Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דער לונגער באר ע-יור או ס נובים גודום!

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי אכפת?

וואגנר היה אנטישמי - לא מונע ממני להינות מהמוזיקה שלו כי היא לא פחות מאשר מדהימה.

למל גיבסון היו התפרצויות אנטישמיות - אבל אני אראה כל סרט שהוא מביים, כי הוא במאי בחסד עליון.

ועוד...

אתה באמת לא הבנת שהוא צוחק???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איזה לוח שנה מציינים ימי הולדת וימי נישואים. משעשע שאנשים הולכים לפי לוח שנה לועזי בחיי היום יום כל השנה ובציון אירועים אבל לציין שנה חדשה זה פתאום פסול ביניהם.

אני חוגג לפי העברי. מה שכן תמיד כדאי לחגוג שנת מס חדשה... אחרת י"ד בטבת... סתם יום.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

איך אני אחגוג לפי הלוח העברי שביום שנולדתי י' בטבת זו תענית לציון התחלת המצור על ירושלים

מעדיף את ה 23 לדצמבר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת שנות ה90 הגיעו כמליון רוסים. ומאז התרבו.. מתי הספקת להרוג כלכך הרבה מהם?

הוא מנסה להתחבב עלינו בזה שהוא מנסה לדמות את סטאלין.

אבל עליי זה לא יעבוד, כי אני בכלל אוקראיני

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

איך אני אחגוג לפי הלוח העברי שביום שנולדתי י' בטבת זו תענית לציון התחלת המצור על ירושלים

מעדיף את ה 23 לדצמבר.

ישה יש לך יום הולדת ב 23 לדצמבר?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה יש לך יום הולדת ב 23 לדצמבר?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

ככה רשום בתעודת הלידה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוגג לפי העברי. מה שכן תמיד כדאי לחגוג שנת מס חדשה... אחרת י"ד בטבת... סתם יום.

אני חוגג ימי הולדת לפי תאריך לועזי, אך יודע את התאריך לידה שלי העברי מבלי להסתכל בתעודת זהות.

בטוחני שאם נעשה נסקר רוב האנשים לא מכירים את תאריך לידתם העברי וחבל, בכל זאת משהו שמייחד את היהודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה קצת להוסיף למה שכתב פותח השירשור.

בנובי גוד היו באמת כשבועיים חופשה (אולי גם היום יש חופשה ממושכת, טעון בדיקה), ב-14 לינואר היה נובי גוד ישן שזה היה לפי לוח שנה קודם שהשתמשו בו.

במאי אחרי הנצחון במלחמת העולם השניה חג הפועלים היה מתחבר ליום הנצחון הגדול שצויין (עדיין מציינים אותו כמובן) ב-9 במאי, וזה היה נקרא "חגי מאי" בדומה לחגי תשרי בארץ.

כמו כן חגים בולטים נוספים היו יום המגן על המולדת (סוג של מקביל גברי ליום האישה) ב-23 בפברואר ויום המהפכה ב-7 בנובמבר.

ס נובים גודום :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק, לא הייתה וגם היום אין חופשה רשמית של 14 יום מ 1 עד 14 לינואר. זה נכון שהייתה אווירת חג כל התקופה הנ"ל אבל רשמית רק 2 או 3 ימי חופש.

היום יש שבוע חופש מ 1 עד 7 או 8, זאת אומרת עד חג המולד.

ברוסיה עצמה עד היום 23 לבפרואר ו 1 למאי הם ימי חופש, רק ישנו את ההגדרה שלהם.

לגבי חגי מאי, בגלל שלא מדובר בחגים דתיים אז לא הייתה בעיה להקדים או לאחר את ציון החג ביום-יומיים כדי לחבר אותו לסוף שבוע ואז היו 3-4 ימי חופש ברצף, לא שבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...