Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ART SOUND - שרשור היכרות ומבצעים לחברי הפורום

art sound
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה על כל הפרגון היה לנו פשוט ערב מדהים.

אנחנו עדיין מתאוששים מהערב אבל מבטיחים לקיים את המפגש הבא בקרוב(חודשיים בערך) !!!!

ועוד טעימה קטנה מהמבצעים שלנו...

מולטימדיה במקום 1699 ש"ח רק 699 ש"ח!

סאב וופר של מורל 8 אניץ או 12 אניץ (רק אלמנט)

במקום 599 רק 349!!!!!!

*המלאי מוגבל ל20 יחידות

ציוד קצה לדוגמא

פנלים לכל סוגי הרכבים

מנחתים

קבלים

כבלים

תאורה ועוד עד 50% הנחה!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עריכה - הגבתי בשרשור הלא נכון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
[ATTACH=CONFIG]413760[/ATTACH]ארט סאונד . חברה המתמחה בהתאמה אישית של מוצרי סאונד מדיה ואביזרים ללקוחותיה . אנו מעניקים לחברי הקארס פורום מחירים מיוחדים על מוצרים המובילים את שוק האודיו והמדיה לרכב. בנוסף אנו משווקים של מותגי יוקרה בתחום התוספות לרכב כגון ניקלים . מרכות עריסות . מגיני רוח ועוד . בכל יום נעלה מבצעים ודילים ייחודים רק לקהל הפורום. הטבות על מוצרים וניתן תמיכה מקצועית וייעוץ בתחום .

שלום לכל חברי הפורום

אנו מתנצלים שלא ענינו לכם פה וגם בפרטי. לא הינו זמינים מסיבות שונות

אבל חזרנו לכבוד השנה החדשה עם מבצעים חדשים

לכל מי שרוצה לברר לשאול להתיעץ או כל דבר אחר אנו זמינים במספר 0542194545 וזמינים גם בוואצאפ!

וככה לכבוד השנה החדשה מבצעים חדשים רק לכם חברי הפורום

סאב 15 אינץ של חברת הרץ כולל תיבה רק 499 ש"ח!!!!

מגבר 4 ערוצים של קמיליון 100*4 RMS רק 499 ש"ח!!!

מסך משענת ראש מוניטורים 7 אינץ רק 399 ש"ח לזוג!!!!

ציוד קצה של אודיסון

*עד גמר המלאי

זאב שלנג 5 ראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, דודו - שנה אזרחית חדשה וטובה!

אנחנו צריכים כבר להתחיל להתארגן על מפגש סוף חורף :wink:

וואו! במחיר הזה לסאב 15 אפילו בשביל ההתנסות הייתי לוקח אחד, צפו לביקור ממני ביום ראשון בשבוע הבא! יש כמה דברים שקורצים לי בכל מקרה ומשהו שאני רוצה לבדוק אצלכם על הרכב שלי.

לחברי הפורום - שימו לב למבצעים הודעה אחת לפניי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, דודו - שנה אזרחית חדשה וטובה!

אנחנו צריכים כבר להתחיל להתארגן על מפגש סוף חורף :wink:

וואו! במחיר הזה לסאב 15 אפילו בשביל ההתנסות הייתי לוקח אחד, צפו לביקור ממני ביום ראשון בשבוע הבא! יש כמה דברים שקורצים לי בכל מקרה ומשהו שאני רוצה לבדוק אצלכם על הרכב שלי.

לחברי הפורום - שימו לב למבצעים הודעה אחת לפניי.

תודה רבה אתה מוזמן תמיד!!

ועוד קצת מבצעים

זוג משענות ראש במקום 799 רק 399ש"ח בלבד!

קבל ("מייצב מתח") החל מ49 ש"ח למשומשים

מכשירי אנדרואיד החל מ1199ש"ח

ושוב זה רק לחברי הפורום

*עד גמר המלאי

זאב שלנג 5 ראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

נכחתי היום לביקור בסדנאת ארט-סאונד

קודם כל אומר שיש להם קיר שלם של סאב וופרים אבל המבצע על ה15 אינטש מבית הרץ זו הזדמנות לכל SPL BEGINNER או SPL WANABE לטעום את טעמו המתוק של סאב בקוטר שכזה כולל תיבה במחיר באמת לא שפוי (רשום מעלה).

ראיתי גם את משענות הראש הנחמדות - בשביל 400 שקלים זו פשוט מציאה.

אבל המסר שאני רוצה למסור לכם כרגע הוא -

תחממו מנועים (מגנטים של רמקולים) ותכינו את הרכבים שלכם (מערכות) לעוד מפגש ארצי שיתקיים סביבות מרץ אפריל.

פרטים בחודש הקרוב בשרשור דביק במיוחד! :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סוגי הJBL , אינפיניטי,פיוניר,קנווד,מאסיב,הרץ׳,אודיסון,ריינבו,מורל ועוד החל מ149 ש״ח

בלעדי לחברי הפורום

דודו 0542194545

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מולטימדיה של פיוניר עם אחריות מבית עוזי רדיו רישמי החל מ1490 ש״ח

מכשירי מולטימדיה כולל דיבורית בלוטוס, USB,SD,AUX ועוד ב599 ש״ח בלבד

מבצעים בלעדיים לחברי הפורום

ליצירת קשר : דודו - 0542194545

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בסמוך לארט סאונד נמצאים מצברי MUTLU - במפגש הקודם הם שמו מספר מצברים ולא זכור לי אם נרכשו או לא אבל המחירים היו סה"כ הוגנים מאוד למצברי AGM

המצבר ברכב שלי הוא 72 אמפר שעה שתואם מערכות סטארט סטופ עם זרם התנעה שנע בין 800-900 אמפר - AGM של MUTLU

עד עכשיו - מרוצה.

ממליץ לבדוק מול דודו פרטים, אציע לו שגם למפגש הזה תהיה את האפשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

מציע להתקשר אליהם ישירות - יש להם מבצעים תמיד רק תדאגו לאמר שאתם מגיעים דרך הפורום.

יש להם מבחר עצום של יחידות ראש בין אם סיניות עם אחריות טובה ועד מותגים.

אני מגיב כאן בשמם כי אני יודע שכרגע הם עסוקים מאוד וחלק מזה קשור להפתעות שאנחנו מתכננים בהמשך הדרך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיצא לי מספר פעמים להגיע אליהם למקום החדש והמחירים היו מאוד לא אטרקטיבים יחסית לשוק.

רצו 690₪ על רדיודיסק פיוניר שנקנה ב450₪ באותו יום בחנות אחרת.

אז תתקשרו לפני שאתם נוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...