Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק בעקבות תאונה - הגיוני סכום כזה?

benny123
שימו לב! השרשור הזה בן 2193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשוב לזכור דבר אחד, גם אם הוא שיפץ כבר וכ"ו, זה לא באמת משנה, הרכב שלו (מבלי להכיר כמובן, תאורתית) היה במצב מסויים, הוא לא בחר בכך ואתה "הכרחת" אותו לתקן, גם אם זו שריטה קטנה, שלא בא לו שתיהיה על המכונית שלו...

זה מבאס והכל, אבל אם הוא רוצה להחזיר אותה למצב ש - בלי השריטה (בלי קשר זה נראה יותר מזה) זו זכותו וזה לא אומר שהוא אטום..

אני מבין אותך -עד לאחרונה גם סטודנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר הציעו בקש עוד כמה תמונות וגש בעצמך למוסך, אם יש מוסך שאתה מכיר ואפשר לסמוך עליו אפילו יותר טוב, ובקש הצעת מחיר.

אני מאמין שזה יהיה נמוך משמעותית מ-2,500 ש"ח ותציע לו לבוא לתקן במוסך שאתה מצאת ותשלם את הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואמר שהעלות הכוללת של הנזק היא באזור ה2500-3000 ש"ח.. בין השאר הנזק כולל, לפי הצעות מחיר שהוא קיבל : חיישן רוורס, פנס רוורס, צבע למגן, שיפוץ למגן, ועבודות חשמל ופירוק והרכבה של החיישנים..

אני יכול לנסות לעזור לך,

תעלה לפה את ההצעת מחיר / דו"ח שמאי שהוא קיבל.

אגב, הלוואי שבהיותי סטודנט היתה לי ולוסטר 2013 :)

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...