Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול במוסך יבואן במוו, יקר או שאני מדמיין?

EuorpeDrop
שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה לכולם על היעוץ.

היום כאשר המנוע היה קר, ברגע שחזרתי ברוורס כדי לצאת מהחניה וגם לאחר שהתחלתי את הנסיעה נשמעו מעין נקישות, אני חושד שהנקישות מגיעות שמרשרת טיימינג שלא יושבת טוב (בעיה ידועה במנועי פרינס 1.6t) , האם למישהו יש רעיון מה יכולה להיות הבעיה? הרעשים הופיעו רק כאשר הרכב היה בתנועה וכאשר הוא היה קר והם נעלמו לאחר מכן, נשמע ממש כאילו שרשרת מסתובבת ומשתפשפת במשהו שיוצר רעש מתכתי מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב באחריות. דלג איתו לניר צבי ותתעקש על פתרון לכל הבעיות. תגיע מצוייד בכל הניירת שמצאת על הבעיות הנ''ל. כדאי לעדכן את הנציג של היבואן שאתה מתכוון לבקר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על מוסך המרכזי של דלק מוטורס בניר צבי גש אליהם שיסדרו לך את הרכב . בהצלחה ויום טוב ;)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון עוד שעה למוסך שהמליצו לך עליו ותקבע תור. קח את עצמך מהספה, סע היום למוסך הזה וטפל באוטו.

כל יום שאתה מתכתב במקום לטפל ברכב הנזק יגדל. חבל.

לגבי המוסך שפתאום התקשר אליך לגבי החלק - ברור שהוא התקשר - קיבל על הראש מהחברה..

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון עוד שעה למוסך שהמליצו לך עליו ותקבע תור. קח את עצמך מהספה, סע היום למוסך הזה וטפל באוטו.

כל יום שאתה מתכתב במקום לטפל ברכב הנזק יגדל. חבל.

לגבי המוסך שפתאום התקשר אליך לגבי החלק - ברור שהוא התקשר - קיבל על הראש מהחברה..

לצערי לא אוכל להתפנות לכך עד שבוע הבא, אצרף בהמשך סרטון של רעשי מנוע כאשר הוא חם ואחרי נסיעה של כשעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון של מעין נקישות (כשהמנוע חם, כאשר הוא קר יש נקישות חזקות יותר, לא יודע אם כתוצאה מאותה הבעיה), האם רעש המנוע נשמע תקין?

ביום ראשון כנראה אסע לניר צבי אשמח למידע אודות מקור הרעש שאוכל להציג בפניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

מצטער מראש שאני מתפרץ לשרשור, מישהו יכול להמליץ על מוסך טוב ואמין לרכבי במוו ומיני שלא ישאיר חור בכיס כמו המוסכים של היבואן?

בעבר היה דיבור על מוסך שמתמחה ברכים הללו שנפתח על ידי בחור מקצועי שעזב את דלק מוטורוס ויצא לדרך עצמאית (אולי זה היה אפילו בזמני קמור), משהו בסגנון מוסך רון רק לרכבי במוו ומיני, אך אני לא מצליח למצוא בחיפוש.

מישהו יכול להמליץ? אזור השרון והמרכז.

תודה מראש! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את מוסך בימר בבת ים. כמדומני יש עוד אחד בחולון בשם חדאד.

בבימר אחי עשה טיפול למיני קופר עם חלקים מקוריים ושמן קסטרול והיה הפרש ביחס למורשה יבואן. שמן, פילטר שמן ופילטר אוויר (mann) ב700 ש'ח כולל מע'מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...