Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית, היום הכי מנחוס שהיה לי בחיים! (סיפור)

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי ,אחרי שנכנסתי עם אימפרזה טורבו במדרכה, לאחר הרמת בלם יד כדי למונע את פגישת הפרונט של האוטו במעקה ביחות, מה שסיפרת פה הוא החלום שלי...

**** עריכה - אם אתה אח שלי יוסי, דבר איתו בבית ***

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הכרתם אותנו,

היינו שם אני (עם קינג קצר, חניתי לידכם) ישי (עם ראלי לבנה) לירן (עם בערך ראלי לבנה) ו"וויל" עם קורולה

הייתי שם פחות מ5 דקות, אני זוכר ראלי לבנה שחנתה כמה מטרים מאיתנו..

די יוסי, די, אני מסמיק! :wink:

הנה כמה ספקולציות למה עצרו אותנו:

1) מעיל כמו שלבשת (מזוהה עם בני דודינו)

2) הצורה החשודה בה העמדנו את הרכבים במפגש (סובארו לאונה, סופר לאנסר עם מגנזיום ולאנטיס עם... לאנטיס. זו הייתה בכלל אותה ניידת שסקרה אותנו שפירקנו את הוילון?)

3) המוזיקה הערבית שבקעה מהמערכת שלי (שריף - מעאתק) וכנראה יוחסה לסובארו.

4) פשוש (והמבין יבין...)

1) מעיל כחול כהה רגיל למדיי.

2) יכול להיות, וכן זו אותה משטרה, והיא לא ראתה אותנו, אם הייתה רואה אותנו היא הייתה באה לבדוק כי בצורה שסידרת את הוילון ככה סתם באמצע חניה חשוכה זה נראה כמו פריצה לרכב.

3) את ה"מערכת" שלך לא שומעים מחצי מטר, את שלי שומעים בלחץ... ולך אין 6X9 של פיוניר מאחור..

4) האדם המכונה פשוש מסר לומר לך, "מלשין!".

היו לי 2 מנחוסים גדולים ב2 מתוך 2 מפגשים אחרונים, בראשון התחלקתי בדרך חזרה, ואת הסיפור השני תיארתי לפני כמה הודעות.

אגב, הרגע חזרתי מהקארטינג בקניון הגדול בפ"ת, אם מישהו מהמשתתפים\המנהלים זוכר שהשמצתי את כל עניין הקארטינג וקראתי לו שטותי וילדותי, אני חוזר בי! זה היה ממש כיף! ואני מצפה ללכת לשם שוב מתישהו! אז אני מצטער שסתם השמצתי את הקארטינג, זה באמת מהנה ואני ממליץ לנסות למי שלא ניסה!

(חבל סתם לפתוח שרשור רק על זה, אז חשבתי להוסיף את זה לכאן....).

שבוע טוב לכולם.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די יוסי, די, אני מסמיק! :wink:

הנה כמה ספקולציות למה עצרו אותנו:

1) מעיל כמו שלבשת (מזוהה עם בני דודינו)

2) הצורה החשודה בה העמדנו את הרכבים במפגש (סובארו לאונה, סופר לאנסר עם מגנזיום ולאנטיס עם... לאנטיס. זו הייתה בכלל אותה ניידת שסקרה אותנו שפירקנו את הוילון?)

3) המוזיקה הערבית שבקעה מהמערכת שלי (שריף - מעאתק) וכנראה יוחסה לסובארו.

4) פשוש (והמבין יבין...)

1.לא ללבוש מעיל חשוד.

2. כן חסמתי אותך בכוונה ועוד צחקתי בקול (כניראה יותר מידי בקול) "טוב שזה לא ניראה כמו איזה עיסקת סמים" חחחחחחחח

3. על זה תקבל כפה ביום שישי הקרוב.

4. לא מבין O.o

לא הכרתם אותנו,

היינו שם אני (עם קינג קצר, חניתי לידכם) ישי (עם ראלי לבנה) לירן (עם בערך ראלי לבנה) ו"וויל" עם קורולה

כן זכור לי משהו כזה... באתם 3 דקות לפני שזזנו משם.... נחמד להכיר =-]

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי סתם הערה, אומרים "החלקתי" ולא "התחלקתי"...

אני יודע..:roll:

ההודעה נכתבה לפני השינה אז לא הייתי הכי מרוכז..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אני חושב שהכי טוב שהגעת הביתה שלם ובחתיכה אחת.

אני מאחל לך שבזה יסתכמו הימים הכי רעים שלך.

(נ"ב- יום רע זה כשאתה מפוצץ גיר,כששוטרים לוקחים אותך לארבע שעות מעצר,כשאתה זורק טיימינג,כשאתה נתפס על נהיגה בחוסר זהירות כשאתה בשלילה,כשאתה מחבר בפיז'ו של שלומי אלטרנטור הפוך וכל תא המנוע עולה בלהבות,כשאתה עומד עם קטבי מצבר ביד ומתיז עליך דלק,כשמכונית נופלת לך מליפט,כשהיד נתפסת לך במאוורר,כשהכיסא שלך מתנתק באמצע נסיעה,כשאתה נופל מאופנוע בלי קסדה וכשאתה בבדיקת רשיונות עם מכסה פתוח ופתאום מזרק אחד קופץ מהמקום ומרסס את השוטר בדלק.לא כשנשבר לך וישר ועוצר אותך שוטר על שלט נהג חדש.).

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אני חושב שהכי טוב שהגעת הביתה שלם ובחתיכה אחת.

