Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיטוף לרכב - מקצוענים עם מחירים טובים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במחיר כזה עדיף לתת להם להתעסק עם זה.

תודה.

מסכים ביותר, הם יודעים איך לעבוד וזה שווה.

תזמין את היריעה מהאתר הבריטי האחרון (זה ה PRO) ויהיה לך שקט לגבי פגיעות צבע בפגושים

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה על התגובה המפורטת!

אם אני רוצה לכסות את כל הטמבון האחורי ברכב שלי ולא רק את החלק הבולט, 15 ס"מ יספיקו?

ואם מכסים רק את החלק הבולט, אין "מדרגה" בגלל שהמגן לא מכסה את כל הטמבון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי את זה אצל sunfilm ברמת גן.

עשו עבודה נהדרת, נותנים 5 שנות אחריות לקילוף.

גם כיום, אחרי למעלה מ-5 שנים, הציפוי נראה מצויין. לגבי דהייה של צבע הרכב, הציפוי שקוף, כך שכל המשטחים דוהים ברמה זהה, כמו ללא ציפוי.

לגבי מי ששאל מה קורה אם הציפוי שרוט/דהוי/משופשף, אפשר פשוט להחליף אותו.

בעקרון, מומלץ לעשות על רכב חדש, כשהמשטחים במצב מושלם. כל לכלוך, שריטה וצ'יפ, יכולים לגרום בקטנה, לקבלת משטח לא אחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המפורטת!

אם אני רוצה לכסות את כל הטמבון האחורי ברכב שלי ולא רק את החלק הבולט, 15 ס"מ יספיקו?

ואם מכסים רק את החלק הבולט, אין "מדרגה" בגלל שהמגן לא מכסה את כל הטמבון?

היריעות מגיעות בגדלים שונים - תבחר את הגודל המתאים ותירכוש.

אני לא ראיתי טעם לרכוש יריעה שתכסה הכל אלא רק את האיזורים שמועדים לפורענות - המקומות הבולטים שמקבלים מכות מפגושים אחרים, וכאן 15 ס"מ הספיקו עבורי. (תיקנה 30 ס"מ אם אתה רוצה או יותר)

כאן למשל (לא הקום הכי זול - חיפשתי בגלל המהירות) יש יריעה של 12" על 90" שזה עובי 30 ס"מ על אורך 225 ס"מ . ויש גדולים יותר

http://www.ebay.com/itm/12-x24-to-12-x111-3M-Scotchgard-paint-protection-film-size-options-Low-price-/221153709900?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item337dc9cf4c

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אני יכול לומר - מזל !! שהספקתי לעשות ציפוי לפגושים.

אם שואלים לגבי כידאיות התשובה כן ענק !!!

חזרתי לרכב וגיליתי שכניראה רכב שחנה אחרי לא התייחס לרכב שלי ופשוט "נסע" על קצה הפגוש בזמן שיצא מחנייה- שיפשף אותו חזק.

הסתכלתי ופשוט החומר עשה את מה שצריך - על הפגוש אין שריטה והציפוי עצמו שרוט ומשופשף.

שווה כל שקל שהשקעתי :lol:

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין, השאלה היא האם הצבע מתחת לציפוי לא התפוצץ או נמעך מהלחץ של הפגוש של הרכב הפוגע.

זאת אומרת שמה יקרה אם תקלף את הציפוי האם הצבע ישאר שלם שם או שיתקלף מעט בגלל ה"טראומה" שהוא עבר

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין, השאלה היא האם הצבע מתחת לציפוי לא התפוצץ או נמעך מהלחץ של הפגוש של הרכב הפוגע.

זאת אומרת שמה יקרה אם תקלף את הציפוי האם הצבע ישאר שלם שם או שיתקלף מעט בגלל ה"טראומה" שהוא עבר

חוץ משריטות על הציפוי אין כלום (צבע חלק ושלם)

וכהכנה, הזמנתי אתמול יריעה נוספת לגיבוי במקרה הצורך

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין גרסת הPRO לרגילה?

אין הבדלים נראים לעין בין החלק המצופה בטמבון לחשוף?

עדכון: מדהים, ראיתי כי ניתן להעלים שריטות ע"י חימום של המדבקה, האם ניסית על השיפשוף שלך?

עריכה אחרונה על ידי MaDxXx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין גרסת הPRO לרגילה?

אין הבדלים נראים לעין בין החלק המצופה בטמבון לחשוף?

עדכון: מדהים, ראיתי כי ניתן להעלים שריטות ע"י חימום של המדבקה, האם ניסית על השיפשוף שלך?

הולך לנסות את החימום בסוף השבוע :) ראיתי את הסירטון

ההבדל הוא שה PRO לא יצהיב אחרי 5 שנים ובעיקרון שניהם שקופים

אם רוצים לבצע עיטוף לרכב - חובה לקנות את החומר בחו"ל ולתת למקצוענים כאן בארץ להתקין

הבדלי המחיר הינם עצומים !

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הולך פה, פתחתם דיון על הדיון שלי? :)

אני מחפש מדביקים שיודעים לעשות עבודה כמו שצריך רצוי כאלה שלא מחפשים שאני אממן להם חודש שכירות של המקום שלהם

מכירים כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הולך פה, פתחתם דיון על הדיון שלי? :)

אני מחפש מדביקים שיודעים לעשות עבודה כמו שצריך רצוי כאלה שלא מחפשים שאני אממן להם חודש שכירות של המקום שלהם

מכירים כאלה?

שילמתי 250 שקל לשעת עבודה אצל suntek (את היריעות אני הבאתי)

מקצוענים וממליץ מאד בחום.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ את הנושא - אני לא מוצא אף מוכר בריטי שמוכר את גירסאת ה-PRO והרכב שלי מגיע בקרוב.

בעיקרון אני רוצה לצפות את כל הטמבונים, יש מוכרים מארה"ב שמוכרים קיט שלם למזדה 3 שכבר חתוך במידות של הטמבונים (קדמי+אחורי), עולה בערך 300$ ללא משלוח (נראה לי קצת יקר ביחס למה שמקבלים).

מישהו יכול להמליץ על מוכר זול שמוכר את גירסאת ה-PRO, האם רכישה של החומר בגודל המדויק תחסוך זמן התקנה שגם בו יש להתחשב? אני חייב להתחיל מלצפות את הטמבונים לפחות.

בהמשך אני מעוניין למתוח פס עבה בצידי הדלתות (לא אצפה הכל) כנגד פתיחות דלת.

עריכה: פה מוכרים את ה-PRO, אפשר להזמין את זה לדלתות (עובי של 15" ואורך של 4 מטר בערך), עולה בערך 100$.

או בעובי 60 ס"מ באורך 3 מטר שעולה 157$, כאן יותר יקר ופחות ארוך אבל אמור לכסות את רוב הטמבון ללא בעיה.

או בעובי 20 ס"מ באורך 3 מטר שיעלה בערך 90$ כאן

לעומת זאת, הגרסא שהיא לא PRO הרבה יותר זולה: עובי 15 ואורך 4 מטר עולים 140 שקל בלבד, כאן - מחיר מצחיק, השאלה היא מה ההבדל בין ה-PRO והרגיל? במחיר הזה אפשר לצפות יותר מחצי רכב ב-800 ש"ח, השאלה היא כמה חשוב שההדבקה תהיה כשהחומר כולו אחיד (חתיכה אחת) ולא ממספר חתיכות.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Or_s
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...