Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרסומות חדשות למאזדה 3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משעשע , צילמו אותה לפני איזה שבועיים מתחת למשרד שלנו בעזריאלי חולון , כל היום הביאו כל מיני דברים מוזרים כמו טרקטור ואיזה כרכרה

האמת ציפית לPost Production מטורף שיראה כאילו הם נוסעים באיזה עיר ענקית , יצא צנוע ונחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומות ההמשך:

מזדה 3 נעצרת ליד איש על פיל. "קצת כבד אבל העיקר שיושבים גבוהה".

מזדה 3 מעצרת ליד איש על גמל "קצת שותה הרבה אבל העיקר שיושבים גבוהה".

:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומות מגניבות, מדברות בדיוק לנקודות התדמיתיות הבעיתיות של הג'יפונים. עגלה. טרקטור. לא יציב.

באמת אחלה עבודה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תדמית בעיתית? בטיחות? לא מאמין שג'יפון של היום פחות בטיחותי. תאוצה ברמזור? שאני עם המשפחה שלי ברכב אני נוסע רגוע ולא עושה פתיחות(בשביל זה אני נוסע עם מנוע tsi). יציבות? היום יש מערכות שמונעות איבוד שליטה. הקיצור שיחפש משהו אחר... דרך אגב עם הג'יפון שלי אני מרגיש יותר בטוח בשבילי קק"ל למינהם (אלא עם אתה נוסע עם הרכב ליסינג ולא איכפת לך, אז המאזדה טובה לשטח ++).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי MikMan

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תדמית בעיתית? בטיחות? לא מאמין שג'יפון של היום פחות בטיחותי. תאוצה ברמזור? שאני עם המשפחה שלי ברכב אני נוסע רגוע ולא עושה פתיחות(בשביל זה אני נוסע עם מנוע tsi). יציבות? היום יש מערכות שמונעות איבוד שליטה. הקיצור שיחפש משהו אחר... דרך אגב עם הג'יפון שלי אני מרגיש יותר בטוח בשבילי קק"ל למינהם (אלא עם אתה נוסע עם הרכב ליסינג ולא איכפת לך, אז המאזדה טובה לשטח ++).

תעדכן כשתגיע ל"לא צריך את זה בארץ" :lol:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעדכן כשתגיע ל"לא צריך את זה בארץ" [emoji38]
צריך למה לא? אבל צריך להיות מציאותי.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10-15 שנים, שרק התחיל הגל של suv הם סבלו מנחיתות מול רכבים משפחתיים בפן הדינמי, כיום, הפער נסגר במכוניות שלא נועדו להיות דינמיות במיוחד, לא נראה לי שקיה ספורטאז פחות יציבה או איטית יותר מיונדאי i35, במקרה של מאזדה, היא באמת דינמית וזריזה יחסית. אבל לרוב הלקוחות זה לא משנה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10-15 שנים, שרק התחיל הגל של suv הם סבלו מנחיתות מול רכבים משפחתיים בפן הדינמי, כיום, הפער נסגר במכוניות שלא נועדו להיות דינמיות במיוחד, לא נראה לי שקיה ספורטאז פחות יציבה או איטית יותר מיונדאי i35, במקרה של מאזדה, היא באמת דינמית וזריזה יחסית. אבל לרוב הלקוחות זה לא משנה.

יש תורה מסויימת, שבינתיים עוד לא מצאו איך להסתדר בלעדיה. לא תורת משה וישראל, אלא פיזיקה. כשמרכז הכובד שלך גבוה, אתה תחווה יותר גלגול, והרכב יתנגד יותר לשינויי כיוון. גם הטובים דינאמית שב-SUV-ז, למשל סטלביו ולבאנטה, יהיו נחותים מרכבים "נורמליים" ברי השוואה. אין לך איך לעקוף את זה. אפשר להגיד עד מחר "נוסע רגוע", "אוהב לשבת גבוה ולחשוב שאני מלח אקביש", אבל בפועל, אתה פחות יציב, פונה פחות טוב, בולם פחות טוב ומסוכן יותר לסביבה שלך במקרה תאונה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אלפא גוליה עדיפה דינמית על סטלויו. אבל יונדאי i35 או קורולה לא מתוכננת להיות רכב דינמי, ושם הפער נסגר. לדעתי, אחרי נהיגה גם ברכבים משפחתיים וגם בcuv, אני לא רואה יתרון.שוב, ברכבים שננהגים על הקצה עדיף נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אלפא גוליה עדיפה דינמית על סטלויו. אבל יונדאי i35 או קורולה לא מתוכננת להיות רכב דינמי, ושם הפער נסגר. לדעתי, אחרי נהיגה גם ברכבים משפחתיים וגם בcuv, אני לא רואה יתרון.שוב, ברכבים שננהגים על הקצה עדיף נמוך.

שוב, הוא לא יכול להיסגר. אולי הוא פחות מורגש, אולי הוא פחות רלוונטי - הכל יכול להיות, אבל בחיאתכ - סיד עדיפה על ספורטאז'. קורולה ואוריס עדיפות על ראב4. מאזדה3 עדיפה על CX3. מאזדה6 עדיפה על CX5. מיני יציאות כלאיים שהם לא באמת SUV-ז, כמו קקטוס, XV, פיאט 500X או נירו באמת די מקבילים למשפחתיות, אבל שוב - זה בדיוק כי הם לא באמת ג'יפונים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK

תודה על תגובה שקולה והגיונית שעונה בצורה ישירה, חדה וכנה לטענות חסרות בסיס הנועדו רק כדי להצדיק רכישה שבוצעה.

עד אשר נמצא פיזיקה חדשה, אלה הם חוקי המשחק.

לשאר התגובות-

ולרכב שיורד מה-10 שניות למאה בתוספת אחיזה מהטובות בקטגוריה, בהחלט יש זכות לקרוא לעצמו "לא עגלה".

בואו נהיה כנים עם עצמו ונשים זאת על השולחן, רכבי הפנאי טובים בדברים מסוימים כמו העמסת ילדים ותחושה מסוימת שאנשים מחפשים, אבל הם ממש רחוקים מלהיות "רכבי נהיגה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תורה מסויימת, שבינתיים עוד לא מצאו איך להסתדר בלעדיה. לא תורת משה וישראל, אלא פיזיקה. כשמרכז הכובד שלך גבוה, אתה תחווה יותר גלגול, והרכב יתנגד יותר לשינויי כיוון. גם הטובים דינאמית שב-SUV-ז, למשל סטלביו ולבאנטה, יהיו נחותים מרכבים "נורמליים" ברי השוואה. אין לך איך לעקוף את זה. אפשר להגיד עד מחר "נוסע רגוע", "אוהב לשבת גבוה ולחשוב שאני מלח אקביש", אבל בפועל, אתה פחות יציב, פונה פחות טוב, בולם פחות טוב ומסוכן יותר לסביבה שלך במקרה תאונה.
אתה מסתכל על הקיצון. נכון אי אפשר לשנות פיזיקה. אבל בנסיעה שיגרתית אני ממש רחוק מהתנהגות קיצונית על סף התהפכות ברכב שלי. לא לוקח סיבובים על 120 קמ"ש. לא סוגר סקאלה עם הרכב, לא עושה גלגלים או דריפטים. סתם נוסע לעבודה, טיולים בקטנה בסופש"ים ולוקח הילדים לגן.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...