אני מאחל לך שבזה יסתכמו הימים הכי רעים שלך.

(נ"ב- יום רע זה כשאתה מפוצץ גיר,כששוטרים לוקחים אותך לארבע שעות מעצר,כשאתה זורק טיימינג,כשאתה נתפס על נהיגה בחוסר זהירות כשאתה בשלילה,כשאתה מחבר בפיז'ו של שלומי אלטרנטור הפוך וכל תא המנוע עולה בלהבות,כשאתה עומד עם קטבי מצבר ביד ומתיז עליך דלק,כשמכונית נופלת לך מליפט,כשהיד נתפסת לך במאוורר,כשהכיסא שלך מתנתק באמצע נסיעה,כשאתה נופל מאופנוע בלי קסדה וכשאתה בבדיקת רשיונות עם מכסה פתוח ופתאום מזרק אחד קופץ מהמקום ומרסס את השוטר בדלק.לא כשנשבר לך וישר ועוצר אותך שוטר על שלט נהג חדש.).

ולפני שאתה מבין מה קרה ויוצא לסדר את הוישר שחרט על כל השמשה אתה צריך להתחמק מ2 תאונות אחת אחרי השניה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה!!!!!!!!

ולא כשחברה שלך עושה איזה מאכל שמכיל שקדים חיים מקולפים ואתה אוכל... וחושב שזה סביר בשביל משהו שבחורה משתדלת להכין- ואז אתה הולך ללימודים ותוך שעה הפרצוף שלך מתנפח,הידיים והרגליים והמפשעה שלך מתמלאים כתמים ופצעים ואתה מתגרד עד שזה מדמם. אז אתה נכנס לאוטו ליסוע לחדר מיון ובדרך מתנפח לך הגרון ואתה עומד ברמזור בדרך לתל השומר ופתאום אתה לא יכול לנשום כי מי ידע שיש לך תגובה אלרגית אלימה לשקדים? ? ? אז אתה נכנס לחדר מיון ומחרחר כמו פרה עם גרון שנראה כמו פומלה- ויוצאים החוצה רופאים עם אלונקה ודוחפים לך צינור לגרון שלא תחנק ושלוש זריקות קורטיזון בכל יד ורק אחרי שעות במיון ,אתה יוצא לחניון ומגלה שגררו לך את האוטו.

זה קרה לפני שלושה ימים.אז אל תגיד לי שלך היה יום רע.........

(ותודה לעידן שכל הזמן התקשר לשאול אם אני בסדר -גם כשכבר היתי על אלונקה)

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה!!!!!!!!

ולא כשחברה שלך עושה איזה מאכל שמכיל שקדים חיים מקולפים ואתה אוכל... וחושב שזה סביר בשביל משהו שבחורה משתדלת להכין- ואז אתה הולך ללימודים ותוך שעה הפרצוף שלך מתנפח,הידיים והרגליים והמפשעה שלך מתמלאים כתמים ופצעים ואתה מתגרד עד שזה מדמם. אז אתה נכנס לאוטו ליסוע לחדר מיון ובדרך מתנפח לך הגרון ואתה עומד ברמזור בדרך לתל השומר ופתאום אתה לא יכול לנשום כי מי ידע שיש לך תגובה אלרגית אלימה לשקדים? ? ? אז אתה נכנס לחדר מיון ומחרחר כמו פרה עם גרון שנראה כמו פומלה- ויוצאים החוצה רופאים עם אלונקה ודוחפים לך צינור לגרון שלא תחנק ושלוש זריקות קורטיזון בכל יד ורק אחרי שעות במיון ,אתה יוצא לחניון ומגלה שגררו לך את האוטו.

HA HA!

nelson-800x600.gif

אבל ברצינות,

אתה נראה דיי מבוגר בתמונה, פעם ראשונה שאכלת שקדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה!!!!!!!!

:screwy: פעם ראשונה שאתה אוכל שקדים?

זה גרוע כמו זה שמתחילה להתפתח אצלך פריחה בכל הגוף לא משנה כמה פעמים אתה מתקלח בשעה, ואתה מעדיף לחכות לבוקר ללכת לרופא משפחה אבל ההורים מתעקשים לקחת אותך לרופא תורן בתשלום שפתוח בלילה, ואתה הולך ומקבל זריקות בישבן ואז שוב בבוקר עובר בקופת חולים לעוד זריקות\כדורים (לא ממש זוכר) ואז אתה רואה שם ילדה עם אינפוזיה ללא הכרה שהעדיפה לחכות לבוקר ורק המחשבה שאם זה היה אתה במצב חמור שכזה... וטוב שטיפלת בזה מוקדם ולאחר שבועיים זה מתחיל לעבור בטיפול מסיבי של כדורים.....

(סיפור אמיתי).

ניסיתי, הסיפור שלך יותר חמור (:-P ).... תרגיש טוב! ואל תאכל עוד שקדים!

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששש....אנחנו כבר בעמוד שני של דיון על המגב שסרח+ יומו השחור של די ג'יי יוסי.

אני אנסח את זה בעדינות, עוד שעתיים +- אני אכנס שוב לפורום ואם של הדיון לא יתקדם לכיוון התורם יותר, הוא ינעל.

אה יוסי, משהו נוסף, יום שחור זה כשנקרע לך טיימינג או שהאוטו לא הצליח להגיע הביתה בנסיעה. מפגש לא מוצלח (למה ציפית ביום כזה?) + מפגש עם דרדסים זה לא יום שחור.

לאור ההבטחות ורמת הדיון האקדמאית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...