Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש ב-80K - אטראז׳ VS קקטוס VS פג׳ו 301

avishayil
שימו לב! השרשור הזה בן 2683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

זהו הפוסט הראשון שלי כאן אז מקווה שלא אצא דביל.

כרגע אני ואשתי נוסעים על:

יונדאי גטס מודל 2005 (שותה דלק, לפני שבוע ציריות וגיר הלכו פייפן), כרגע האוטו מושבת.

יונדאי אטוס (הקטנצ׳יק בלי תחת) מודל 2000.

בראייה לעתיד אנחנו מחפשים רכב שיענה על דרישות משפחה מתרחבת:

1. בגאז׳ גדול שישמש את אשתי להביא דברים לעסק שייפתח מהבית + עגלה, קניות, טיולים וכו׳.

2. נוחות ומרחב לילד קטן מאחור ואולי שניים.

3. בטיחותי - לא פחות מ-4 כוכבים.

התקציב 50K, אך הורינו הנחמדים הקציבו לנו 30K נוספים במידה ונחליט לקנות אוטו חדש (בשביל השקט הנפשי שלהם ושלנו).

השאלה היא כזו - האם כדאי לקנות אוטו חדש סגנון האטראז׳ (במבצע של חבר) או ללכת על מודל 2013 עם קילומטרז׳ נמוך ולדבוק בתקציב המקורי? יש לנו נסיעת מבחן על האטראז׳ ביום שלישי, אך קיבלנו פידבקים לכאן ולכאן עליה (רעידות, רעש וכד׳ - איש המכירות בסוכנות אמר שהבידוד השתפר מאוד במודל 2016) ולצרפתיות מצד שני כל המוסכניקים שדיברתי איתם אמרו לי לא להתקרב.

האם יש רכב אחר שנוכל לראות בהתחשב בתנאים ובתקציב?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מסכים, ועדיף בגרסת הסטיישן, ביחוד אם יש באמת צורך בהובלת ציוד רב. גם קיה סיד (שוב, כדאי סטיישן) תתאים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליהו ופו הדב, תודה על העצות. שמתי לב מחיפוש בפורום שלא ממש מתים פה על האטראז', בלשון המעטה - אבל לא ממש אומרים למה. ברמה בכללית, נראה שזו עיסקה לא רעה בכלל בהתאם לתקציב. מישהו יכול לתת קצת תובנות בנושא?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטראז רכב זול ומרגיש זול זכור לי ש95% מהאטראז'ים הם בבעלות של ציי רכב , מתנדנד בסיבובים , מנוע רועש ולא ממש מצטיין במשהו, סוג של רכב עולם שלישי כזה ,לא רואה סיבה ללכת עליו אלא אם כן ממש אין לך ברירה ועם התקציב שלך יש לך.

בנוגע לקקטוס ,ממליץ לך לחפש בפורום ,יש פה כמות לא מבוטלת בפורום של בעלי קקטוס וכמה שרשורים בנושא, הוא עונה על דרישותך למרות שלא ציינת אם ידני או אוטומט כי בנתיים אין קקטוס אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה זה פיג'ו 308 סטיישן יד שניה אם בגאז' ענק ומרחב מאחורה מצויין.

רכב זריז נוח אם אחלה גיר לדעתי ,5 כוכבי בטיחות ויש עוד כמה פינוקים

לי אישית יש גירסה רגילה אני מאוד נהנה מי האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308 סטיישן היא אופציה מצוינת. יש איתה 2 בעיות קטנות - בכל יד2 יש רק סטיישן אחת למכירה, וגם היא נראה חורגת מהתקציב של 80,000, שלהגדרת פות"ש יתקבל רק בקניה של רכב חדש מהניילונים.

לגבי האטראז', לא נסעתי עליה מעולם אבל מקריאה (בפורום ומחוצה לו) מצטיירת תמונה שמתאימה למה שכבר נאמר כאן. בגדול, רכב שלא נעים כל כך לשימוש. אם כל מה שאתה מחפש זה להגיע מ-A ל-B היא כמובן תעמוד במשימה, אבל מכל אספקט אחר עדיף משהו אחר.

לרכבי סטיישן יש יתרון עצום לצרכים שלך לכאורה, גם בגלל נפח המטען הגדול וגם בגלל הגישה המאוד נוחה אליו. אם אפשר (ואפשר) למצוא כאלו בתקציב הנמוך יותר שעדיין יהיו אמינות מספיק לכמה שנים, בטיחותיות, נוחות ומאובזרות (הכל יחסית, כמובן), וע"י כך לחסוך בירידת ערך, למה לא? כמובן שאפשר לקנות רכב קצת חדש יותר, אבל במקרה של האטראז' למשל היתרון היחידי שלו יהיה שהוא חדש יותר, וזהו. לדעתי, עסקה לא ממש מוצלחת כמעט לאף אחד שגם ינהג בעצמו אח"כ על הרכב.

אם ציינת את הקקטוס כאופציה, או שלא ידעת שהוא רק ידני או שידני זו אופציה בשבילך. אם כן, אפשר לשקול גם פוקוס סטיישן ידני סביבות 2012, אבל במקרה הזה רק ידני. לא לגעת ברובוטי, אפילו לא עם מקל.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאציה סנדרו.

איך נפח המטען של הסנדרו? הוא לא קטן מידי? קראתי בביקורות שהפתח שלו צר ואני חושש שהוא ייכשל במבחן העגלה. מה לגבי הדאצ'יה לוגן, אגב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי חושב שוב בכיוון של דאצ'יה מבחינת בטיחות, גם כי פות"ש ציין 4 כוכבי בטיחות מינימום וגם כי עם ילדים זה הופך לפקטור חשוב יותר. לא רק כי פתאום אכפת לך, אלא גם כי הם גורמים להרבה הסחות דעת.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות, יילקח בחשבון ה-308 סטיישן.

סליחה על שאלות התם - לגבי הקקטוס, מה עם בעיות האמינות של הצרפתיות? זה באמת כבר לא נכון למודלים 2013 ומעלה?

תודה רבה לכל העונים וסליחה על הנודניקיזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה פורטה\I30\טידה\נוט\סייד סטיישן\קורולה כל אחד מהמשפחתיות האלו עם 4 כוכבים ומעלה, מרווח דיו ואף מעבר לכך, ויציע לכם אמינות ראויה לשמה בתקציב המקורי.

תתחיל לחפש אחת שמורה עם סבלנות.

בנסיעה שלי עם האטראז' (לא 2016) הרגשתי כמו במכונת כביסה עם רעשים וויברציות בהאצות, בשיוט דווקא היא הייתה סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

כפי שרשמת, שתי האפשרויות של קקטוס או 301 הן לרכב חדש עם אחריות מלאה.

אתה מוזמן יחד עם אישתך לעשות נסיעת מבחן (הקקטוס כרגע הוא רק בגירסאות עם תיבת הילוכים ידנית) ולהתרשם.

אם תרצה שנסייע בתיאום שלח לנו שם וטלפון ומהיכן אתם, ונדאג לכך.

בהצלחה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

הייתי ממליץ לך על ה301, יש ברשותי אחת 1.2 רובוטית,2016, ואני מאוד מרוצה מהקניה,

אך היות ומדובר ברכב שקבל רק 3 כוכבי בטיחות מבחן הריסוק, זה לא עונה על דרישתך מהרכב לפי מה שציינתה בהודעה הראשונה, בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...