Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאצ'יה סטפווי 0.9 טורבו ידנית או סוזוקי באלנו ידנית 2016 .

alechko01
שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר אתה מוכן להוסיף כמה גרושים תבדוק את הסטפוואי האוטומטית. שם לא צריך להתעסק עם קלאצ'ים רכים או קשים או לא יודע מה, פשוט משלבים D וזהו נגמר הסיפור, אני בטוח שאשתך לא תתנגד.

אז זהו גם נקודה ,ההפרשים הם קטנים ואם מחיר של סטפווי ידנית היה בסיבות ה60 זה יכל להיות פנטסטי.

עכשיו לגבי רובוטי או ידנית ,אישתי לא בדיוק "מסתדר" עם גיר אוטומטי בחניה והיא רוצה ואוהבת רק גיר רגיל. והיא צודקת לשלוט בחניה או לעשות תזוזה של סנטימטרים בודדים עם גיר רגיל הרבה יותר קל ונוח ובנוסף אוהבת לשלוט על רכב ולא להפך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לכל רכב יש עקומת לימוד שרק לאחריה אתה לומד להוציא ממנו את המיטב וזה כמובן נכון גם לדאצ'יה. להתרשם מהזריזות של רכב ידני, בלי שאתה נעול על תפעול הקלאץ' והתיבה זה מעט מאתגר אלא אם כן יושב מתחת למכסה איזה מפעל סוסונים וברור מראש שזה לא המקרה כאן. הדאצ'יה זריזה. כשצריך לפתוח אז אפשר לפתוח וכשצריך להאיץ אז מושכים הילוכים ואפשר להאיץ. המקום היחיד שבו זה טיפונת יותר מסובך הוא בהאצות ביניים במהירויות בתחום של 80-100 קמ"ש שמחייבות להוריד הילוך. זה גם כנראה המקום העיקרי שבו לדיזל יש יתרון מובהק על הבנזין.

לעניין תפעול הקלאץ', אני נהגתי בדאצ'יה אחרי 15 שנה שבהם לא נהגתי ברכבים ידניים בכלל. למרות זאת ואולי בזכות מה שאתם מתארים בנוגע לקלאץ', המנוע אף פעם לא נכבה לי. במקביל, אני לא מרגיש סרבול בתפעול הקלאץ' או קושי במציאת נקודת השילוב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישני רוורס שקרסו מתקינים אומנם סינים אבל לפחות סיני איכותי. אין התראות שווא, עובדים מצויין כבר כמעט שנה. עוד לא מעט חברים בעלי דאצ'יות אומרים אותו דבר. ככה שזה לא בדיוק אותו מוצר שעולה 5 שקלים באיביי.

Sent from my Z1 using Tapatalk

לגבי גלאי רוורס אף אחת לא מדבר על מוצר שעולה 5 שקלים באיביי וזה משעולה להביא מסין בכמויות.

לרכבים שלי התקנתי ב50-70 שקל (מEBAY) לפני 3- 4 שנים בלי לעשות בדיקות יותר מידי גם עובדים בסדר ללא תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתלהב ממערכות המולטימדיה המורכבות במכשירי תנועה. כל אחת יותר גרועה מהשנייה.

זה לא רלוונטי אם המחיר של הדאצ'יה היה 60. המחיר שלה 70. זהו. גם אחרי כל התוספות ורישוי המחיר יותר זול מהסוזוקי ואתה מקבל מנוע עדיף, אבזור עדיף, מראה עדיף ונוחות עדיפה. אני לא מבין איפה ההתלבטות פה בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה בדיוק ?[/QUOT

למרות הצורה הסקסית של הדאציה, סוזוקי תעשה את העבודה עם מכלולים אמינים וטובים מאוד.

זו דעתי.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות הצורה הסקסית של הדאציה, סוזוקי תעשה את העבודה עם מכלולים אמינים וטובים מאוד.

זו דעתי.

היי

לפי מה החלטת שמכלולים אמינים וטובים מאוד בסוזוקי באלנו ? הרי מדובר על דגם חדש לגמרי ואיפה הכל מיוצר רק הם יודעים.

אם כבר מכלולים של דאצ'יה (רנו-ניסן)בדוקים של מספר שנים ונחשבים יחסית אמינים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לפי מה החלטת שמכלולים אמינים וטובים מאוד בסוזוקי באלנו ? הרי מדובר על דגם חדש לגמרי ואיפה הכל מיוצר רק הם יודעים.

אם כבר מכלולים של דאצ'יה (רנו-ניסן)בדוקים של מספר שנים ונחשבים יחסית אמינים..

מנוע הסוזוקי 1242 סמק מוכח כבר הרבה שנים , זה מנוע בספלאש . לגבי הדאציה , שם אני מודאג ממנוע טורבו 898 סמק, כמה זמן הוא יחזיק. ומה ששמעתי הגימור בדאציה מבחינת בידוד אקוסטי בעייתי והגימור בכלל נחות מאד. לסוזוקי יש מסורת של אמינות גם אם זה מיוצר בהודו .

הבלנו הזו נמכרת בכל אירופה ובאנגליה המחיר די דומה לישראל בגרסה הבסיסית במבצע חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדאצ'יה יש 5 שנות אחריות. ככה שמבחינת אמינות הייתי קונה את הדאצ'יה בראש שקט. כמו כן כמו שנאמר יש לדאצ'יה HILL HOLDER וקלאץ' שמתאים לנהיגה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדאצ'יה יש 5 שנות אחריות. ככה שמבחינת אמינות הייתי קונה את הדאצ'יה בראש שקט. כמו כן כמו שנאמר יש לדאצ'יה HILL HOLDER וקלאץ' שמתאים לנהיגה עירונית.

אולי עם תוספת במחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...