Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנחיה להחלפת מצתים ב-VW פרטיות כל 30K

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא שמן עלום,חברה מוכרת.

זה פשוט שמן שהמוסך הזה ספציפית תימחר בצורה יקרה מדי.

זה שמן זול מאוד. אני אישית בצחוק לא הייתי שם אותו ברכב - אני שם קסטרול אדג' בלבד בכל הוואגיות שלנו.

לא מבין למה להיות כאלה גנבים, הם לקחו לך מחיר לא פחות מגניבה על הטיפול בכלל ועל השמן בפרט.

אתה לא חייב לטפל בצ'מפיון, כל מוסך מורשה משרד התחבורה תופס לאחריות.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא באותו טווח מחירים כמו יורול אתה מוזמן לדחוף למנוע שלך מוטול 300V.

לקרוא לשמן זול ולא יכותי על סמך מחיר ללא הוכחות זה לא במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמן זול מאוד. אני אישית בצחוק לא הייתי שם אותו ברכב - אני שם קסטרול אדג' בלבד בכל הוואגיות שלנו.

לא מבין למה להיות כאלה גנבים, הם לקחו לך מחיר לא פחות מגניבה על הטיפול בכלל ועל השמן בפרט.

אתה לא חייב לטפל בצ'מפיון, כל מוסך מורשה משרד התחבורה תופס לאחריות.

גם אני משתמש בכל רכבי המשפחה וברכבים שלי בקסטרול.

אבל צ׳מפיון שמן מעולה תוצרת בלגיה, ועומד בתקנים הדרושים לפולקסווגן. המחיר לא מדבר במקרה של השמן הזה, אל תקבע את איכותו של המוצר לפי מחירו. מסכים שהמחיר שגבו ממנו על השמן מאוד יקר!

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף. ביום ראשון אני במוסך מורשה לטיפול 60K באיביזה. עכשיו אני יודע לאיזה סדר גודל של מחיר לצפות.

למרות שהרכב שלי כבר לא באחריות אני מקפיד לטפל רק במורשה כדי לשמור על האחריות המורחבת על הגיר + המוסך המורשה שלי ממש בסדר.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא ברור לי מדוע נדרשת החלפה של מצתי אירידיום יקרים כל 30,000 ק"מ

הסיפור של ההחלפה של המצתים התחיל ממנועי ה 1.2 שם הייתה בעיה והפלגים לא הצליחו להחזיק 60000 מה עשה היבואן פה בארץ במקום להחליף את הפלאגים כל 30000 רק ב 1.2 שרק שם היתה את הבעיה הוא החליט לשנות כמובן משיקולי רווח את כל מרווחי החלפת המצתים ל 30000.

זאת אומרת גם לאון קופרה לצורך העניין ששם יש פלאגים שיכולים להחזיק גם 90000 צריכה להחליף ב 30000.

ממש ביזיון.

ואם אתה לא מעוניין להחליף מודיעים לך שאם קורה משהו לסלילי ההצתה ברכב הם לא מכוסים באחריות ככה בעצם מפחידים אותך.

דרך אגב באירופה לא השתנו זמני ההחלפה של המצתים וזה עדיין ב 60000 והם שינו רק את מרווח ההחלפה של ה 1.2 לכל 30000.

עריכה אחרונה על ידי orenhazan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מנועי 1.2 מדובר? CBZB?

איזה פלאגים צריכים להיות שם? כי בטיפול האחרון שמו לי פלאגים פלטיניום לא אירידיום.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר, איפה אתה מטפל? כשיגיע מועד הטיפול, אנא עדכן בשרשור זה (שמור במועדפים).

