Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול במוסך יבואן במוו, יקר או שאני מדמיין?

EuorpeDrop
שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יקר אבל כמו שאתה יודע החוק לא מחייב אותך ללכת למורשה. אתה יכול ללכת לכל מוסך שמתמחה בבמוו.העלויות נמוכות בהרבה מאוד ממה שציינת. פכם הבאה לשבת איתם על כל חלק בטיפול ולבקש הצעת מחיר בכתב כולל הכל.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבר עם X5 יעזוב את המותג ברכב הבא (לא חסר לו כלום אבל הוא לא אוהב שטוחנים אותו) רק בגלל המחירים במוסך שלדבריו הם פשוט תוקעים מחיר ואז מתחיל שוק קח-תן.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך רועד לא כי ככה זה אלא כי השסתומים מלאים בפיח (במידה ואכן מדובר במנוע פרינס עם הזרקת דלק ישירה).

אם הרכב באחריות תדרוש מיד ניקוי פיח (שעולה באיזור 3000 ש"ח במנועי פרינס שמותקנים במכניות של PSA, אני מניח שהרבה יותר במוסכי BMW). את ניקוי הפיח תצטרך לעשות כל 60 אלף ק"מ בערך.

עריכה אחרונה על ידי אלכס נמרמן

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם היו אומרים לך בוקר טוב יפה. מחייכים ונותנים לך קפה, אז זה היה כאילו "בסדר".

3 אלף טיפול ל bmw אני חושב שזה זול.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את המע"מ ותגלה שהמחיר לא כזה גבוה.

סתם לסבר לך את האוזן מחיר לדיסקים ורפידות מקוריות לאיביזה שלי עולה 1900 ש"ח - תוסיף על זה שמן פילטר שמן ויש מצב שאני מגיע למחיר של הטיפול שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את המע"מ ותגלה שהמחיר לא כזה גבוה.

סתם לסבר לך את האוזן מחיר לדיסקים ורפידות מקוריות לאיביזה שלי עולה 1900 ש"ח - תוסיף על זה שמן פילטר שמן ויש מצב שאני מגיע למחיר של הטיפול שלך.

רק מציין שהוחלפו רק רפידות ודיסקים קדמיים ולא רביעייה

הרכב שלך רועד לא כי ככה זה אלא כי השסתומים מלאים בפיח (במידה ואכן מדובר במנוע פרינס עם הזרקת דלק ישירה).

אם הרכב באחריות תדרוש מיד ניקוי פיח (שעולה באיזור 3000 ש"ח במנועי פרינס שמותקנים במכניות של PSA, אני מניח שהרבה יותר במוסכי BMW). את ניקוי הפיח תצטרך לעשות כל 60 אלף ק"מ בערך.

הרכב עומד בדיוק על 60 אלף קילומטר כיום, כשהצעתי שעל פי קריאה באינטרנט הבעיה היא במערכת הזרקת הדלק צחקו לי בפנים(כנראה זלזול מפאת גילי הצעיר), אין לי אפשרות להגיע למוסך במוו מורשה יבואן אחר באזור שכן זה המוסך יבואן היחיד באזור נצרת עילית, האם עלי לדרוש ניקוי על חשבונם ולקוות שהם יסכימו? במידה והם יסרבו האם אני יכול להחליט שאני לא מקבל את הרכב חזרה עד שיפתרו את בעיית הרעידות שכן הרכב באחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול בגלל שמדובר במורשה יבואן bmw סביר להניח שזה מחיר הגיוני.

אני במקומך הייתי מנסה לפני פניה ליבואן,לחפש מוסך מורשה אחר (הם לא היחידים הרי) ואולי שם התשובות שתקבל יהיו שונות.

יש מצב שמדובר ברעש מנוע נורמלי ויש מצב שלא-אבל כן שווה לנסות לבדוק -אולי במקום אחר תמצא גורם מקצועי יותר שמכיר את אותה בעיה או לכל היותר לא ינפנף אותך באמירה של "ככה זה" אלא אשכרה יבדוק

במידה וזה לא עובד השלב הבא הוא פניה לשירות לקוחות יבואן וכמוצא אחרון ליצרן.

הבעיה אינה רעש חזק, אלא רעידות שמרעידות את כל תא הנוסעים בעיקר בבקרים, הרכב באחריות והם המוסך היחיד מורשה יבואן באזור ככה שאני "כבול" אליהם בכל הנושאים שנוגעים לאחריות,אני חושב שאין מנוס מלפנות ליבואן

עלות החלקים סבירה בהתחשב בעובדה שאתה גר בישראל ושאתה נוסע ב BMW יחסית חדשה..

