Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה ככה, זה לקוח מטומטם, שסידרו אותו, ולא סיפרו לו על ה1500, אחרת היה מתנה את הרכישה בקבלת מערכת משודרגת/שימושית ולא פשוט כלי לסחיטת כספים...

מעניין לראות אם לקוח חדש היה נכנס לצמפיון ומתנה רכישה של גולף חדשה בקבלת הרכב עם מק"ט תומך, בכדי שיוכל עם קבלת הרכב לשלם להם עוד כ 1500 ש"ח בשביל לפתוח את האופציה של הקישור. האם צמפיון היו מקבלים את ההזמנה, או דוחים את הלקוח? דעתכם.....

קל מאוד ליבואן לברר את המקט של הרכב שמותקן במכונית עם מספר שילדה, ולפי דעתי זה ניתן ךבירור בקלות עם היצרן גם שהרכב בגרמניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הולך בגישה של לא לדרוש מהם שום כלום בעל ערך כספי, רק מקט תומך. לדעתי, הם לא ירצו להתעסק בזה ויוותרו על הלקוח, גם אם זה לא עולה להם כלום (מלבד מייל ליצרן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין לראות אם לקוח חדש היה נכנס לצמפיון ומתנה רכישה של גולף חדשה בקבלת הרכב עם מק"ט תומך, בכדי שיוכל עם קבלת הרכב לשלם להם עוד כ 1500 ש"ח בשביל לפתוח את האופציה של הקישור. האם צמפיון היו מקבלים את ההזמנה, או דוחים את הלקוח? דעתכם.....

קל מאוד ליבואן לברר את המקט של הרכב שמותקן במכונית עם מספר שילדה, ולפי דעתי זה ניתן ךבירור בקלות עם היצרן גם שהרכב בגרמניה.

אני הולך בגישה של לא לדרוש מהם שום כלום בעל ערך כספי, רק מקט תומך. לדעתי, הם לא ירצו להתעסק בזה ויוותרו על הלקוח, גם אם זה לא עולה להם כלום (מלבד מייל ליצרן).

בשום פרסום או מידע של VW צ'מפיון לא מופיע עניין התמיכה בזה (בניגוד לסיאט וסקודה), ולכן אין ככ עם מי לדבר בסוכנויות מנסיוני ואם תתנה את הרכישה במקט תומך זה לא יעזור.

לעומת זאת, שירות הלקוחות של צ'מפיון בטלפון מאוד משתפים פעולה ואני עבדתי מולם כדי לברר (לא שזה עזר לי, כי לא הגיעו יחידות עם מקט תומך ברכב שהזמנתי בכלל) אם הרכב עם מקט תומך או לא. אם זה חשוב לכם - תנסו לעבוד מול השירות לקוחות, תסבירו להם איזה רכב אתם מעוניינים לרכוש, ברגע שהרכב עושה את דרכו לארץ, יש להם את מספרי השלדות והם יכולים לבדוק אם יש מקט תומך או לא ברכבים שבדרך לארץ. הם לא צריכים לפנות לחול אפילו, במערכת המידע של המחלקה הטכנית יש אינדיקציה לפי מספר השילדה איזה מקט של מערכת מולטימדיה מגיע.

עריכה אחרונה על ידי BNitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם תתנה את הרכישה במקט תומך זה לא יעזור.

צודק. אני אפילו רציתי לשלם מראש ושיספקו "משודרג" - והם לא הסכימו... (כמובו שהגיע דגם לא תומך...).

הדבר היחיד שיעזור כעת - זה לחכות לדגם הבא, שאמור (לדעתי) להיות שונה לחלוטין באיבזור הפנימי, לפי המיידע שבאינטרנט. אז השאלה הזאת פשוט לא תהיה רלוונטית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריסקו פולו GTI ידנית - בהנחה שהמק"ט שם תומך אין קומבינה שניתן לעשות ולהעביר את המערכת שם לרכב שלי או לרכב דומה אחר? תמוה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא חבר באחד ממוסכי צ׳מפיון. אני בטוח שאפשר לגרום לזה לעבוד.

סה״כ נדרש הגדרה של מספר שלדה לתוך היחידת בקרה.

אולי תתייעץ עם החברה בפולין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריסקו פולו GTI ידנית - בהנחה שהמק"ט שם תומך אין קומבינה שניתן לעשות ולהעביר את המערכת שם לרכב שלי או לרכב דומה אחר? תמוה לחלוטין.

לדעתי אם ברכב המרוסק יש מקט תומך, אז רק צריך להחליף בין היחידות שנמצאות בתא כפפות. זה 5 דקות עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תעשה את זה המכשיר יינעל.

אגב, אינדיקציה למכשיר תומך יהיה כפתור VOICE במקום הMUTE בצד השמאלי של הפאנל.

עריכה אחרונה על ידי ReZ0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נכון לגבי לחצני ה"קול" וה"השתק" - אז אחד מחברי הפורום שקיבל רכב דומה מאוד לשלי (ידנית) רק בצבע לבן קיבל עם מק"ט תומך - אם איני טועה קיבלנו את הרכב בסמיכות.

ואני שואל: עזבו את הקטלוג - זה נראה לכם הגיוני ששתי מכוניות שיוצרו בסמיכות זו לזו ועליהן שולם אותו סכום בדיוק יקבלו מערכות שונות - אחת משודרגת והשניה לא?

רק לי זה נראה אבסורד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי זה נראה אבסורד?

לא, לא רק לך... אגב, פנית למשרד התחבורה בתלונה?

שאלה כללית" מה ההעדפה להתקנה מע' ניווט לחלופית : IGO או WAZE? להזכיר - יש צפי ל 20 ש"ח לחודש עבור DATA בWAZE ה"רשמי"...

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נכון לגבי לחצני ה"קול" וה"השתק" - אז אחד מחברי הפורום שקיבל רכב דומה מאוד לשלי (ידנית) רק בצבע לבן קיבל עם מק"ט תומך - אם איני טועה קיבלנו את הרכב בסמיכות.

ואני שואל: עזבו את הקטלוג - זה נראה לכם הגיוני ששתי מכוניות שיוצרו בסמיכות זו לזו ועליהן שולם אותו סכום בדיוק יקבלו מערכות שונות - אחת משודרגת והשניה לא?

רק לי זה נראה אבסורד?

לא רק שזה אבסודר, פולקסווגן העולמית הודיעו עוד ב2015 שכל דגמי 2016 יגיעו עם היכולת להתחבר לApp Connect.

אבל תתנחם בעובדה שגם המון רוכשים בריטים, אמריקאים ואוסטרלים נדפקו עם המקט הלא נתמך. אבל המון. גם להם הבטיחו הסוכני מכירות שזה יפעל עם עדכון תוכנה פשוט, מה שהתגלה כשקרי.

רק תביעת ענק מכל אזורי העולם אולי יקדם משהו.

אני רק לא מבין דבר אחד - אם אני מוכן לשלם עכשיו על הזמנה והתקנת מוח נתמך - למה הם מסרבים לאופציה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - ביורוקרטיה. אין להם שליטה על הקונפיגורציה, או שהיצרן גובה מהם "50$" יותר על המק"ט התומך... הם משתמשים בתירוץ הזה בדיוק בעניין ה1500 ש"ח תוספת לצבע מטאלי...

פולקסווגן העולמית הודיעו עוד ב2015 שכל דגמי 2016 יגיעו עם היכולת להתחבר לApp Connect.

יש לך סמוכין/לינק לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...