Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בן 26 וכבר חושב על פנסיה

neon turtle
שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, לא התעשרתי עד כדי כך עדיין,יש לי עוד כמה שנים טובות עד שאצא:)

אני עצמאי ואין לי פנסיה כרגע. כל הכסף בקרן נאמנות,האם להשקיע מידי חודש בקרנות שכאלה או לשים את הכסף בקרן פנסיה?

ואם כן, באיזו?יש יועץ פנסיוני מומלץ?

איך מתחילים בכלל העניין הזה?

אני בור בנושא

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה חייב הפרשה לפנסייה אבל יש פה כאלו שמבינים הרבה יותר ממני בנושא .

נותר לי רק לחזק אותך ואל תרפה בנושא , שקל שאתה חוסך היום זה 4 שקלים כשאתה בן 70+

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - ברכותי. המחשבה על חסכון לטווח 40-50 שנה היא מחשבה נכונה ביותר וחבל שמעטים מבני גילך מטריחים עצמם לעסוק בנושא.

החל בהתיעצות עם רואה החשבון שלך, שיסביר לך מה הטבות המס שלהן תזכה, אשר מהוות שיקול חשוב בהחלטה להתחיל לחסוך במסגרת קרן פנסיה ובקביעת סכום החסכון. הוסף לך גם קרן השתלמות אשר ועדה לטווחים יותר קצרים, אבל אצל אדם חכם מהוה רכיב נוסף של החסכון הפנסיוני, גם בזכות הטבות המס.

השלב הבא הוא חיפוש יועץ פנסיוני ישר (שאינו מוטה לטובת אחת מהחברות המספקות את הבטוח הפנסיוני). כאן כבר לא אוכל לסייע לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה ההבדל בין קרן פנסיה לחיסכון רגיל?

אם עבדתי במקום מסויים שהפריש לי פנסיה ועזבתי, מה עושים עם הפנסיה הזאת?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרן פנסיה הרווחים פטורים ממס (אבל במשיכת הכסף אתה כן משלם מס).

הפנסיה שצברת מחכה לך עד היציאה לפנסיה, ניתן להעביר כספים בין קופות וכך "לאחד" אותם.

אם אתה המובטל מעל חצי שנה אני חושב אז ניתן למשוך את הכסף בתשלום מס כלשהו (תלוי בחישוב של רשויות המס) המס יכול להגיע גם ל 30%.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את היועצת הפנסיונית שלי, ישרה כמו סרגל, אמינה, המלצתי עליה בעבר - בחורה חריפה, מהנדסת אלקטרוניקה לשעבר, תואר שני במשפטים, וכמובן בעלת רשיון לייעוץ פנסיוני. הידע שלה במתמתיקה ומשפטים שם את סוכני הביטוח בנחיתות גדולה מולה, עזרה לי להשיג תנאים מצויינים וזה כשעמד מולה סוכן עקשן שניסה בכל הכח לשמר את תנאי הפנסיה הגרועים שלי (אבל המצויינים בשבילו :) ).

היא מקבלת במושב קרוב ללוד ממש על כביש 6, אני יודע שהגיעו אליה גם מחיפה.

לוקחת שכר הוגן ביותר ביחס למה שמקשים בתחום הזה, ותענה לכם על שאלות גם בטלפון.

ממליץ בחום

www.meravs.com

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה המובטל מעל חצי שנה אני חושב אז ניתן למשוך את הכסף בתשלום מס כלשהו (תלוי בחישוב של רשויות המס) המס יכול להגיע גם ל 30%.

נאמר לי פעם שזה 35%.

אם עבדתי במקום מסויים שהפריש לי פנסיה ועזבתי, מה עושים עם הפנסיה הזאת?

מפקסס את הטפסים הרלבנטים לסוכן ביטוח שדרכו יש לך את הקרן פנסיה (אחרי שאתה כבר במקום עבודה אחר,או מפריש עצמאית)

וממשיך כרגיל ("גורר" את הקרן,במקום לפתוח חדשה)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שתהיה לך נגישות למידע באשר מה קורה עם הפנסיה ואפשרות לבחור אפיקי השקעה. אל תהיה כמו כולם שלא מודעים בכלל למה שקורה עם הכסף הזה.

אני במעקב תמידי אחר הכספים ורק לאחרונה שיניתי אפיק לבטוח יותר.

(אגב אני בן 24 אוטוטו, כך שאין דבר כזה מוקדם מדי).

בסופו של דבר זה כסף ששייך לך והוא מושקע. אתה חייב לראות מה קורה עם זה, תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...