Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה סופי. מנועי טורבו זה לא טוב

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 2307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם, לא באמת. או שאולי כן. לא יודע. בכל מקרה, כה אמר סקוטי קילמר, יוטובריסט בחסד (לא באמת) וגאון בכל הנוגע לענייני מכוניות (לא באמת). "כשאני נוהג במכונית עם מנוע טורבו אני תמיד מקבל צריכת דלק נוראית כי אני נוהג כמו מטורף".

לא יכולתי לשמור את הפלא הזה לעצמי, אז קחו:

[video=youtube;StzxurC95-E]

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לו גם סרטון לא פחות היסטרי שמסביר למה לא לקנות מרסדס..

הבן אדם בדיחה, אני מתקשה להבין אנשים שעוקבים אחריו

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
יש לו גם סרטון לא פחות היסטרי שמסביר למה לא לקנות מרסדס..

הבן אדם בדיחה, אני מתקשה להבין אנשים שעוקבים אחריו

בדיוק בגלל זה עוקבים אחריו, זה קורע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנועי טורבו יש בלאי יותר גבוה מאשר מנועים אטמוספרים , צורכים יותר שמן ובסך הכל יותר רגישים לתחזוקה לקויה. היתרון שלהם הוא בצריכת דלק וביחס כ"ס לעומת נפח מנוע. זה לא שהוא אומר יותר מדי דברים שקרים פה או שאולי אני טועה ומטעה בנושא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עניין הטורבו הוא טרנד שיחלוף ברגע שאנשים יצטרכו לתקן טורבו ברכב בן 5 שעולה כמו כל הרכב.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

בהחלט טרנד חולף כי חשמל זה הלהיט הבא

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בן אדם הזייה אבל בשורה התחתונה הוא צודק.

אם יש משהו שאני אוהב (לא באמת) זה אנשים שזורקים אמירות לאוויר בלי לגבות אותן אפילו במיליליטר של עובדות.

כל עניין הטורבו הוא טרנד שיחלוף ברגע שאנשים יצטרכו לתקן טורבו ברכב בן 5 שעולה כמו כל הרכב.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

לגמרי טרנד חולף, שמחזיק מעמד רק איזה 40-50 שנה כבר במכוניות פרטיות, וקיים מ-38 במשאיות. אבל כן, בדוק טרנד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...