Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיטוף לרכב - מקצוענים עם מחירים טובים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא מכר מעל ל-1000 כאלו. לא בטוח שזה זול מדי, גם המוכר השני שהמלצת עליו מוכר את הסוג הזה במחיר קצת יותר יקר, אתה השתמשת ב-Pro?

זה שהוא מכר מעל 1000 לא אומר שזה לא מזוייף,

ה PRO לא מצהיב ואם תחפש יש כאלה שבגלל הזיופים רושמים "אוריגינלי"

ואם כבר אתה שם משהו טוב - שיהיה לך לכמה שנים ולא ישנה צבע

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מוכר אותו יחסית בזול, החומר הזה עדיף על ה-3M? מה אתה אומר, להזמין את ה-12x180 של XPEL? אני צריך לפחות שניים בגודל הזה בכדי לכסות את הטמבונים, חלקים מהדלתות וחלק ממכסה המנוע.

עריכה אחרונה על ידי Or_s
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעשה קצת סדר.

deliad2 לפי מה שהבנתי אתה התכוונת לעיטוף בויניל לצורך שינוי גוון הרכב ולא בPPF.

ויניל מוסיף הגנה מפני שריטות ואבנים קטנות אבל לא ברמה שתקבל מציפויי PPF.

בשני המקרים אתה מוזמן לפנות אלינו לצורך קבלת הצעת מחיר.

ועכשיו קצת לגבי PPF.

למען הסר ספק, הPPF היחיד שלא הצהיב אחרי 3 שנים בשמש הישראלית היינו XPel - Ultimate.

עבדנו עם מספר סדרות של 3M, כולן הצהיבו לאחר פרק זמן מסויים. לצורך הגינות אני אציין שלא יצא לנו לבדוק את 3M PRO

ולכן לא אוכל לתת דעה לימודית על חוזקו ועמידותו בפני השמש הישראלית.

אני מדגיש, השמש "הישראלית" שונה מחברותיה באסיה ובאירופה, חברות ויניל ו PPF מקצויעות מודיעות ליבואנים שתנאי האחריות משתנים באקלים המזרח תיכונים, תקחו את זה בחשבון כאשר אתם קוראים כתבות על חומרים שנעשה בהם שימוש באירופה או ארה"ב.

לגבי עבודה עם PPF של XPEL בארץ. סדנא מקצועית עובדת אך ורק עם החומר שלה. גם בלי לתת אחריות לא היינו מסכימים לעבוד עם חומר שהביא לקוח, במידה והחומר היה פוגע באיכות העבודה השם של הסדנא המבצעת היה נפגע ולכן לא מומלץ לבוא עם חומר מהאייביי, תשלמו קצת יותר תקבלו אחראיות מלאה וראש שקט.

לגבי תמחור, עבודה עם PPF של XPEL עולה 700 ש"ח - 900 ש"ח למטר (כולל חומר ו עבודה). זאת השיטת התמחור המקובלת בעולם, אני עדיין לא שמעתי על תמחור של "שעת עבודה" וזה גם נשמע קצת מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר של 700-900 ש"ח למטר הוא גבוה מאוד ביחס למחיר החומר, גם האולטימייט של XPEL, שמועדף על ידכם עולה 70-80 ש"ח למטר, ממשווקים מורשים של החברה. למעשה חברות אפילו מוכרות קיטים מוכנים לרכב במחיר של 1200-1400 ש"ח לשני טמבונים, מראות, חלקי פח מעל הגלגלים ומכסה מנוע,זכותכם לגבות כרצונכם, תמחור של 900 ש"ח למטר, כפול 10 מטר מייצר מחיר אסטרונומי לאנשים שלא יכולים לעמוד בכך ואין סיבה שמחיר יהיה המניעה להגן על הרכב. כל צרכן והמחיר בו הוא יכול לעמוד בו, המחיר מגיע לבערך 5% מערך הרכב וזה גבוהה מדי. אשמח לדעת האם קיים מחיר פיקסל לציפוי שני טמבונים כולל עבודה ולא הערכה כללית? מדובר במאזדה 3 חדשה, האצ'בק.

