Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוו סדרה 1 החדשה

shaulc
שימו לב! השרשור הזה בן 3137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאול,

דווקא הגבתי וסיפקתי מחירים, אבל כנראה המנהלים מחקו את הודעתי בגלל שעשיתי שפטים במי שמתכנה dts2.

טיפול רגיל 820 ש"ח.

טיפול רגיל + פילטר אוויר ופילטר מזגן - 1343 ש"ח.

רפידות כאמור לא החלפתי.

הכל במוסך המרכזי בפ"ת.

בפרסום האחרון שקיבלתי מציעים זיכוי מלא על טיפול אחד מתוך ה- 3 האחרונים, הזול מביניהם. אנא בדוק זאת. אני טרם ניצלתי זאת.

לסיכום אמליץ לך לבחון פרימיום יותר בפריזמה של איכויות ניהוג מאשר במגוון הצעצועים שברכב.

בזאת אני חותם את תרומתי לדיון זה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שפטים ולא נעליים.יצאת חמוס מבוייש,עם מילה של עמידר.

אני עדיין ממתין לחשבונית שלך.....

ציטוט״חד עם זאת, דרישתך לראות קבלות, גם אם מקוממת, עדיין בעלת היגיון סביר. אנסה לאתר ולא לאלתר....״

הבטחות סרק מראות על קשקשן מקלדת טיפוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה לא עסוק בלתת עצות אחיתופל לבחור ששואל על מחירי טיפול/חלפים ל-במוו 1 חדשה לחלוטין,ונותן לינק מחירים

לטיפול/חלפים לבמוו משנת 1996-2009.

אתה עסוק בלהתבכיין על שמחירי החלפים של במוו יקרים רצח.(גנבים קראת להם)ראה לינק

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?579458-בלמים-חלופיים-ל-ב-אמ-וו-320-חדש&p=4864082#post4864082

אולי כדאי שתהיה עקבי כי ממש לא ברור מה אתה רוצה להגיד או לתרום לשרשור זה,לא הבנתי החלפים זולים או יקרים?

אודה לך אם את העצות שלך תשמור לעצמך,זה פורום חופשי ואביע בו דברי טעם ככל שאני אמצא לנכון.

במוו.jpg

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוו סדרה 1 הוא לא רכב פרימיום,מדובר ברכב במוו entry level ״רמת כניסה״|

נהגתי גם בבמוו 220 אוטו נחמד מאוד,אבל לא פרימיום,פשוט מאוד בפנים והאיבזור דל,דל מאוד.

לפחות הבחור מעלי מאשר בפה מלא את שטענתי לגבי מחירים הזויים לטיפולים וחלקים.

הוצאת לי את המילים מהפה - בסופו של דבר אני חושב מניח שרוב האנשים שאני מכיר בכיף היו נוסעים על הרכב אם היו יכולים, אבל בתכלס מדובר באחד מהרכבים הפשוטים ביותר של החברה (וזה עדיין רכב מצוין לדעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dts2,

אולי במקום לבקש מכולם להעלות חשבוניות של טיפולים זולים אתה תעלה חשבוניות של טיפולים פשוטים שיצאו יקרים פצצות?

במקום סתם להיות מישהו שצועק פה "תוכיחו! תוכיחו!" בשירשור על כולם - תוכיח אתה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון מנשה123/דוד32,חבר שלכם ביקש ממכם לפרסם תגובה ולהתנגח בי?

יש לכל אחד מכם רק הודעה אחת בשירשור זה,כל אחד בתורו בהודעה יחידה זו ממליץ לי לזרוק את עצמי מהשרשור או מוציא דברים

מהקשרם,קצת חשוד לא?אין לכם מה לתרום לדיון?אולי רק קצת?משהו קטן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אל תשאל, התחלתי לקבל טלפונים כדי לכתוב לך הודעה, זה לא שבמקרה קראתי את השירשור והחלטתי להגיב.

מה אני תורם לדיון?

מה אתה תורם לדיון?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים בב.מ.וו אכן יקרים יותר, אבל זה החלטה של פותח השרשור. בנוסף, עלויות הביטוח לא זולות. האם בדקת גם את המתחרות? יש מספיק רכבי פרימיום במחיר שציינת, אלא אם אתה מתעקש על גירסה ידנית בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפולים והשירות לכל הרכבים בארץ יקרים ועל זה אני מלין. לטפל בבמוו יותר יקר מלטפל ביפניות או בצרפתיות / ספרדיות / איטלקיות

אבל לא יותר יקר מגרמניות אחרות. מי שקונה רכב חדש באחריות יכול די במדויק לצפות את העלויות ולהחליט אם מתאים לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...