Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קניית רכב ללא ABS באמת כ"כ משמעותית?

ITSMYFATE
שימו לב! השרשור הזה בן 3557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשאל אותך שאלה אחת פשוטה: האם תהית מדוע הרכב היחיד שאת יכולה למצוא בתקציב נתון הוא רק יונדאי גטס 06'? מדוע אין בתקציב הזה, נניח, פיג'ו 206 מאותו שנתון?

הרי לשיטתך יונדאי גטס הוא רכב אמין ומומלץ. או שלא...?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמינות וחיסכון זה דבר נפלא בתיאוריה. אבל מה זה שווה במקרה אחד בעיתי בכביש כאשר תרצי לבלום ולתמרן בו זמנית?

גם גטס 1.3 אוטומט ממש לא חסכוני.

מה התקציב שלך?

מה דעתך על רכב בטיחותי יותר כמו רנו מגאן וו או פורד פוקוס? הרכבים נמכרים במחירים דומים לגטס. גם יש גירסאות הצבק זמינות.

1400 לא 1350... ואבא אמר רק יפני או קוראיני וזה היחיד בתקציב...לא מוכנה לשים יותר מ17 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כותב (כי בפורום לא מדברים) מניסיון של קרוב לעשור בהדרכות של נהיגה מתקדמת שאני מעביר.

שאלה שאינה קשורה לנושא:

איזו הכשרה עלי לעבור אם ברצוני לעסוק בהדרכת נהיגה מתקדמת?

האם יש לימודים מסודרים? האם יש צורך ברישיון מיוחד? בחינה תקופתית?

אשמח לכל מידע בנושא.

תודה

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשאל אותך שאלה אחת פשוטה: האם תהית מדוע הרכב היחיד שאת יכולה למצוא בתקציב נתון הוא רק יונדאי גטס 06'? מדוע אין בתקציב הזה, נניח, פיג'ו 206 מאותו שנתון?

הרי לשיטתך יונדאי גטס הוא רכב אמין ומומלץ. או שלא...?

כי פג'ו זה חרא...לא רוצה להיות במוסך כל שבוע על בעיה אחרת ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן! פיג'ו זה חרא, פיאט זה דרעק, סיאט זה זבל... רק יונדאי היא מושלמת!

אני חלילה לא רוצה ליצור את הרושם שאני מזלזל בך כי אני לא - אם לא הייתי רוצה לעזור אז מלכתחילה לא הייתי מגיב.

כל שאני מציע לך לעשות זה טיפטיפונת להרחיב את האופקים שלך ולפתוח את עצמך בפני אפשרויות חדשות, גם כאלה שאינן בהכרח עולות בקנה אחד עם ההמלצות ה"מבינות" שקיבלת, לפני שתשכיבי סכום כה משמעותי עבורך על רכב.

מי יודע, אולי תופתעי לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן! פיג'ו זה חרא, פיאט זה דרעק, סיאט זה זבל... רק יונדאי היא מושלמת!

אני חלילה לא רוצה ליצור את הרושם שאני מזלזל בך כי אני לא - אם לא הייתי רוצה לעזור אז מלכתחילה לא הייתי מגיב.

כל שאני מציע לך לעשות זה טיפטיפונת להרחיב את האופקים שלך ולפתוח את עצמך בפני אפשרויות חדשות, גם כאלה שאינן בהכרח עולות בקנה אחד עם ההמלצות ה"מבינות" שקיבלת, לפני שתשכיבי סכום כה משמעותי עבורך על רכב.

מי יודע, אולי תופתעי לטובה.

דייהטסו סיריון שנתונים מאוחרים-יקר טויוטה יאריס-יקר מאזדה2-יקר יונדאי I10 I20-יקר סוזוקי סוויפט ואלטו-יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו סיריון שנתונים מאוחרים-יקר טויוטה יאריס-יקר מאזדה2-יקר יונדאי I10 I20-יקר סוזוקי סוויפט ואלטו-יקר

רכב מיוצר בגלובוס גם במקומות שאינם יפאן, את יודעת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אלה המצאות של אנשים מלפני המון שנים.

אם את לא מוכנה להרחיב את החיפוש לדברים חוץ מגטס או סיריון, תקני גטס 2006 בלי ABS או סיריון משנת 2001 שתהיה בלויה ולא נוחה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים אירופאיים בעייתיים וחלקי חילוף וטיפולים מאוד יקרים

אם את יודעת הכל כל כך טוב ובצורה כה חד משמעית, אז אין טעם שנייעץ לך בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחי לי, אבל זה בולשיט.

את לא קונה אוטו חדש, את קונה רכב שז**נו אותו 10 שנים פה בארץ, כולל המוסכים המעולים שלנו ותרבות ה"יהיה בסדר".

ארץ הייצור של הרכב רלוונטית הרבה פחות ממה עבר עליו ב10 שנים הללו.

אז הנה האופציות שלך: להקשיב לאבא שלך ולדיעות הקדומות שלכם ולקנות פח אשפה על גלגלים בלי ABS ועם רבע כרית אוויר או לצאת מהבועה ולקנות רכב בטיחותי יותר ואמין לא פחות מאיטליה או צרפת (206, פונטו). ובקשר לעלות החלקים, קפצי לאיזור התעשייה הקרוב לביתך, ובקשי הצעת מחיר לכל מיני תיקונים בסיסיים ברכבים הרלוונטיים, נניח - החלפת בלמים, טיפול 10000, החלפת ציריה, רדיאטור, תבדקי כמה עולה פגוש, פנס.

יש לי הרגשה שתופתעי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כי זבל זה בד"כ זול, ודברים זולים נגישים להרבה אנשים.

מה שבאמת צריך לעניין אותך זה למה רכב מ2006 עולה כ"כ קצת? לא יכול להיות שהוא כ"כ זול בגלל שהוא פשוט מעולה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...