Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאצ'יה סטפווי 0.9 טורבו ידנית או סוזוקי באלנו ידנית 2016 .

alechko01
שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה קראת את זה? שים לב שהדגם שנבחן בסוזוקי הוא עם מנוע טורבו בנזין בנפח ליטר. מנוע ה 1.2 הוא עגלה בלי סוסה. בנוסף שם היא מגיעה עם מולטימדיה מקורית חישוקי מגנזיום ושלל אבזורים שאין פה בגרסה המדוברת.

שים לב שהחסרונות המצויינים שם של הסנדרו גם הם לא רלוונטים לארץ ( הנחה במס דרכים, ושאין מיזוג בדגם הבסיסי ) .

לכן אין להשוואה הזו שום חיזוק לטענה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה לא מתאים למה שהוא חושב...

אין בעיה שיקח דאציה. אני לא הייתי לוקח אותה. ברמה הכוללת של יצרן סוזוקי טובה יותר מרנו/דאציה. זו דעתי. רכב גם מודדים 10 שנים אחרי הקניה . תשאל את השכן שלי שנטש את הרנו מגאן האוטומטית שלו אחרי שאף אחד לא רצה לקנות אותה . אבל כל אחד שיחליט מה טוב לו .

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הזמנתי בלאנו ולא דאציה אחרי התלבטות דומה...

זה אותו מחיר ותמורה דומה רק שהסזוקי יותר יפה גם פנימית וגם חיצונית

+ שלסוזוקי בכללי יש מוניטין טוב יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה שיקח דאציה. אני לא הייתי לוקח אותה. ברמה הכוללת של יצרן סוזוקי טובה יותר מרנו/דאציה. זו דעתי. רכב גם מודדים 10 שנים אחרי הקניה . תשאל את השכן שלי שנטש את הרנו מגאן האוטומטית שלו אחרי שאף אחד לא רצה לקנות אותה . אבל כל אחד שיחליט מה טוב לו .

אוי לא עפת רחוק בכלל, בוא נשווה דאצ'יה חדשה מול מגאן אוטומטית משנת תרפפ"ו

לקוח היישר מספריית ה"לא קונה אלפא כי זה מחליד" , "לא קונה פיאט כי טוני עדיין מתקן את זה" , "ובכלל בצרפתיות יש בעיות של חשמל"

סוזוקי > רנו\ניסאן זה קשקוש בלבוש לא מבוסס על כלום ושום דבר, יש לך העדפה? הכל טוב ויפה, אבל סתם לפלוט רעל זה לא לעניין

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הזמנתי בלאנו ולא דאציה אחרי התלבטות דומה...

זה אותו מחיר ותמורה דומה רק שהסזוקי יותר יפה גם פנימית וגם חיצונית

+ שלסוזוקי בכללי יש מוניטין טוב יותר

קודם כל תתחדש !!

לגבי יופי - זה מאוד אינדיבידואלי ,אישתי אמרה באלנו יפה,מבחינתי סטפווי יותר..

פנימית באלנו לא ראיתי אז אין לי מה להגיד.

כמה יצא לך רכב על הכביש כולל הכל ? כמה שלמת על ביטוח מקיף ?

האם לצבע צריך להוסיף ? איך בידוד ורעשים ברכב מעל 110 קמ"ש ?

כמה זמן אחריות ואם ניתן להרחיב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, דאצ'יה כבר לא מוכרים רכבים עם גג נפתח רק בגלל שהחמורים הפסיקו לקנות אותם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לא עפת רחוק בכלל, בוא נשווה דאצ'יה חדשה מול מגאן אוטומטית משנת תרפפ"ו

לקוח היישר מספריית ה"לא קונה אלפא כי זה מחליד" , "לא קונה פיאט כי טוני עדיין מתקן את זה" , "ובכלל בצרפתיות יש בעיות של חשמל"

סוזוקי > רנו\ניסאן זה קשקוש בלבוש לא מבוסס על כלום ושום דבר, יש לך העדפה? הכל טוב ויפה, אבל סתם לפלוט רעל זה לא לעניין

זה בהחלט לענין , כי אני מחזיק פיאט אונו יד ראשונה , כבר 26 שנה , וזה רכב עם מנוע פייר ידני מוכח ואמין . אז אני ממש לא כותב סטיגמות כמו FIX IT AGAIN TONY .....

לרנו וליבואן יש מוניטין בעייתי הרבה שנים . אני באמת מקווה שדאציה בגלל הפשטות תוכיח שה MTBF השתפר. ימים יגידו.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הימים כבר אומרים. המותג בארץ למעלה משנה ולא נשמעות טענות ליבואן. המכלולים נמצאים ברכבי רנו משנת 2012 ומוכיחים אמינות טובה מאוד. בקיצור התמורה של הדאצ'יה הרבה יותר גבוהה, וקשה לסתור את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט לענין , כי אני מחזיק פיאט אונו יד ראשונה , כבר 26 שנה , וזה רכב עם מנוע פייר ידני מוכח ואמין . אז אני ממש לא כותב סטיגמות כמו FIX IT AGAIN TONY .....

לרנו וליבואן יש מוניטין בעייתי הרבה שנים . אני באמת מקווה שדאציה בגלל הפשטות תוכיח שה MTBF השתפר. ימים יגידו.

יפה וכל הכבוד על אונו 26 שנה זה באמת חזק !

לגבי אמינות הרבה התשנה לאחרונה ,יצרנים טובים גם חוסכים,יפני של פעם זה לא יפני היום,שוק כזה דינמי וכולם רוצים לייצר בזול ולהמשיך להרוויח. רוב החלקים ודברי אלקטרוניקה מיוצרים בסין , חלק מייצרני רכב מרכיבים בהודו וחלק ברומניה והונגריה או בטורקיה..

איך אפשר לדבר על MTBF ,רק להניח ולעשות סטטיסטיקה.

רומנים מרכיבים פחות טוב מהודים ? הרי מדאצ'יה נשאר רק הסמל וגם זה בקושי..(דרך אגב מקווה שמסוזוקי לא נשאר רק הסמל ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הימים כבר אומרים. המותג בארץ למעלה משנה ולא נשמעות טענות ליבואן. המכלולים נמצאים ברכבי רנו משנת 2012 ומוכיחים אמינות טובה מאוד. בקיצור התמורה של הדאצ'יה הרבה יותר גבוהה, וקשה לסתור את זה.

תוספת קטנה:

מ2005 יצא מודל של סנדרו ומ2010 רנו סנדרו סטפווי ה1 ,ובאוגוסט 2012 דגם SANDERO STEPWAY 2

ורובם בחו"ל מרוצים מאוד מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...