב מהעבודה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהשרשור הזה אני מבין שזכיתי ב-jackpot של המוכרים כשקניתי את הרכב שלי... הבעלים הקודמים היתה אישה, שהיא רופאה, רוסייה, ולא צעירה :biggrin2:

אולי בגלל זה הרכב משרת אותי כבר שש שנים ללא תקלות וזה כשהוא היה בן חמש בעת הקניה. ואולי זה בגלל שזו טויוטה... סתם, סתם, זה לשרשור סטיגמות אחר:-P.

בתכלס, לחלק מהסטיגמות יש סיבות סטטיסטיות. אני באמת מאמין שסטטיסטית, יש יותר סיכוי לקבל רכב שמור כשקונים מאדם מבוגר וכן גם רוסי. אבל כמו כל כלל יש יוצאים מהכלל (והרבה) ולכן אי אפשר לסמוך על זה על עיוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני חושב על בן אדם מבוגר, רוסי, זקן ורופא אני חושב על אבא של אישתי.

אני חושב שהוא מאמין באמונה שלמה שהשמן ברכב מספיק טוב לכל חיי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הסטיגמות האלה שוות לתחת ולא מלמדות שום דבר על מצב הרכב. מי שרוצה לקנות רכב בראש שקט שיבדוק את הרכב, לא את סיפור חייו של בעל הרכב ומשפחתו 4 דורות אחורה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית קונה רכב ממישהו שבא עם בגדים קרועים ומטונפים, כל הזמן מתגרד, מריח כמו מזבלה, ומדבר בקללות?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נפוץ במודעות של רכבי אספנות.

לדעתי זה הגרסה הערסית ל"רכב תצוגה", מונח שגם איבד המון מערכו מאחר וכותבים את זה כמעט על כל רכב מהסוג הנ"ל, כולל כאלה שעברו צביעה חיצונית ברולר ומבפנים נראים כאילו השתמשו בהם כזירה לעריכת קרבות תרנגולים.

כן , שיבוש של "רכב במצב תצוגה". לא יודע, האינטליגנטים האלה לא מפסיקים להצחיק אותי כי לא בטוח שהם עצמם יודעים למה הם מתכוונים-

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=&SubModelID=&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=%E4%F6%E2%E4+

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
היית קונה רכב ממישהו שבא עם בגדים קרועים ומטונפים, כל הזמן מתגרד, מריח כמו מזבלה, ומדבר בקללות?
אם הרכב שלו במצב טוב והוא מבקש מחיר שמתאים לי, אז כן.

אני קונה ממנו רכוש, לא מתחתן איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שלו במצב טוב והוא מבקש מחיר שמתאים לי, אז כן.

אני קונה ממנו רכוש, לא מתחתן איתו.

תכלס, אתה צודק.

בפועל,המון מתקשים לנתק את חווית הרכישה מהמוצר עצמו,ומוכנים לשלם על זה אפילו.

קרה לך שחיפשת רכב ומשהו "לא נראה לך" בבן אדם-אז פשוט המשכת הלאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האמת שלא. בפעמים שהמשכתי הלאה זה היה בגלל שהרכב היה גרוע או יקר מדי. כשמדובר במוצר משומש מאדם פרטי שאין עליו אחריות אני מעדיף לבדוק את המוצר ולא את הציציות של המוכר (חוץ מבפרטים שרלוונטיים כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר אנחנו ישראלים שלא מאמינים לאף אחד נקודה!

אני בטוח שגם אם אני אכתוב במודעה ביד 2 ש"אני מוכר רכבים אחרי תום האחריות" לא יאמינו, למרות שהרכב תקין לחלוטין. אני עובד עם אנשים רבים בעלי הכנסה גבוהה מאוד שמחליפים רכב כל שנתיים, ופשוט התייאשו למכור רכבים ביד 2. אנשים לא מאמינים להם כאשר הם מספרים שהרכב נמכר רק בגלל תום האחריות ולא בגלל תקלה.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...