Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע נשאר בסל"ד נמוך - פורד מונדיאו טיטניום אקובוסט

yair666
שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב ידיעתי לא אמור להגרם נזק למנוע בנסיעה בלי טורבו, אבל רק כדי להיות בטוח תשאל במוסך, ואולי מישהו מהמומחים יותר בפורום יוכל לענות.

לגבי ייבוא מחו"ל - אם יש לך מכרים שנוסעים לאירופה בזמן הקרוב, ויכולים לעשות לך טובה גדולה ולהביא את זה במזוודה זה יפתור לך את כל הבעיה של מיסים ומשלוח.

אולי אפילו שווה לך לעשות איזה סופ"ש ספונטני בשביל זה :)

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה הכוונה שהגיעו למסקנה שהטורבו הלך על דרך השלילה- האם נמצאו ממצאים שיכולים להעיד על מותו (למשל צינור שמן סתום, אבחון לחץ גדישה בנסיעה)? האם נשלל כשל ברכיב משני (כגון שסתום פריקה תפוס על פתוח שמונע הווצרות לחץ בטורבו)?

למען הסדר הטוב, כמה ק"מ הרכב עבר ומה הייתה הסיבה לכשל המנוע הקודם?

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי במוסך ותסלחו לי על הבורות :) הם אמרו שהיה חסר איזשהו בורג שקשור לוויסות לחץ אוויר,הם גם בדקו חיישן כמות אוויר (מקווה שלא טעיתי בשם) הם לקחו את הרכב לנסיעה עם מחשב דיאגנוסטיקה וראו שאין הגדשה למנוע בשום שלב של הנסיעה.

לפי זה הם קבעו שהמגדש לא תקין וצריך להחליף אותו.

לגבי הרכב, הוא עם 98,000 ק"מ, המנוע הוחלף באיזור ה-72,000 ק"מ, הסיבה היתה תקלה במזרק דלק שהכניס יותר מדי דלק ופשוט חורר את אחת הבוכנות.

מכיוון שהרכב היה עדיין באחריות יצרן המנוע הוחלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שציפיתי מהם לתשובה יותר חד משמעית,אבל מכיוון שהם כבר מתחילים תהליך מול דלק מוטורס לגבי GOOD WILL אני אחכה קצת ואראה אם ישתלם לי כבר להחליף את כל המכלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה 6.8 הרבה כסף זה כל הטורבו קומפלט זה 4-6K אלו המחירים.

נראה לך שכל הטורבו הקיימים הם באותו מחיר וסוג? בחייך, מה הקטע עם השטות הזאת?

"אלו המחירים", מחירים של מה? מאיפה? חנות? משהו? בחול זה עולה 1200-1600 יורו חדש ותכפיל את זה ב 4 + תוסיף מיסים.

מה עם העבודה? התקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהטורבו עצמו לא תקין

אולי משהו אחר פשוט גורם לו לא לעבוד

ברכב של גיסי מרצדס VITO 2009 הרכב היה נכנס למצב של תקלה וגם כן הסלד לא היה עולה

אחרי יותר מחצי יום במוסך מורשה מרצדס אשדוד הגיעו למסקנה שהטורבו לא תקין וצריך להחליפו(יותר נכון האקטואטור אבל זה קומפלט) מהבדיקות שלהם הטורבו לא גודש

כמובן שהם לא רצו להתחייב שהחלפת הטורבו 100% תפטור את הבעיה

לבסוף הלכנו משם התחלנו לפרק דבר דבר והסתבר שהEGR היה שבור ואחרי תיקון שלו הכל חזר לקדמותו ולא הייתה שום בעיה עם הטורבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שכל הטורבו הקיימים הם באותו מחיר וסוג? בחייך, מה הקטע עם השטות הזאת?

"אלו המחירים", מחירים של מה? מאיפה? חנות? משהו? בחול זה עולה 1200-1600 יורו חדש ותכפיל את זה ב 4 + תוסיף מיסים.

מה עם העבודה? התקנה?

שטות? מה בדיוק כואב לך?

בעיה בהבנת הנקרא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אתה זה שאין לו הבנת הנקרא.

כן, רשמת שטות מהסיבה הפשוטה, לא כל המגדשים הם זהים במחיר ובכלל, יש לך מחירון שממנו שלפת את המחירים?

כואב לי מהסיבה הפשוטה, הדברים הלא נכונים או המטעים שאחרים עלולים לקרוא פשוט, זה הכל.

כל השאר, שיהיה לך בכיף, אותי לא מטריד, רק תשתדל לכתוב קונקרטי ואם אתה כבר כותב קונקרטי, תציג את המקורות, נתונים, מהיכן ולמה.

עובדה שגם עכשיו לא דאגת לחזק את מה שכתבת, כך שזה אומר לי ולכל האחרים, המון.

אל תפגע, פשוט תקפיד, הא? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אתה זה שאין לו הבנת הנקרא.

כן, רשמת שטות מהסיבה הפשוטה, לא כל המגדשים הם זהים במחיר ובכלל, יש לך מחירון שממנו שלפת את המחירים?

כואב לי מהסיבה הפשוטה, הדברים הלא נכונים או המטעים שאחרים עלולים לקרוא פשוט, זה הכל.

כל השאר, שיהיה לך בכיף, אותי לא מטריד, רק תשתדל לכתוב קונקרטי ואם אתה כבר כותב קונקרטי, תציג את המקורות, נתונים, מהיכן ולמה.

עובדה שגם עכשיו לא דאגת לחזק את מה שכתבת, כך שזה אומר לי ולכל האחרים, המון.

אל תפגע, פשוט תקפיד, הא? :lol:

מימה יש לי להיפגע ההפך מצחיק אותי:

"נראה לך שכל הטורבו הקיימים הם באותו מחיר וסוג? בחייך, מה הקטע עם השטות הזאת?

מה עם העבודה? התקנה?"

איפה בדיוק קראת בהודעה שכתבתי ש"כל הטורבו הקיימים באותו מחיר" קראת בכלל למה כתבתי את זה בתגובה להודעה שהקודמת.

ושם לא דובר על "כל הטורבו הקיימים באותו מחיר" הרי לא? (ראה שם ודגם הרכב בכותרת האשכול)

ואם היית שואל יפה יכול להיות שהייתי עונה לך או מרחיב בנושא במשתנים שהמצאת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להרחיב לי ואני לא צריך לשאול יפה אתה מה שאני לא צריך לדעת, אתה מרחיב את האופקים לפותח השרשור, התבלבלת פשוט.

עכשיו, בוא תרחיב לפותח השרשור ולכל השאר, את האופקים ותראה לנו מחירים וטבלאות ואפשרויות הבאה מחו"ל.

הרי המטרה כאן זה להעשיר את הידע של כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...