Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כאן נגרים בסביבה? צריך להבין אם יש דרך זולה לטפל בקאנט מתקלף של שולחן משרדי

JMG
שימו לב! השרשור הזה בן 2979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שולחן כמו זה שמופיע בתמונה, וכמו שניתן לראות בתמונה, הקאנט שלו הלך פייפן, מה שגורם גם לפורמייקה למעלה להיסדק, להישבר ובסוף גם לקרוע בגדים.

20160323_095925.jpg

אני מחפש פתרון זול ופשוט ככל האפשר, רצוי סוג של כיסוי פלסטיק גמיש (אבל לא ספוג עבה, כמו המגן לילדים) בצבע עץ/חום/בז' שיתלבש כמו 'ח' על הקאנט השבור, ושלא יצריך קידוחים או ניסורים מורכבים ובעצם ימנע מהקאנט להמשיך להישבר ולפגוע בבגדים.

למישהו יש רעיון איפה מוצאים כזה דבר? וכמה אמור לעלות מטר רץ של כיסוי כזה? (בהנחה ויש כזה דבר)

אני מדבר על משהו שייראה בערך כמו מה שרואים בתמונה הבאה (גם אצלי מדובר בשולחן עם חלקים עגולים, אז הגמישות של החומר חשובה).

hfcp002-4.jpg

דוגמא יותר מדוייקת של מה שאני מחפש (כאן זה מנייר דחוס לכן כנראה לא מתקפל טוב).

Capture.jpg

סומך עליכם, אנשי הפורום היקרים, שגם הפעם תוכלו לסייע במתן פתרונות קסם לבעיה קצת מוזרה אבל נורא מציקה!

תודה מראש!

עריכה אחרונה על ידי JMG

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה קנט pvc שטוח בצבע וברוחב המתאים. הוא כבר מרוח עם דבק אתה רק צריך לחמם עם פן ולהדביק.

בסוף אתה חותך עם סכיו יפנית לרוחב המתאים. כמה שקלים למטר. תחפש בנגריות כי בחנות ימכרו לך רק גליל של עשרות מטרים.

תמןנה לדוגמה:

http://www.kitchen-guide.co.il/images/stories/your-questions/%D7%93%D7%9C%D7%AA%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%9C%D7%9E%D7%98%D7%91%D7%97-02.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם אין משהו ש"מתלבש" על השולחן בצורת U, ולא מודבק?

ההדבקה זה בסדר, אבל תצריך התעסקות שלא בטוח שיש לי זמן אליה,

וגם בחלק מהשולחן יצאו גם חתיכות מהפורמייקה העליונה, אז גם אדביק קנט יפה, עדיין יישארו סימני שבירה.

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...