Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול במוסך יבואן במוו, יקר או שאני מדמיין?

EuorpeDrop
שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוסך הכי איכותי של במוו מהצד של היבואן נמצא בניר צבי.

אתה כמו ילד קטן שעומד על שלו רק כי הוא חושב שמגיע לו,אז תמשיך בשלך ותראה איזה עוד נזק ניתן לעשות לרכב שלך עד שתבין שנסיעה לניר צבי לפתור את הבעיה של הרעידות.

מקסימום תגמור מנוע רק תקווה שזה היהי בתקופת האחריות.

כך לדוגמא מוסך רון יש לו לקוחות מהצפון והוא בכלל יושב בתל אביב.

אם אין מנוס מכך אגיע לניר צבי, שלחתי הודעה לשירות הלקוחות של במוו עם פירוט מפורט של הסוגיה, תודה לכולם על העצות אעדכן בהמשך כאשר אקבל מדלק מוטורס תשובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבעיה שאתה מתאר, במיוחד בק"מ הזה מתאימה לחלוטין לבעית הפיח על השסתומים. הדרך היחידה לטפל בזה היא ע"י תהליך שבו מסירים את סעפת היניקה ומרססים גרגירי קליפת אגוז (כן, אגוז) על גב השסתומים. תהליך ארוך שלוקח זמן ודורש מיומנות. תאמין לי שאף מוסך לא שמח לעשות את זה. תוציא מידע מהאיטרנט (מחיפוש קצר אתה תמצא המון) ותלך איתו למוסך. אם הם עדין לא יסכימו לניקוי תדרוש שהדרישה שלך תרשם במחשבים שלהם ושיתנו לך אסמכתא כשלהי על התלונה. ככה כשתהרס לך בוכנה או שסתום תוכל להראות הוכחות.

שים לב, שאם לא תטפל בזה זה רק ילך ויחמיר. זה מחמיר בכל פעם שאתה מניע את האוטו.

ישנה דרך להאט את התופעה, תחפש מידע על oil catch can. יש פה בחור בפורום בשם סלבה שהעלה לפורום שיפורים תמונות של המערכת הנ"ל במנוע זהה.

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה שאני תוהה לגביהה, אם התהליך של ניקוי השסתומים עולה 3000ש"ח +- - לא שווה יותר להחליף שסתומים?

אני לא ממש מודע למחיר של שסתומים אבל כמה יכול לעלות שסתום אחד? [כפול מספר השסתומים שיש לו באוטו]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בהחלט עם המגיבים שלפניי. להגנתך נאמר שאתה מתנהג כמו ילד כי אתה באמת ילד...

אכן מפאת חוסר הניסיון שלי יכול להיות שהתנהגתי בילדותיות (כפי שכבר ציינת אני אכן ילד עם ניסיון של ילד)

הבעיה שאתה מתאר, במיוחד בק"מ הזה מתאימה לחלוטין לבעית הפיח על השסתומים. הדרך היחידה לטפל בזה היא ע"י תהליך שבו מסירים את סעפת היניקה ומרססים גרגירי קליפת אגוז (כן, אגוז) על גב השסתומים. תהליך ארוך שלוקח זמן ודורש מיומנות. תאמין לי שאף מוסך לא שמח לעשות את זה. תוציא מידע מהאיטרנט (מחיפוש קצר אתה תמצא המון) ותלך איתו למוסך. אם הם עדין לא יסכימו לניקוי תדרוש שהדרישה שלך תרשם במחשבים שלהם ושיתנו לך אסמכתא כשלהי על התלונה. ככה כשתהרס לך בוכנה או שסתום תוכל להראות הוכחות.

שים לב, שאם לא תטפל בזה זה רק ילך ויחמיר. זה מחמיר בכל פעם שאתה מניע את האוטו.

ישנה דרך להאט את התופעה, תחפש מידע על oil catch can. יש פה בחור בפורום בשם סלבה שהעלה לפורום שיפורים תמונות של המערכת הנ"ל במנוע זהה.

האם בעיה שציינת שסתומים הם Fuel injectors? מקריאה באינטרנט נאמר שיש לנקות אותם שכן הם גורמים לרעידות, בנוסף לכך נאמר ש throttle flap וגם idling valve מצריכים ניקוי, האם בשל היות ההליך כה מסובך היית ממליץ לטפל בבעיה במוסך המרכזי בניר צבי? שכן חוסר המקצועיות של המוסך הנוכחי מדאיג אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאז ומתמיד מתרחק ממוסכי יבואן.. המחירים שלהם פשוט לא הגיוניים.

