Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש טעם לשטוף את הרכב היום?

שימו לב! השרשור הזה בן 2495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, האמת שרשמתי גם פה באחד השירשורים לגבי ההזמנה.

קצת חששתי מההזמנה, שחלילה יתקע במכס וכו׳, לא יצא לי להזמין כמות כזאת ובטח שלא תרסיסים במשלוח אווירי.

אבל הגיע מהר מאוד למרות החגים וללא תקלות.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן, האמת שרק הנקיון לקח לי מעל לשעתיים לארבעת הג׳אנטים.

לא עטפתי כלום, עבודה על הרכב.

לא פחדתי מover spray על הרכב, כי א׳ כל מניסיון קודם זה יורד ברגע עם מטלית, ושנית, הרכב מטונף, אז השאריות ריסוס נחות רק על הטינופת.

הפלסטידיפ התקלף בקלילות מהצמיג, בניתי שכבה יפה לאחר כל יד, את השאריות ניקיתי עם מיקרו וקצת power clean.

עבודה דיי ארוכה, אבל פשוטה רצח כשתופסים את הפרנציפ.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי גם איזה פרוייקטון באיביזה שלי (צביעת הפגוש הקדמי והליפ הקדמי, צבעתי גם את המראות בפלסטי דיפ אבל לא הספקתי לצלם)

לפני - http://puu.sh/cpVek.png

אחרי - http://puu.sh/cpVhn.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן, האמת שרק הנקיון לקח לי מעל לשעתיים לארבעת הג׳אנטים.

לא עטפתי כלום, עבודה על הרכב.

לא פחדתי מover spray על הרכב, כי א׳ כל מניסיון קודם זה יורד ברגע עם מטלית, ושנית, הרכב מטונף, אז השאריות ריסוס נחות רק על הטינופת.

הפלסטידיפ התקלף בקלילות מהצמיג, בניתי שכבה יפה לאחר כל יד, את השאריות ניקיתי עם מיקרו וקצת power clean.

עבודה דיי ארוכה, אבל פשוטה רצח כשתופסים את הפרנציפ.

אז שריטה קטנה בג'נט גם יכולה לקלף את החומר אם ככה לא?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השכבות על הצמיג בניתי כדי ש״אפצע״ בכוונה את השכבה, וכך אוכל לקלף את השאריות בחתיכה אחת.

הצמיג עצמו לא היה נקי, ויותר מזה, הייתה שכבה של חומר הגנה שנמרחה מתחתיו, שיצרה חוצץ בין הפלסטי לצמיג עצמו.

צריך משטח נקי כדי להבטיח הצמדות.

יישמתי לא מעט שכבות, והג׳אנט עבר ניקוי הכי עמוק שניתן, כך שהחיבור של החומר לג׳אנט יהיה מקסימלי.

יהיה קל לקלף בעת הצורך, אבל קשה (יחסית) לשרוט.

יודע שזה נשמע סותר, אבל צריך להבין את החומר בשביל לקלוט את הקטע.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי ווידאו של החומרים שקנית, נראה לא פחות ממעולה ביותר, גרמת לי רצון לבצע זאת בעצמי :)

ובנוגע לשטיפה של הרכב (בכל זאת בלי לסטות מהנושא :p) - אתמול עשיתי שטיפה עם ONR כפי שהמלצת לי ועבד מעולה, לפי המצב השבוע באיזור המרכז לא יהיה גשום עד חמישי הקרוב וגם היום נראה בהיר .

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...