Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת טמבון אחורי לאינפיניטי G37 Coupe

שימו לב! השרשור הזה בן 3262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיברתי איתם [אודיבה ארט] בטלפון מוקדם יותר היום, הם אמרו שאני צריך להשאיר אצלהם את הרכב בסביבות היומיים כי במידה והם לא יהיו מרוצים מהתוצאה של הצביעה הראשונה הם ינסו להגיע לתוצאה טובה יותר בפעם השניה בגלל המורכבות של הצבע.

מאוד אהבתי לשמוע את זה! שייקחו כמה זמן שהם צריכים.

גם כאן הסבירו לי שלמרות הניסיונות להגיע לתוצאה טובה עדיין יהיו הבדלי צבע בגלל שזו צביעה של טמבון. הם הסבירו שבדרך כלל פחחים צובעים את הטמבון ואת הכנפיים על מנת "להחליק" את ההבדל בצבעים אבל אני לא מעוניין בכך.

ורק בשביל לשבר את האוזן, צביעת טמבון כ-1400 ש"ח לפני מע"מ [אני מאמין שזה בגלל המורכבות של הצבע]. תיקון וצביעת 4 ג'אנטים 2500 ש"ח במקרה הכי גרוע [תלוי במצב שלהם].

יום שלישי אני שם, אעדכן אתכם עם תמונות בשבוע הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את דוד באופן אישי ואת העבודות שלו בחור מקצוען ללא ספק, אני מאמין שהפחח שהוא עובד איתו לא פחות טוב.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לזלזל באף אחד ומניסיון אישי נטו עם רכבים שעברו אצל דויד ואלעד אני לא יודע על איזו מקצועיות מדובר בדיוק. יש לדויד תמונות של רולס רויס חומה שהם צבעו, בתמונות היא ניראת מעולה אבל בפועל כשהלקוח נכנס לטיפול היו מלא נזילות צבע ודי הרבה פאקים של מיסוך לא נכון ואבק שנתקע מתחת ללכה. ככה שאם לא ראיתם במו עינכם והעין שלכם לא מיומנת לא הייתי ממליץ ככה על פחח. אלעד ממה שראיתי שעשה לחבר פורום, פשוט לא יודע לצבוע! זה היה נראה כאילו צבעו עם מברשת ולא עם פיסטולט. שי אם בא לך לקפוץ מחר לפחח שהמלצתי לך עליו תגיע גם אני אהיה שם לאסוף 911. תוכל להתרשם ממבט ראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי מה שאתה אומר זה נראה שהמוסל עליו אתה מדבר הוא מקצועי ויודע מה הוא עושה.

הם מפרקים את הטמבון כיוון שהם עושים צביעה בתנור ולהכניס את כל הרכב לתנור לא תמיד מומלץ אם הוא לא עבר צביעה כללית.

לכן עדיף לפרק את החלק וכך מתקבלת צביעה איכותית.

דבר שני אם הוא עובד עם צבעים מבוססים מים זה אומר שהתוצאה (תלוי עד כמה מקצועי מי שעובד על הרכב) אם הצבע מבוסס מים כנראה שהוא מקורי והתוצאה תצא כמה שיותר קרובה לצבע המקורי, כי צביעת רכב אצל היצרן מתבצעת עם צבע על בסיס מים (כאשר 80% מהפחחים בארץ משתמשים בצבע ״רגיל״)

כשרכב יוצא מהחברה אין שום הבדלי צבע בין חלקי הפח לחלקי הפלסטיק.

עם הזמן מתקבלת דהייה קלה על חלקי הברזל עקב כך שביום של שמש חלקי הברזל מגיעים לטמפרטורה יותר גבוהה מחלקי הפלסטיק ולאט לאט נוצרת דהייה בצבעים צבעוניים.

לדעתי לא אמור להיות הבדל רציני בין הצבעים אם יעשו לך פוליש טוב טוב לכל האוטו.

ככה הכל יראה מבריק ודנדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי כמה המלצות לכל מיני פחחים וכולם המליצו עליהם ואמרו שעשו עבודה מעולה ושהם ראו תוצאות טובות, אבל חשוב להבין שאצלי הצבע הוא לא סטנדרטי ורק אם אוכל לראות חלק ברכב אחר שעבר צביעה עם אותו צבע בדיוק אז אוכל לדעת אם הצביעה תהיה טובה או לא.

אגב, אני כן יודע איך עובד כל הנושא של סווירלס, דיטיילינג וכל מה שמסביב אבל אני לא יודע למה לשים לב בדיוק על מנת לראות הבדלים בין הצבעים, ולמען האמת? לא בטוח שאני רוצה לדעת.

אם יבגני עובד מחר אנסה לקפוץ אליו, עדיין לא נתתי לו צ'אנס למען האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

uploadfromtaptalk1432240382246.jpguploadfromtaptalk1432240407796.jpg

משום מה אני לא מוצא בענן את התמונות של לפני וסליחה על האיכות הלא כל כך גבוהה של התמונה אבל מה שאתה רואה זה בגאז' של לקסוס בצבע לבן פנינה שהנהג נכנס ברוורס בארון כיבוי ועקם חלק מהשפה העליונה של המכסה. הוא תיקן את זה וצבע את זה בצורה שלא האמנתי שאפשרית וכמובן שהמחיר היה שליש ממחיר מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו"ש - צביעה זה כמו הכנת חומוס, הדברים נזילים ומשתנים מידי יום ובהתאם לטעם של הבוחן.

בצביעה הכול תלוי ביד של האמן שמבצע את העבודה, היום X יכול להיות הצבעי הכי טוב במדינה ומחר אותו X ינפק מתחת ליד שלו עבודה זבל כי הראש שלו היה טרוד בבחורה שלא עונה לסמסים שלו.

הייתי מוסר את העבודה למי שמקבל חוות דעת טובות, מפרק את הפגוש מהרכב - וגם יעשה ניסיון שני אם הראשון לא יצליח.

זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז כרגע אני רק יותר מבולבל :confused: אבל לבסוף אלך ליבגני או לאודיבה.

ביקרתי אצל יבגני ודיברתי עם אודיבה [וגם הייתי שם לפני כמה חודשים], לשניהם יש עין מאוד מקצועית לדברים, שניהם ינסו להגיע לתוצאה הטובה ביותר, שניהם יפרקו את הטמבון ואז ינסו להגיע לתוצאה הטובה ביותר [למרות שלא קיבלתי תשובה ברורה מיבגני אם הוא מתכוון לנסות לצבוע פעם נוספת במידה ולא יהיה מרוצה מהצביעה הראשונית], שניהם ייקחו את היומיים שלושה, שניהם יודעים ממה בדיוק מורכב הצבע ושניהם דורשים גם את אותו המחיר בדיוק!

עכשיו אני חושב יותר לכיוון יבגני בגלל שהוא קרוב אלי מאוד.

יבגני אמר שהוא משתמש בצבעי PPG ואת אודיבה לא שאלתי [למרות שממה שהבנתי הרכב נצבע בצבעים מבוססי מים], יש לזה משמעות מסויימת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...