אצלי זה קצת מורכב שכן הרכב בליסינג. אני שומר עליו כמו על רכב פרטי שלי (עם כוונה לרכוש אותו בסוף התקופה אם לא יאכזב, או חברת הליסינג לא תזלזל בו באופן הטיפול). הטיפול הראשון בוצע במורשה צמפיון בפ"ת אחרי הרבה מלחמות עם חברת הליסינג שרצו לטפל במוסך שלהם (או לעשות טיפול שמש). בקרוב אני צריך טיפול 30,000 ולאור העלות הגבוהה שציינת, נראה לי שתהיה לי מלחמה קשה נוספת איתם לגבי המוסך.

אני לוקח את הרכב בעצמי לטיפולים. למשל, שהיה צורך בהחלפת המצמדים, החלפת המולטימדיה והחלפת הפלסטיק מסביב לידית ההילוכים, יידעתי את חברת הליסינג והלכתי בעצמי לצמפיון איקאה בכדי לטפל. לאחר מכן אמרו לי שאם זה במסגרת אחריות אז אפילו לא צריך ליידע אותם.

בזמנו, שרציתי להזמין גולף, היא לא היית באף חברת ליסינג וכולם לא הסכימו לשקול את האפשרות הזו בכלל. הייתי צריך להגיע לדרגים הכי בכירים בכדי לקבל אישור מיוחד מחברת הליסינג לקחת גולף (היום כבר הרכב נמכר בחברות הליסינג בעסקאות 0 ק"מ בפחות מ 112,000 ש"ח).

דרך אגב, לפדנט כמוני ההתנהלות של חברות הליסינג לא מתאימה וכנראה הרכב הבא שלי בעוד 1.5-2 שנים יהיה פרטי (במידה ואגיע להסדר הולם עם המעסיק).

לאחר הטיפול, אעדכן.....מקווה שיטפלו לי גם בחלון הנהג שמשגע אותי אם הפתיחה האוטומטית שמסיק לעבוד לסירוגין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי בדיוק איך מחליפים פילטר מזגן.

150 שניות על השעון.{בלחץ }

שילמת רק על העבודה, 62 שקל? קיים פילטר זהה של VALEO תוצרת טורקיה, ועולה פחות מזה, כולל עבודה.

אני לא מתפלא אם ברכב לא היה כבר VALEO מורכב מהחברה.{עם סמל VW עליו}

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שמי שנמצא בתקופת האחריות, ובטח אם צריך אחריות של רצון טוב בתום התקופה הרשמית, הופך להיות שבויי של היבואן. ברכבים עתירי טכנולוגיה, זו בהחלט נקודה שצריך לקחת בחשבון, במיוחד לאור הבעיות הרבות שצצות חדשות לבקרים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש את מנוע ה-1.2 הקודם, השבוע הייתי בטיפול שנה שלישית (מקביל לטיפול 45K, לרכב שלי 40K ק״מ) - במנוע הזה לא שינו את תדירות החלפת הפלאגים.

ד״א אצלי שמו שמן של חברת ZIC (x9 SK 5W-40 fully sinthetic)

בעלות של ₪182 ל-4 ליטר.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש את מנוע ה-1.2 הקודם, השבוע הייתי בטיפול שנה שלישית (מקביל לטיפול 45K, לרכב שלי 40K ק״מ) - במנוע הזה לא שינו את תדירות החלפת הפלאגים.

ד״א אצלי שמו שמן של חברת ZIC (x9 SK 5W-40 fully sinthetic)

בעלות של ₪182 ל-4 ליטר

ec445486dd9aac0e02d1d9d7f0343c15.jpg

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות ש VW העולמית למדה כמה "פטנטים" מיהודים: במקום להחליף על חשבון היצרן את הסלילי הצתה העלובים שלהם, הם הפילו על הלקוחות להחליף מצתי אירידיום כל 30K קמ במקום 60K ק"מ...

הצליח להם :-)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות ש VW העולמית למדה כמה "פטנטים" מיהודים: במקום להחליף על חשבון היצרן את הסלילי הצתה העלובים שלהם, הם הפילו על הלקוחות להחליף מצתי אירידיום כל 30K קמ במקום 60K ק"מ...

הצליח להם :-)

איציק

בדיוק!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...