Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח בדיקה סובארו B3 2008 (נערך, מיותר לציין שזה לרכב. זה ברור. עדיף לציין את הרכב)

Sweton
שימו לב! השרשור הזה בן 2730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה מעולה גם נתונים מעולים לרכב הספציפי הזה, אישית אני לא חושב שיש איזשהו הגיון בלרכוש סובארו b3 (שתיין בדלק, טיפולים /אחזקה יקר ביחס למתחרים מיפן, תחושת נהיגה ספורטיבית משהו אך ביצועים חלשים מאוד, רכב עצלן),אם אתה סגור עליו, שיסדר לך את עניין הנורה במורשה וסגור עניין.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו במוסך מורשה הוא הפעיל את המחשב ופסל את שני הבעיות ואמר שצריך לעשות ניקוי לחישן..

איזה חיישן ? מה התקלה שהתקבלה במחשב ?

(לדעתי - יידרש יותר מביקור אחד ע"מ לפתור הבעייה. ניתוח הבעייה שקבלת "כללי" מדיי ולא מספק)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב,שבהערות הבוחן בסוף הבדיקה מופיע קוד תקלה P0420- ייתכן ויש בעיה בחיישן חמצן/ממיר קטליטי.

בגלל הק"מ הנמוך של הרכב,נראה לי סביר יותר, שהתקלה נובעת בגלל פיח שהצטבר במערכת הדלק /בית מצערת כתוצאה מנסיעה עירונית נמוכה מהממוצע כך שאם תשתמש בתוסף דלק יתכן והמנורה הזו תתכבה.

עדיף לנסות תוסף תחילה לפני החלפת חלקים שיתכן שלא לצורך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב,שבהערות הבוחן בסוף הבדיקה מופיע קוד תקלה P0420- ייתכן ויש בעיה בחיישן חמצן/ממיר קטליטי.

בגלל הק"מ הנמוך של הרכב,נראה לי סביר יותר, שהתקלה נובעת בגלל פיח שהצטבר במערכת הדלק /בית מצערת כתוצאה מנסיעה עירונית נמוכה מהממוצע כך שאם תשתמש בתוסף דלק יתכן והמנורה הזו תתכבה.

עדיף לנסות תוסף תחילה לפני החלפת חלקים שיתכן שלא לצורך.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

P0420 - יכול להיות חיישן חמצן ו/או ממיר קטליטי.

P2120 - כנראה תקלה כלשהי בבית מצערת.

יש לגשת למוסך מתמחה לאבחון והצעת מחיר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...