עלות העבודה גם סבירה בהתחשב בשיטה המטומטמת של תשלום לפי שעתון יצרן לטיפול/החלפת חלק ולא לפי שעות העבודה בפועל.

לא סביר בעליל שלא החליפו לך חלק שהם שברו - אתה צריך לפנות אל תלונות הציבור של היבואן ולהפוך את זה לסיפור גדול שיפריע להם - אז יחליפו לך בימים בודדים את החלק לדעתי.

לא סביר בכלל שאתה חוזר למוסך שמורח אותך, אבל זה נכון להרבה אנשים שפשוט מפנים את הלחי השנייה ואחר כך מתלוננים..במקום לשנות את כללי המשחק - דהיינו לא לחזור למוסך הזה, שירגישו בכיס את איכות השירות שלהם.

דבר אחרון - מצחיק שאומרים לך ש"ככה זה הרכבים האלה" בקשר לרעידה - ככה בדיוק אמרו לי במוסך מורשה לגבי רכב שהיה לי, ככה אומרים כל מיני מסכנים שלא יודעים את העבודה שלהם או שמתעצלים לבצע אותה - שוב, אתה אשם בזה שאתה חוזר למוסך הזה!

גם פה - תפנה אל היבואן ותעשה בלאגן עד שיטפלו ברכב כמו שצריך!

הבעיה העיקרית היא שאני חוזר בעיקר כדי לקבל את החלק שמגיע לי, ובכדי להתלונן על הרעידות (שהתלוננתי עליהם כבר כמה פעמים), הם לא לוקחים ילד בן 18 ברצינות ועושים טובה שעונים לי בכלל, אני חושב שאשמע בעצתך ואפנה ליבואן כי שם אין עם מי לדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים משתלם לנסוע רחוק כדאי לקבל שירות איכותי פעם בחצי שנה.

המוסך הזה מזלזל בך,תיצור קשר עם היבואן ותבקש שיקבעו לך בדיקה בניר צבי.

הכסף שתבזבז על הדלק יחסוך לך עוגמות נפש בעתיד.

אני למוסך כזה לא הייתי נותן לעשות ניקוי פיח רק מהפחד מהנזק שהם יכולים לייצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף זכור לי שאחד העובדים בטיפול הקודם מילא לי מי ברז ברכב, לא זכור לי איפה, בטענה שהחומר היעודי פשוט נדבק וסותם את הצנרת, מדאיג קצת...

לפעמים משתלם לנסוע רחוק כדאי לקבל שירות איכותי פעם בחצי שנה.

המוסך הזה מזלזל בך,תיצור קשר עם היבואן ותבקש שיקבעו לך בדיקה בניר צבי.

הכסף שתבזבז על הדלק יחסוך לך עוגמות נפש בעתיד.

אני למוסך כזה לא הייתי נותן לעשות ניקוי פיח רק מהפחד מהנזק שהם יכולים לייצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור מסופר רק מהצד שלך.

במידה ואתה לא מרוצה מאיכות השירות מה אתה עושה שם עדיין?

החלק מגיע מהמחסן בניר צבי לכן בכל מקרה נסיעה לניר צבי תהיה עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור מסופר רק מהצד שלך.

במידה ואתה לא מרוצה מאיכות השירות מה אתה עושה שם עדיין?

החלק מגיע מהמחסן בניר צבי לכן בכל מקרה נסיעה לניר צבי תהיה עדיפה.

אני מעדיף להמנע משעה וחצי נסיעה אם הדבר מתאפשר,כאמור לטיפולים שם כנראה שלא אחזור יותר אך כן אחזור על מנת לקבל את מה שמגיע לי מפאת היות הרכב באחריות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך הכי איכותי של במוו מהצד של היבואן נמצא בניר צבי.

אתה כמו ילד קטן שעומד על שלו רק כי הוא חושב שמגיע לו,אז תמשיך בשלך ותראה איזה עוד נזק ניתן לעשות לרכב שלך עד שתבין שנסיעה לניר צבי לפתור את הבעיה של הרעידות.

מקסימום תגמור מנוע רק תקווה שזה היהי בתקופת האחריות.

כך לדוגמא מוסך רון יש לו לקוחות מהצפון והוא בכלל יושב בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...