Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאוטבק מוסבת לגז

AvihuHe
שימו לב! השרשור הזה בן 2572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב. אבא שלי מחפש להחליף את הרכב הנוכחי שלו (אוקטביה דיזל 2014) ברכב אחר, מאחר שאבא שלי נוסע הרבה מצד אחד ומצד שני מחפש רכב עם מרווח גחון קצת גדול משל משפחתית סטנדרטית הצעתי לו לבדוק לגבי סובארו אאוטבק מהשנתונים האחרונים. הסתכלתי קצת ביד 2 ויש רכבים שהבעלים שלהם הסבו את הרכב לגז, מה שמשפר את צריכת הדלק (גז) לטענתם.

שאלתי היא, האם מישהו מכיר את עניין ההסבה לגז? האם הייתם ממליצים לקנות רכב כזה כיד שניה (בדגש על אאוטבק)? האם באמת יש חסכון בהוצאות הדלק?

תודה מראש.

פורד פיאסטה ידנית 2013 1.25L 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסכון בהוצאות הדלק הוא כ כ40٪ והמנועים של סובארו מסתדרים יפה עם ההסבה לגז

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שלא תוכל להחנות בחניון תת קרקעי שזה חיסרון ענק נגיד בקניונים..

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב. אבא שלי מחפש להחליף את הרכב הנוכחי שלו (אוקטביה דיזל 2014) ברכב אחר, מאחר שאבא שלי נוסע הרבה מצד אחד ומצד שני מחפש רכב עם מרווח גחון קצת גדול משל משפחתית סטנדרטית הצעתי לו לבדוק לגבי סובארו אאוטבק מהשנתונים האחרונים. הסתכלתי קצת ביד 2 ויש רכבים שהבעלים שלהם הסבו את הרכב לגז, מה שמשפר את צריכת הדלק (גז) לטענתם.

שאלתי היא, האם מישהו מכיר את עניין ההסבה לגז? האם הייתם ממליצים לקנות רכב כזה כיד שניה (בדגש על אאוטבק)? האם באמת יש חסכון בהוצאות הדלק?

תודה מראש.

אני מחפש אחת כזו ראויה, להסב בעצמי. הבעיה היחידה היא שרכב מוסב נסע מן הסתם המון. אני מחזיק B4 סטיישן 2008 שהוסבה לגז עם 95K לפני 6 שנים והיום עומדת על 345K... שמרנו עליה "בסדר" אבל מטבע הדברים היא נשחקה. אין בעיות מנוע כלל. הבעיות לפחות ב B4 הן שהעומס של המיכל הנוסף גומר בולמים ומשולשים בקצב מואץ. 40% חסכון בכסף זו הערכה שמרנית וסבירה. בתקופות "טובות" זה מגיע ל45%. לקניונים אני נוסע במונית ספיישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, הגיע הזמן שיבטלו את האיסור המיותר הזה. לא שמעתי על דליפות ופיצוצי רכבים מוסבים לגז. מיכלי הגז מאסיביים ועמידים מאוד

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי את הבחור שגרם להחלפה שמו של התמרור "אין כניסה" לה"כניסה אסורה".

הוא הואשם בכך שנכנס במקום בו היה תמרור "אין כניסה" וטען להגנתו שזה לא נכון כי "מי אמר שאין כניסה? עובדה - אני נכנסתי" :-P

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...