אשמח לדעת אם למישהו מחברי הפורום יש יריעות שהוא יכול למכור עד שיגיעו היריעטת שהזמנתי כי אני מקבל את הרכב מחר ובינתיים מעוניין לצפות רק שמי טמבונים ולא לשלם על כך 2000 ש"ח.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלמו קצת יותר..

אם זה באמת היה "קצת" יותר אף אחד לא היה טורח להזמין מחו"ל, לחכות שיגיע, ללכת לבעל מקצוע שיעשה את העבודה..

אלא הולך אליו וזהו!

לפי מה שנאמר כאן החומר (מחו"ל) ועבודה סביבות ה700 ש"ח ,נגיד, כאשר על אותו הדבר רצו 3000 ש"ח, זה קצת יותר???

פי 4 יותר!

אם המחיר אפילו היה סביב ה1000 ש"ח מאמין שהוא לא היה מזמין, אבל לא 3000.:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה באמת היה "קצת" יותר אף אחד לא היה טורח להזמין מחו"ל, לחכות שיגיע, ללכת לבעל מקצוע שיעשה את העבודה..

אלא הולך אליו וזהו!

לפי מה שנאמר כאן החומר (מחו"ל) ועבודה סביבות ה700 ש"ח ,נגיד, כאשר על אותו הדבר רצו 3000 ש"ח, זה קצת יותר???

פי 4 יותר!

אם המחיר אפילו היה סביב ה1000 ש"ח מאמין שהוא לא היה מזמין, אבל לא 3000.:|

ציפוי מלא ל-2 טמבונים יעלה ברוב החברות בארץ 2500+ ש"ח. הזמנה מחו"ל חוסכמת מעל ל-1200 ש"ח, ככל שתצפה יותר חלקים, כך הרווח שלך גודל (משמעותית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתם רצים לאייבי לרכוש חומר אני חושב שאתם צריכים לדעת דבר חשוב, גליל Xpel Ultimate מגיע בגודל של 15מ' על 1.52מ'

שזה למעשה 22.5 מ"ר. גליל עולה ליבואן רשמי קצת מעל 1000$ לפני מע"מ (לפני שהוא נמכר לסדנה מסויימת). בקיצור, יבואן רשמי משלם 175 ש"ח למטר של Xpel Ultimate. ה70-80 ש"ח למטר שמצאת באייבי יכול להיות

מטר של שקית פלסטיק מהסופר או PPF סיני שרק איש מקצוע יוכל להרגיש את ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לחדד את מה שאמרתי אני מצרף לינק לאתר הרשמי של XPEL לעמוד קיטים חתוכים מראש למאזדה 3.

כמו שתוכל לראות שקיט לפגוש קדמי עולה 400$ לפני משלוח וכמובן שגם לפני התקנה.

תעשה את השיכלול לבד.

https://www.xpel.com/products/paint_protection_kits.asp?prevtype=1&prevyear=2016&prevmake=25&prevmodel=805&prevsubmodel=2286&prevseries=0&type=1&year=2016&make=25&model=805&submodel=2286&series=1773

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתם רצים לאייבי לרכוש חומר אני חושב שאתם צריכים לדעת דבר חשוב, גליל Xpel Ultimate מגיע בגודל של 15מ' על 1.52מ'

שזה למעשה 22.5 מ"ר. גליל עולה ליבואן רשמי קצת מעל 1000$ לפני מע"מ (לפני שהוא נמכר לסדנה מסויימת). בקיצור, יבואן רשמי משלם 175 ש"ח למטר של Xpel Ultimate. ה70-80 ש"ח למטר שמצאת באייבי יכול להיות

לא התכוונתי לכתוב 70 ש"ח, מדובר בחומר זול יותר מה-XPEL Ultimate, זו טעות שלי, הנה התיקון:

XPEL Ultimate עולה מאיביי לגודל של 60" באורך 10 feet בסביבות ה-300$ (ככל שתזמין יותר כך ירד המחיר). מבחינת מ"ר יוצא 4.5 מ"ר כלומר 266 ש"ח למטר לאדם פרטי. וזה בעצם מחיר יקר יותר משהיבואן קונה בו (גם אם תוסיף מע"מ). ועדיין משתלם יותר להזמין מחו"ל, למה?

