Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בטורים בפיאסטה 91

Gunman
שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום הבעיה שלי כזאת

כשאני עומד בניוטרל אז הטוריםשל האוטו יחסית גבוהים בערך 2000RPM ולפעמים זה בסדר עלחצי אלף

וזה משחק עם הטורים

יש למישהו מושג למה זה ככה

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום הבעיה שלי כזאת

כשאני עומד בניוטרל אז הטוריםשל האוטו יחסית גבוהים בערך 2000RPM ולפעמים זה בסדר עלחצי אלף

וזה משחק עם הטורים

יש למישהו מושג למה זה ככה

תודה לעוזרים

כנראה צוק אוטומטי תפוס! השארת המצב הקיים ,תגרום לעלייה גבוה בתצרוכת הדלק, ובבלאי מואץ למנוע!!

גש למכון קרבורטורים!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קרבורטור, צ'וק תפוס או דיאפרגמה קרועה.

2. חוט הצתה שבור.

3. אלטרנטור שמסיים את חייו.

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קרבורטור, צ'וק תפוס או דיאפרגמה קרועה.

2. חוט הצתה שבור.

3. אלטרנטור שמסיים את חייו.

סליחה איך הגעת לחוט הצתה שבור, ולאלטרנטור שסיים את חייו ??מה סתם זרקת ,מה שבא בא??

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, שאלה נוספת:

(היום יש לי כמה..:wink: )

הרי גם לרכב בעל קרבורטור ישנו מייצב סל"ד סרק, האמור לפעול בעת הפעלת מדחס המזגן או אף בעת הפעלת הגה הכוח (לפחות כך שמעתי פעם).

אין מצב כלשהו שמייצב זה תקול וגורם לבעיה, כמו שישנן בעיות במנועי צעדים במכוניות מוזרקות?

תודה!

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה איך הגעת לחוט הצתה שבור, ולאלטרנטור שסיים את חייו ??מה סתם זרקת ,מה שבא בא??

בברכה

צביקה

צביקה שלום.

אני לא כותב בפורום הודעות סתמיות כדי להעלות את מספר ההודעות שלי אלא מנסה לעזור איפה שאני יכול ולהעזר כשאני צריך. אמנם אין לי הרבה ניסיון ואני יודע שיש לי המון ללמוד, בעיקר מאנשים כמוך בעלי ניסיון עשיר במכונאות/חשמל/מע' דלק וכדומה עוד מלפני שאני נולדתי.

לא סתם זרקתי, אלו תופעות שקרו לי באופן אישי בפיאסטה שלי (1400 שנת 90), *מודה-היא כבר לא שלי, עכשיו היא של אח שלי, אני לא יכול להחזיק גם פיאסטה וגם טאונוס.

* חוט הצתה שבר לפני כ 8 חודשים (נפילות פתאומיות בסל"ד או עליה מטורפת כי כוונו את ה idle לגבוה...).

* אלטרנטור (שלא הצליח לספק מספיק זרם, אף לא כדי לטעון את המצבר בצורה טובה ועבד לפי מצבי רוח) לפני כשבועיים.

בכבוד רב

אודי.

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, שאלה נוספת:

(היום יש לי כמה..:wink: )

הרי גם לרכב בעל קרבורטור ישנו מייצב סל"ד סרק, האמור לפעול בעת הפעלת מדחס המזגן או אף בעת הפעלת הגה הכוח (לפחות כך שמעתי פעם).

אין מצב כלשהו שמייצב זה תקול וגורם לבעיה, כמו שישנן בעיות במנועי צעדים במכוניות מוזרקות?

תודה!

שחף בן צבי.

לשחף שלום רב!

למה שאתה קורא .מיצב סלד סרק, הוא למעשה מגבר טורים, אשר בשמו כן הוא, מגבר טורים, בעת הפעלת מזגן בלבד!

עיקרון הפעולה שלו פשוט" בעת הפעלת מזגן שסתןם חשמלי, חד כווני, נפתח ומאפשר מעבר וואקום,

הגורם, לדיאפרנמה , המורכבת בתוך המגבר, לנוע אחורה, ולמשוך איתה את הציר של הקרבורטור,

ובכך הוא מגביר את הסלד, בעת כבוי המזגן נסגר מעבר הוואקום , בשסתום החשמלי, ואז מיט הדחיף,

של המגבר חוזר למקומו , והסלד יורד!

באם המגבר תקול, הוא פשוט לא מרים טורים, ולכן אם נצא מתוך הנחה, שהמזגן כבוי,

אין שום קשר לעלייה בסלד , אלא רק בצוק אוטו מטי תקול, מחלה ידועה. בפורד פיאסטה, ואסקורט!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה שלום.

אני לא כותב בפורום הודעות סתמיות כדי להעלות את מספר ההודעות שלי אלא מנסה לעזור איפה שאני יכול ולהעזר כשאני צריך. אמנם אין לי הרבה ניסיון ואני יודע שיש לי המון ללמוד, בעיקר מאנשים כמוך בעלי ניסיון עשיר במכונאות/חשמל/מע' דלק וכדומה עוד מלפני שאני נולדתי.

לא סתם זרקתי, אלו תופעות שקרו לי באופן אישי בפיאסטה שלי (1400 שנת 90), *מודה-היא כבר לא שלי, עכשיו היא של אח שלי, אני לא יכול להחזיק גם פיאסטה וגם טאונוס.

* חוט הצתה שבר לפני כ 8 חודשים (נפילות פתאומיות בסל"ד או עליה מטורפת כי כוונו את ה idle לגבוה...).

* אלטרנטור (שלא הצליח לספק מספיק זרם, אף לא כדי לטעון את המצבר בצורה טובה ועבד לפי מצבי רוח) לפני כשבועיים.

בכבוד רב

אודי.

לאודי שלום רב!

א- אני לא טוען שאתה כותב הודעות סתמיות, ואין שום סיבה לאף אחד להעלות,

את מספר ההודעות, פה לא מקבלים צל"ש,ולא בונוס או תוספת במשכורת, על מספר הודעות רב!

ב-כל תופעה אישית , ואו כל תקלה שקוראת אצלך ברכב, אין להשליך אותה על תופעה דומה,

ברכב אחר!!( גם אם מדובר ברכב זהה), כל מקרה לגופו!

אין שום קשר בין אלטרנטור תקול , ולבין עלייה בסלד סרק!

רצונך הכן לעזור יבורך, ומקוכל בהחלט עלי!

אך כפי שציינת נסיוני מעט גבוה משלך,( כשאתה נולדת , אני התחתנתי) ולכן קבל את הערותי,

בתור שיעור חינם, ולא בתור הערה, הרי כבר נאמר," מכל מלמדי השכלתי" !

בברכה

ותמיד לשרותכם

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו אין מזגן ואין הגה כוח

ויש לו קרבורטור חדש

איש האקדח בוקר טוב!

התעוררת משנת החורף? או שיש לך הצתה מאוחרת ,אפוא היית חמישה ימים?

מה זאת אומרת קרבורטור חדש? קרבורטור חדש מהקופסה? או קרבורטור"משופץ" בעייתך, בצוק האוטומטי! פרטים נוספים בפרטי או בטלפון!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...