Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חיישני ברקס יש ואיך הם קשורים ל -ESP?

sh_eyal
שימו לב! השרשור הזה בן 3127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ותודה מראש לכל מי שיכול לענות.

נדלקה אצלי נורת החלקה (אם אני לא טועה זה מה שנקרא ESP), נורת ABS וגם אורות הברקס לא פועלים.

המוסכניק טוען שצריך להחליף חיישן ברקס. אני לא רוצה למסור פרטים על האוטו והמוסך כדי לא להסתבך וזה גם לא משנה.

השאלה החשובה היא איזה חיישני ברקס יש ומה המחיר שלהם פחות או יותר?

אשמח אם תתקנו את מה שאני כבר יודע:

ישנו לחצן = סוויצ' מעל דוושת הברקס. זהו סתם מתג, שבאופן רגיל הדוושה לוחצת עליו (לכן הוא מעליה), וכאשר לוחצים על הדוושה, הוא משתחרר. זה מה שמודיע למנורות - ואם צריך גם למחשב - שהנהג לוחץ על הדוושה. משום מה, קוראים לזה תמיד "יוניט" ואולי יש כאלה שקוראים לזה חיישן.

בכל אופן, אני יודע שיש גם חיישני ABS, אחד לכל גלגל, ולא על זה מדובר. גם לא על חיישני רפידות בלימה.

השאלה היא האם יש מכוניות שיש להן חיישן ברקס נוסף, או משוכלל יותר? האם יש משהו נפרד לאורות הברקס ועוד אחד לענייני ה-ESP/ABS?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה למסור פרטים על האוטו והמוסך כדי לא להסתבך וזה גם לא משנה.

אתה לא צריך למסור שום פרט, מדובר ביונדאי I30. זאת המחלה שלהם.

נסה לגשת למוסך מורשה ולהחליף דרך הריקול. אם לא יאשרו לך אז תחליף את היוניט בתשלום.

תריץ חיפוש פה על יוניט אור בלם ב-I30.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין שאר תפקידיו, חיישן דוושת בלם גם מבטל את בקרת השיוט אם יש כזאת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...