Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאצ'יה סטפווי 0.9 טורבו ידנית או סוזוקי באלנו ידנית 2016 .

alechko01
שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי עם תוספת במחיר?

אבל זה עדיין אפשרי. בסוזוקי לא.

אין בעיה שיקח דאציה. אני לא הייתי לוקח אותה. ברמה הכוללת של יצרן סוזוקי טובה יותר מרנו/דאציה. זו דעתי. רכב גם מודדים 10 שנים אחרי הקניה . תשאל את השכן שלי שנטש את הרנו מגאן האוטומטית שלו אחרי שאף אחד לא רצה לקנות אותה . אבל כל אחד שיחליט מה טוב לו .

אם כבר עשר שנים קדימה. אז לא בדיוק 10 אבל- בבריטניה יש אופצייה להרחיב אחריות לדאצ'יה לעד 7 שנים או 100 אלף מיילים (160 אלף ק"מ). סוזוקי לא מציעים אפילו משהו קרוב לכך. ככה שכנראה שבדאצ'יה מאמינים בהחלט באיכות המוצר שלהם.

היתרון הכי גדול של הסטפווי זה הגובה של הרכב. אין ספק שזה מוסיף גם לנוחות (כניסה ויציאה מהרכב) וגם מאפשר לרדת מהאספלט ולנסוע לטייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קודם כל תתחדש !!

לגבי יופי - זה מאוד אינדיבידואלי ,אישתי אמרה באלנו יפה,מבחינתי סטפווי יותר..

פנימית באלנו לא ראיתי אז אין לי מה להגיד.

כמה יצא לך רכב על הכביש כולל הכל ? כמה שלמת על ביטוח מקיף ?

האם לצבע צריך להוסיף ? איך בידוד ורעשים ברכב מעל 110 קמ"ש ?

כמה זמן אחריות ואם ניתן להרחיב ?

כן ברור שיופי זה עניין של טעם אישי... אבל מבפנים אי אפשר להתעלם מזה שהדאציה נראית קודרת, גם מבחינת פלסטיקה קצת מרגיש כמו רכב של שנות ה90...... בכל מקרה זה שטויות הרכבים נותנים תמורה די זהה למחיר ושניהם מצויינים לדעתי השירות מכירה בדאציה קצת לקה בחסר הרגשתי כאילו אני רודף אחריהם בשביל לנהוג ברכב , כדי לקבל תשובות לשאלות על הרכב , די הרגשתי כאילו אני מוכר לעצמ את האוטו. זו גם אחת הסיבות שהעדפתי סוזוקי.

אחריות על הרכב 3 שנים , לא צריך להוסיף כסף על צבע , מבחינת בידוד רעשים הוא בסדר גמור לדעתי בערך כמו בדאצה אבל זה עניין של מה אתה רגיל מרכבים אחרים שאתה נוסע בהם לדעתי (הכוונה מה הרעש שהוא מפריע לדעתך) . לגבי ביטוח מקיף לא התעמקתי בזה כל כך בניים אם אתה רוצה כשכנס לזה יותר אעדכן.

הרכב על הכביש זה 71 (מחיר של חבר התמונה שהעלתי קודם) + אגרת רישוי שזה בערך עוד 1500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^לא יודע על מה אתה מדבר, הם מחלקים שם נסיעות מבחן ביחד עם הקפה, אפילו לא צריך להראות שאתה רציני

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^לא יודע על מה אתה מדבר, הם מחלקים שם נסיעות מבחן ביחד עם הקפה, אפילו לא צריך להראות שאתה רציני

אז בבאר שבע זו חוויה אחרת לגמרי.... כאילו עושה לך טובה שהוא מוכר לך בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אני כבר לא יודע להגיד לך, הייתי רק בפתח תקוה

שמעתי שבב"ש משווקים דאצ'יה באחד האולמות של רנו או ניסאן, אני מאמין שבגלל ה"סלט" הזה נוצר קצת פער בידע \ רצון למכור \ אנערף

בפ"ת החבר'ה יותר רציניים, במיוחד אלכסיי

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה ,הרגתם את הרכבים :lol:..

הרי אין שום הגנות מלמעטה !

שום רכב לא נהרג. כל הרכבים יצאו תקינים לגמרי. למעשה הרכב היחיד שחטף נזק היה דווקא דאסטר ממוגן אבל זה בגלל נהג מפגר שנכנס בפול גז איפה שהיה צריך להיות עדין.

+1000000 לאלכסיי הסופר תותח! (מקווה שהחבר'ה מדאצ'יה פה בפורום קוראים את זה והוא יתגומל בהתאם. מגיע לו!)

Sent from my Z1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב על הכביש זה 71 (מחיר של חבר התמונה שהעלתי קודם) + אגרת רישוי שזה בערך עוד 1500

מחיר ממש טוב כמו של סטפווי בתוספת על צבע וזה למעשה אותו הדבר!!

האם ניתן להרחיב אחריות ?

הבעיה בבאלנו זה גחון מאוד נמוך של 12 ס"מ.. לא ברור למה ? כל מדרגה או כל בור על הכביש אפשר לדפוק את התחתית,כבר לא מדבר על מדרכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה יוצא אותו מחיר בגלל זה הבחירה היא לפי העדפה אישית.... שוב לדעתי אמרתי ששני הרכבים טובים מאוד ונותנים תמורה למחיר.

אם מרחב גחון זה מה שמפריע לך, למרות שלא ייחסתי לזה כזו חשיבות, אז לך עד הדאציה נהגתי עליה והיא מעולה..

בסוזוקי אין הרחבת אחריות לפי מה שזכור לי אבל יש להם אמינות טובה (גם מניסיון אישי) אז לא חושב שזה כזה משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוזוקי אין הרחבת אחריות לפי מה שזכור לי אבל יש להם אמינות טובה (גם מניסיון אישי) אז לא חושב שזה כזה משנה.

האם באלנו מצליח לעבור מעל פסי האטה במהירות סבירה או שצריך להוריד מהירות למינימום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...