הטיפול 80K האחרון שעשיתי לרכב מסוג מרצדס רצו במוסך המרכזי של מרצדס 5000 ש"ח טיפול "גדול"

הבאתי את כל החלפים מקוריים מחול ב-1000 שקלים , ונתתי למוסך שמטפל במרצדס 700 שח על עבודה

סך הכל חסכתי לעצמי כמה אלפי שקלים שרצו לגזול ממני..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחושת בטן שלי?

לא הוזמן לך שום חלק, מחכים שיכנס רכב עם תאונה/ ליסינג כדי להשלים לך (אם בכלל) .

יש מצב לראות חשבונית?

מסקרן.

לא קיבלתי כל טופס אודות הזמן החלק, אתה מתכוון לחשבונית על הטיפול?

אני מאז ומתמיד מתרחק ממוסכי יבואן.. המחירים שלהם פשוט לא הגיוניים.

הטיפול 80K האחרון שעשיתי לרכב מסוג מרצדס רצו במוסך המרכזי של מרצדס 5000 ש"ח טיפול "גדול"

הבאתי את כל החלפים מקוריים מחול ב-1000 שקלים , ונתתי למוסך שמטפל במרצדס 700 שח על עבודה

סך הכל חסכתי לעצמי כמה אלפי שקלים שרצו לגזול ממני..

בטיפשותי הרבה לצערי הרב הקשבתי למחירים שניתנו לי בעל פה על ידי הבעלים של המוסך (נמוכים בכ- 1000 שקלים בהשוואה למחיר הסופי)ולא השכלתי לבקש הצעת מחיר מודפסת, נכנעתי לאמירה ש"אנחנו עוד מעט סוגרים בוא ניתן למוסכניקים אישור לעבוד ונסתדר במחיר", כאמור כנראה שבעתיד אנקוט בשיטה שבה נקטת ובכך אחסוך אלפי שקלים, אתרחק מהמוסך כל עוד שאינו חיוני לענייני אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי אם ציינת שמדובר על חלפים מקוריים או לא אז חוץ מהשמן שלקחו עליו כמעט כפול ממחיר נורמלי - לא נראה שהמחירים חריגים מדי בהתחשב בעובדה שמדובר על חלפים מקוריים במוסך מורשה יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי אם ציינת שמדובר על חלפים מקוריים או לא אז חוץ מהשמן שלקחו עליו כמעט כפול ממחיר נורמלי - לא נראה שהמחירים חריגים מדי בהתחשב בעובדה שמדובר על חלפים מקוריים במוסך מורשה יבואן.

אכן חלפים מקוריים.

היום התקשרתי לשירות הלקוחות של דלק מוטורס וסיפרתי להם אודות הפלסטיקה שאני מחכה לה כבר חצי שנה, 2 דקות לאחר מכן מתקשר אלי בעל המוסך בו טיפלתי ואומר שהחלק יגיע תוך יומיים שלושה, ושעלי להגיע להרכיבו. לאחר מכן הסברתי לו שוב על בעיית הרעידות והוא הציע לחבר את מחשב הרכב שוב לסורק תקלות, הסברתי לו שלא הגיוני שרכב באחריות יהיה עם רעידות וכנראה שהדבר לא יופיע בסורק תקלות, הוא אמר שברגע שאגיע להרכבת הפלסטיק ששברו לי, "נדבר ב 4 עיניים ונסתדר", הבעיה שאני כבר לא בטוח אם אני סומך על מוסך זה לבצע את הליך ניקוי השסתומים ואני שוקל להגיע לניר צבי במרחק שעה וחצי נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא סומך על המוסך אז אני לא מבין מה ההתלבטות שלך, תדבר עם ניר צבי תתאר להם את הבעיה ותראה מה אומרים לך בטלפון, תוודא שהם מבינים מה צריך לעשות ומוכנים לבצע את העבודה במידת הצורך, אם תקבל תשובה חיובית, בשביל טיפול של פעם ב 60,000 קילומרים אני חושב שנסיעה של שעה וחצי שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את המע"מ ותגלה שהמחיר לא כזה גבוה.

סתם לסבר לך את האוזן מחיר לדיסקים ורפידות מקוריות לאיביזה שלי עולה 1900 ש"ח - תוסיף על זה שמן פילטר שמן ויש מצב שאני מגיע למחיר של הטיפול שלך.

סליחה שאני סוטה מהנושא אבל :shock::shock::shock::shock:

אני עם אלפא, שהחלקים שלה לא זולים בלשון המעטה, וצלחת מקורית עולה 390, ורפידות 450.....

פעם הבאה דבר איתי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...