עבודה של שעתיים וחצי נאמר מתומחרת ב-500 ש"ח+- (200 ש"ח לשעת עבודה זה מכובד לכל הדעות), הדבקה של 4.5 מטר חומר (מדובר בלפחות שני טמבונים מלאים + עוד איזורים נוספים), ובסה"כ יצא 1700 ש"ח+-, כמה שילמנו למטר? 378 ש"ח כולל הכל. כמה רוב העסקים גובים? 700-900 ש"ח למטר. פי 2 ויותר מהמחיר, וזה בהנחה שאני מזמין חומר בגודל של 1.5 על על 3 מטר, כאמור, לרובנו מספיק להזמין חומר בגודל של 70 על 5 מטר או לחילופין 25-50 על 5 מטר והדבר מוריד את עלות החומר פי 3.

אם אזמין בעצמי את אותו הגליל שהיבואן קונה ב-1000$ העלות שלי למטר רבוע יורדת משמעותית, אני יכול לצפות רכב שלם כמעט בכל החומר הנ"ל וישאר לי עוד עודף. למה לשלם כפול ויותר? אתם עושים עבודה ומרוויחים עליה בהתאם, ועל הלקוח לא מרוויחים הון על החומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א, קיט באמפר עולה 185$ באיביי:

http://www.ebay.com/itm/Clear-Bra-Pre-Cut-Bumper-ALL-VEHICLES-Xpel-Ultimate-Paint-Protection-Film-/221358856333?hash=item338a04188d:g:TakAAOSwnDZULbpK&vxp=mtr

וזה מקורי, ידוע שמחירים של היצרן תמיד גבוהים בהרבה ממשווקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן הBulk Prices:

https://www.xpel.com/products/bulk.asp

ראויי לציין שהגליל הזה מספיק למשהו כמו 3+ רכבים?

אם ניקח את אותו הגליל (22.5 מ"ר ),ואת המחיר המינימלי על מטר+ עבודה, ושהיבואן מוכר לכם נגיד פי 2 (!) ממה שהוא קונה ,

ונחסר את הכל, יוצא רווח שהוא ממש לא "קצת" יותר כמו שנאמר קודם.

וכמו שכבר אמרתי אם זה באמת היה בגודל הסביר כנראה שלא היינו טורחים להזמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שנכנסתי קצת יותר למספרים, 15 מ' על 1.52 ב-1000$ זה ממש ממש ממש זול, מעניין אם אפשר לקנות את זה ישר מהיבואן, במחיר כזה אני יכול להרשות לעצמי לנסות להתקין לבד על הרכב, זה גם ככה סוג של DIY, לא נראה לי מאוד מורכב, דורש נסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי שיורדים לפרטים, בואו נמשיך.

גליל עולה ליבואן. 1083$ + 170$ משלוח +מע"מ.

סה"כ : 5850 ש"ח כולל מע"מ ליבואן, נגיד שהיבואן עובד על 15% רווח, למעשה:

לסדנה גליל עולה 6855 ש"ח כולל מע"מ, 300 ש"ח למ"ר.

ראיתי שאמרתם שני דברים.

1. "

עבודה של שעתיים וחצי נאמר מתומחרת ב-500 ש"ח+- (200 ש"ח לשעת עבודה זה מכובד לכל הדעות)"

אני לא יודע אם בכלל אפשר להגיד את זה, זאת אומנות לכל דבר, זה נראה לכם קל מהצד אבל תתפלאו לגלות שלצפות עם PPF לבד ממש לא קל כמו שזה נראה.

2. אני לא יכול להתייחס למחירים באייבי, אין שום הבטחה שזה החומר המקורי, אנ יכול להסתמך על האתר בלבד.

והכי חשוב מה קורה בפועל...

מישהו יקנה 10 מטר חומר "כלשהו" ב 2000ש"ח ינסה 3 פעם לעטוף את הטמבון לבד "ישרוף" את כל החומר ואז יגיע אליינו.

אני מבטיח לכם שלתקן לוח חשמל בבית, להחליף בויילר או לבנות מטבח לבד יעלה לכם לבד הרבה יותר זול מאשר עבודה של איש מקצוע, פה בדיוק מגיעה המילה "איש מקצוע" אתם תגלו שבלעדיו גם אם יש לכם את כל החומרים לא תצליחו לעשות זאת באותה רמה, וברוב המקרים אפילו לא קרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...