Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתאום קם אדם בבוקר ורואה... וונדליזם

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי תמונות ופרוייקטים שיעקב אלטר מפרסם אז נראה שאין הבדלי צבע והתיקונים בכלל לא נראים לעין, אבל אולי זה רק בתמונות שלו.

להערכתי הצנועה צילום התיקון ניראה טוב רק מזווית מסוימת.

לדעתי משאר הזוויות התיקון יראה פחות טוב.

תיקון שקרוב למושלם אפשרי רק בצבע רגיל, בצבע רב שכבתי הוא קשה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטון הזה בפייסבוק וישר נזכרתי בשרשור הזה

אפשר להעביר ל0:30

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1743176939227415&id=1432383893640056

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאתי היום את הרכב מאצלם. אני מאוד מרוצה. לא האמנתי שניתן באמצעות PDR להגיע לרמה כזו של תיקון.

הם אומנים ‚ בזה אין ספק בכלל ‚ העיקר שאתה מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטון הזה בפייסבוק וישר נזכרתי בשרשור הזה

אפשר להעביר ל0:30

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1743176939227415&id=1432383893640056

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

איזה בושה! איזה אנשים! ככה להתבלבל בין פאסאט לגולף..:lol:

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות החמות על מוסך א.א.י ברשל"צ.

הגעתי אליהם לאחר השרשור כאן והתבצעה על הרכב שלי עבודה ברמה גבוהה מאד.

מוזמנים להתרשם מהעבודה כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצטרף לשירת הלל לא.א.י.

נהג מבוגר מאד פגע תוך כדי עקיפה בכנף הקדמית ברכב שלי (פורד מונדאו) וגרם לעיקומים בפח ושפשופים בצבע.

לאור המלצותיכם הכנסתי את הרכב לתיקון במוסך הנ"ל ב 8:00 ובקשתי תיקון ידני ללא צביעה.הייתי סקפטי לגבי התוצאות.

בשעה 15:00 חזרתי לקחת את הרכב ונדהמתי מאיכות התיקון-כאילו הוחלפה הכנף ונצבעה מחדש.

כל הכבוד ליורי, ואדים ושאר בעלי המלאכה במוסך הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמעים כמו תותחים,אפשר לדעת מה העלויות?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לראות תמונה של לפני ואחרי.

שמח לשמוע שהם שומרים על רמת המקצועיות.

יש לי הרגשה שמאז המקרה שלי, והעובדה שיש לקוחות שהגיעו לאור ההמלצות, הם מרשים לעצמם לנקוב במחירים מעט גבוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצנן קצת את ההתלהבות:

ביצעתי שם עבודה, לאחר קבלת המלצות מקיר אל קיר. זה כלל PDR, ופחחות (צבע). לא אפרט כאן על העבודה עצמה עקב צנעת הפרט.

הPDR - מושלם.

הפחחות - לא, ממש לא. אמנם הגוון יצא מושלם, אבל רמת הגימור ממש לא תואמת את השבחים, והמחיר היה כפול ממה שהוצע לי במקומות מומלצים אחרים (בחרתי בהם בכל זאת, בגלל שלא רציתי להתפשר על איכות). הייתי צריך לקחת את הרכב לדיטיילר בשביל לתקן את הפאקים של רמת הגימור, וזה עלה לא מעט כסף - וכאשר לוקחים בחשבון את המחיר היקר מלכתחילה, זה נהיה אבסורד.

בנוסף, התווסף לי דנט קטן בטמבון, והרכב יצא מהם כאשר מנגנון נעילת תא המטען תקול - מה שדרש ממני לחזור אליהם ע"מ לסדר את זה (כמובן שללא עלות כספית נוספת, למרות שבזבוז יום והגעה למרכז במיוחד בשביל הסיפור הזה זו הוצאה לא קטנה בכלל עבורי).

בדיעבד?

עבור PDR - ממליץ, בהחלט. ואדים הוא מקצוען נדיר ומוכשר.

עבור פחחות - חד משמעית לא, פי2 במחיר ממקומות טובים אחרים, ללא הצדקה, ולפני שמשקללים פנימה את הפיניש הנדרש מבעל מקצוע נוסף.

ברמת המקצוענות - כבדהו וחשדהו. תבדקו טוב טוב שהכל תקין לאחר העבודה. הסיפור עם המנגנון השאיר אותי עם רכב שלא יכול להינעל במשך חודשיים~ עד שמצאתי זמן להגיע אליהם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם אור.

ה-pdr מבוצע ברמה גבוהה, וואדים אלוף.

לגבי פחחות קלאסית, למרות שיש לי ניסיון מוגבל איתם, לא יצאתי מרוצה ב-100%. התוצאה יצאה הפוכה מאשר ברכב של אור, התאמת הצבע לא משהו, הגימור כן היה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני יודע שבצפון יש בכרמיאל את סדנת דיטיילינג גרופ, שיש להם מומחה PDR שהם עובדים איתו וגם פחח שהם שולחים לו עבודות (שכנראה מקצועי, אחרת איזה דיטיילר היה עובד איתו?) אישית לא ניסיתי אותם כי איש הPDR שלהם המליץ לא לעשות את זה ברכב ישן כמו שלי אבל חבר שתיקן דנטים קטנים אצלהם ברכב מודרני יצא מרוצה מאד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...