Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון מחשב של מערכת גז פרינס מהדור החדש.

ERT239
שימו לב! השרשור הזה בן 3220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה

ברשותי יונדאי סונטה 2001 עליה מותקנת מערכת גז.

המחשב והמזרקים פורקו מרכב שעבר תאונה קשה, והותקנה על ידי מתקין מקצועי ומורשה. (חבר בפורום המכובד הזה)

המערכת היא של פרינס, הכי חדשה שיש, וכאן מתחילה הצרה:

לאף מתקין מלבד היבואן של פרינס אין את הכבל לחיבור למחשב כך שהאוטו לא יכול לעבוד על גז.

התקשרתי למתקין (אני לא יודע אם מותר לפרסם את שמו, מה גם שמדובר בפרסומת שלילית) והוא אמר לי: תבוא ונראה מה אפשר לעזור לך.

נסעתי אליו מירושלים לאזור המרכז, נכנסתי למוסך וכשהם לא מצאו את התיק שלי הם לא הרשו לי אפילו להכניס את האוטו.

היחס שקיבלתי שם היה מחפיר ביותר.

ולסיום האיש ברוב טובו הסכים לעשות לי טובה גדולה: הוא מוכן לפרק את המערכת (שהותקנה בצורה מקצועית ביותר) ולהתקין אותה מחדש תמורת 6000 ש"ח, סכום "סימלי ביותר. (פירוק 3000, התקנה כנ"ל) למרות שמעיקר הדין הרי הוא בכלל לא חייב לי כלום... אתה לא רוצה? תעוף מכאן עם האוטו שלך! אתה חוסם את המעבר כאן.

וכאן השאלה שלי: האם יש מישהו (בתשלום, פחות מ6000) שברשותו כבל מתאים למערכת שלי?

באיביי לא מצאתי כזה כבל, אם מישהו יודע איפה קונים הוא פשוט יציל אותי!

אגב אם וכאשר אמצא כזה כבל אני מוכן להשאיל אותו חינם לכל דורש ואני יעדכן את חברי הפורום.

תודה על ההקשבה שלכם!:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהייתי נחמד...

× אתה לא נוסע כחוק

× אני לא סובל את היבואן-אבל במקרה הזה הוא צודק.

× אם תעשה תאונה חלילה- אין לך ביטוח חובה וטסט, וה' יודע איך יגמר.

למה לא תפנה למקום שהחבר שלך עובד בו- ואת המערכת הזאת תמכןר כיד 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לך על ההיענות המהירה.

אני חושב שאני יודע למה אתה לא מספט את היבואן... ובצדק.

לגבי הכבל: המערכת יותר חדשה וצריך כבל VSI 2.0....

ניסיתי עם כל הכבלים שהיו במוסך, אף אחד לא עזר.

לגבי רישום: במקרה שהרכב היה רשום בעבר ולא הורידו את הרישום אין ביעה לכאורה.

מה גם המערכת הותקנה אצל אדם שהוסמך עלי ידי משרד התחבורה.

מערכת כמו זו רק 4 צילינדרים:

http://www.ebay.com/itm/Prins-VSI-2-0-Complete-Frontkit-for-8-cylinder-vehicles-PROPANE-Motor-LPG-NEW-/131488617233?hash=item1e9d551311&vxp=mtr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני לא יודע מי זה המוסך הזה במרכז ,אבל כואב לשמוע על היחס המחפיר והמזלזל

כבר יצא לי גם להתעסק עם מוסכי גז מורשים ,שכל אחד מרים את האף שלו כלפיי המתקינים האחרים ,ולא מכבדים ומתעסקים עם מערכת שהותקנה לא אצלם

אצלי בסופו של עניין זה נפתר ע"י זה שתוך כדי טיול באירופה(סרביה) מצאתי את כל החלקים שהיו חסרים לי בחנות חלפים לרכב שהיתה סמוכה למלון בו שהיתי. (כולל כבלים ותוכנות) במחירים אפסיים. מה לעשות שם כל מוסך שני גם מתקין ומשווק מערכות גפ"מ מכל הסוגים (כמעט כל רכב שם מוסב לגפ"מ, כולל מוניות)

בכל אופן ,אין לי כ"כ איך לעזור לך במערכת הספציפית הזאת ,אבל לפי מה שידוע לי יש כמה וכמה מתקינים מורשים ,חלקם אפי' פרטיים שמתעסקים גם עם המערכות של פריינס.. אנסה לברר על מישהו כזה

כיול כזה לא אמור לעלות יותר מ250 שח ,(עבודה של 20 דקות מקס')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...